Matchbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is dobtak egy kifizetési jutalékot ami 2%-lesz semmi előzetes figyelmeztetés nélkül. Heti egy ingyenes pénz kivételem lesz ezentúl, ezt még túlélem. Meg is lepett ez a mail mert ritkán veszek le akkor ha úgy érzem több pénz van fenn mint amire szükségem van, illetve befizetésnél fordítva.

Ma küldték. Más is kapott?

IdézetDeposit £50 via NETELLER , Place £50 on a single bet on Matchbook.com and if the bet loses we'll refund the amount to your account up to £50 to be used as a bonus funds.
Bonus funds credited will be up to £50 or equivalent in your local currency.
First bet must be staked at odds of 2.50 or less, or a 'lay' bet at odds of 1.67 or greater to be eligible
Odds quoted in these terms are in decimal format.
Offer applies to Matchbook customers, who deposit via NETELLER only.
Offer must be redeemed within 1 month of the send date of this email 17/10/2014
The maximum bonus funds that will be awarded is £50.
Offer only applies to registered customers from the following countries: Australia, Austria, Denmark, Finland, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Japan, Netherlands, Portugal, Slovenia, Sweden, Switzerland, United Kingdom.
Bonus funds funds can only be withdrawn after the bonus funds amount has been rolled over 3 times. For example, if you are awarded a bonus funds of £50, you must risk £150 on bets on Matchbook. Risk is calculated as the lesser of the stake or the potential win amount, before the funds can be withdrawn.
Funds must be risked and cannot be bet against your own account. Similarly, void bets do not qualify for this offer.
Offer applies to the 1st bet you place after depositing £50 via NETELLER, not the 1st bet that gets settled.
If your 1st bet wins, you are not eligible for a bonus funds.
All bonus funds will be credited within 72 hours of the qualifying criteria being met.
Only one bonus funds offer per household/IP address or device.
Offer applies to users of the www.matchbook.com interface only.
The promoter of this offer is Triplebet Limited, and players are subject to Matchbook's general Terms and Conditions. In the event of any dispute, Triplebet's decision is final in all matters.Normal KYC rules apply for all accounts.
Triplebet Limited reserves the right to amend these Terms and Conditions or terminate this promotion at any time.
Bonus funds are eligible from 17/10/2014.
Még soha nem fizettem be Netellerrel, most erre adtak egy jó kis motivációt. Mivel eurós a számlám, már csak azt kellene megtudni, ez az 50£ mennyi €-t kóstál náluk (vagy a Netellernél?).

Én is kaptam, euró mindkét számlám, már be is fizettem.

Arra oda kell figyelni, hogy maximum 2,5-ös szorzóra lehet feltenni a pénzt.

#33 október 17, 2014, 21:42:44, benson
Idézetet írta: Knapp Dátum október 17, 2014, 21:11:46
Én is kaptam, euró mindkét számlám, már be is fizettem.

Arra oda kell figyelni, hogy maximum 2,5-ös szorzóra lehet feltenni a pénzt.

Mennyit fizettél be, ha szabad kérdeznem? Én úgy értelmeztem, hogy min. 50 fontot kell befizetni és feltenni az első fogadásra, ill. ennek megfelelő eurót. 63€ körüli összeg az átváltással, de inkább többet kellene, hogy meglegyen a min. 50 font. Jól gondolom? Vagy Neteller befizetésnél esetleg lehet devizanemet választani? Az meg ráadásul nekem forintos.

Idézetet írta: benson Dátum október 17, 2014, 21:40:03
Mennyit fizettél be, ha szabad kérdeznem? Én úgy értelmeztem, hogy min. 50 fontot kell befizetni és feltenni az első fogadásra, ill. ennek megfelelő eurót. 63€ körüli összeg az átváltással, de inkább többet kellene, hogy meglegyen a min. 50 font. Jól gondolom? Vagy Neteller befizetésnél esetleg lehet devizanemet választani? Az meg ráadásul nekem forintos.

Simán 50 eurót fizettem be.
Nekem a matchbook számla pénzneme jelent meg alapból befizetésnél, nem láttam választási lehetőséget.
Azt nem tudhatták, hogy eurós a netellerem is, mert nem voltak elmentve az adatok.

Most akkor 1 fogadásból 2-t csinált nekem?  :o Nagyon jó. Ráadásul a kisebbik minősül első fogadásnak, mivel az ID-je korábbi.  :bash:

Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2014, 00:23:08
Most akkor 1 fogadásból 2-t csinált nekem?  :o Nagyon jó. Ráadásul a kisebbik minősül első fogadásnak, mivel az ID-je korábbi.  :bash:

Ha két külön fogadásként vennék számba, akkor mindenképpen reklamálnék!
Bár lehet annyi eszük, hogy lássák, egy összegben próbáltál ennyit felrakni.

Milyen jó hogy hónapok óta halasztgatom egy Neteller-számla elkészítését  :bash:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 18, 2014, 08:14:27
Milyen jó hogy hónapok óta halasztgatom egy Neteller-számla elkészítését  :bash:  :bash:  :bash:

Szerintem 30 napig érvényes ez az akció, bele kell, hogy férjen egy számlanyitás.

A Neteller is működik meghívással, ha nem találsz olyan oldalt, amit a számlanyitásoddal "segítenél", akkor hívasd meg magad valakivel!
(80 euró befizetésre 8 eurót kap a meghívott és 16-ot a meghívó.)

Én meghívlak szívesen netellerre! :D

Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2014, 00:23:08
Most akkor 1 fogadásból 2-t csinált nekem?  :o Nagyon jó. Ráadásul a kisebbik minősül első fogadásnak, mivel az ID-je korábbi.  :bash:

nekem is igy volt. reklamaltam e-mail-ben es rogton hozzairtak a hianyzo osszeget a szamlamhoz.

Most buktam el szerencsére, de a visszatérítés után a 3x50 EUR tét min. vs. max. szorzóra nem írtak semmit a mail-ben.

#42 október 19, 2014, 18:02:09, Knapp
Idézetet írta: La Guerta Dátum október 18, 2014, 20:54:34
Most buktam el szerencsére, de a visszatérítés után a 3x50 EUR tét min. vs. max. szorzóra nem írtak semmit a mail-ben.

Nincs is minimum vagy maximum szorzó forgatásnál, viszont a 150 eurónak úgy kell összejönnie, hogy a téted és a várható nyereményed közül a kisebb összeget veszik figyelembe a fogadásaidnál!
Tehát ha 50 eurót 1,2-es szorzóra teszel fel, akkor csak 10 euró (ennyi lenne a profitod), számít bele a 150-es követelménybe, ha 1,4-re teszed, akkor 20 euró...
Ha meg 2,5-ös szorzóra, akkor a téted számolják, mert az a kisebb.

Nagyon leegyszerűsítve:
2-es szorzó felett a téted számít bele,
2-es szorzó alatt a várható nyereményed.

Ez a Netelleres bónusz csak azoknak járhat, akik kaptak e-mailt? Mert nekem nem jött, járt így más is?

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 20, 2014, 14:38:44
Ez a Netelleres bónusz csak azoknak járhat, akik kaptak e-mailt? Mert nekem nem jött, járt így más is?
Nekem sem. Lehet, azok kaptak, akik még nem fizettek Netellerrel korábban?