1000db 1,01-es odds

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Grat davixxx   kezd újra !!!!  A K Salzburg  szinte mindenkit megszopatott    engem  másféle fogadási rendszerben .Lépj túl rajta  termeld ki újra az 1000 ft hasznot   amikor ez megvan akkor félrerak az ezres és  onnantól kezdve ingyen fogadás .    :great: Én még csak ma dupláztam ,de ráérek  nem kell kapkodni csak ráérősen és bizonyos összeg fölött vagy kör után a pénz felét ki kell menteni följebb írtam !  Kisebb haszon Biztosabb  nyereség ... Hallgasatok rám (nem kötelező ) , mindenki tudja hogy a sportfogadásban a bukás törvényszerű ha a sorozatos profitból nem vesz ki az ember akkor tuti erlveszti  ha félrerakja a felét  akkor azt legalább a magáénak tudhatja !!!!   Ha folyamatosan lehetne így nyerni nagyobb összeget már lakat került volna az irodákra !!! 

Na jöhet a 2. menet! Betfair 2.54$-ból. :ok:

Idézetet írta: Dezmop Dátum március 15, 2014, 07:30:09
nem kell kapkodni csak ráérősen 
Teljesen egyetértek. Ezt tényleg nem kell elkapkodni és csak ráérősen érdemes játszani. Az sem árt, ha szórakozásnak fogja fel az ember. Olykor nagyokat mosolygok azon, hogy mekkora figyelemmel választok ki egy - egyébként abszolút értelmetlennek látszó - 1.0x-es szorzót. Már hosszú évek óta fogadok így (heti 10-20 fogadás, nem naplózom, mert fölösleges ezt tennem). Mindig 10 EUR a tétem. Soha nem emelem, mert számomra tényleg csak egy szórakozási és kikapcsolódási forma az ilyen jellegű fogadás, s ez akkora tét, amiért bukás esetén sem vagyok bánatos.
;D

#78 március 18, 2014, 23:28:08, butyi
első körben nagyon hamar elvéreztem, most már csak komolyan!  :o

1. tipp
élő
Berrer - Dustov
1. játszma Berrer 1.071 BET365
:great:

1.

Aston Villa - Chelsea
Tipp: Nem lesz mesterhármas
Odds: 1,04

Idézetet írta: Jenci84 Dátum március 10, 2014, 20:51:05
2. Tipp

Real Sociedad - Vallecano
Tipp: Gólok száma 0,5 fölött
Odds: 1.02
Iroda: bet365

3. Tipp ÉLŐBEN 7-5, 5-3-NÁL !!!!

Lisa Ponomar - Martina Kubicikova
Tipp: Lisa Ponomar nyeri a mérkőzést
Odds: 1.01
Iroda: bet365

#81 március 16, 2014, 00:01:20, csabax
Idézetet írta: csabax Dátum március 14, 2014, 14:08:28
3.

Felett 0.5   Helmond Sport v Fortuna Sittard (További összesített gólok)   14/03/2014   Egyik sem   1.030  :great:
4.

Atletico Madrid 2.0   Atletico Madrid v Espanyol (Alternatív hendikep eredmény)   15/03/2014   Egyik sem   1.015  :great:


#82 március 19, 2014, 21:43:43, butyi
innen BETFAIR
próbálok csak meccs nyertesére tenni

2.tipp
élő 2-0
Dnipro-Sevastopol
Dnipro 1.01
:great:

#83 március 15, 2014, 21:16:47, butyi
3.tipp
élő
Dolgopolov-Federer
Federer nyer 1.03
:great:

#84 március 16, 2014, 00:08:42, butyi
4.tipp
élő
Isner - Djokovic
Djokovic nyer 1.03
:great:

Idézetet írta: csabax Dátum március 15, 2014, 09:29:21
Teljesen egyetértek. Ezt tényleg nem kell elkapkodni és csak ráérősen érdemes játszani. Az sem árt, ha szórakozásnak fogja fel az ember. Olykor nagyokat mosolygok azon, hogy mekkora figyelemmel választok ki egy - egyébként abszolút értelmetlennek látszó - 1.0x-es szorzót. Már hosszú évek óta fogadok így (heti 10-20 fogadás, nem naplózom, mert fölösleges ezt tennem). Mindig 10 EUR a tétem. Soha nem emelem, mert számomra tényleg csak egy szórakozási és kikapcsolódási forma az ilyen jellegű fogadás, s ez akkora tét, amiért bukás esetén sem vagyok bánatos.
;D
Pedig a lényegi sportfogadás a profitról/tétről szól. 10 euroval 1,03-as oddsot játszani egyszerűen időpocsékolás, semmi értelme. Kb. ugyanezt tudja, ha felírod egy kockás papírra, hiszen tök mindegy, hogy jön a tipp vagy nem, majdnem ugyanannyi pénzed lesz. Sosem értettem azokat, akik 8 euros balance-szal napi 8-10 órát a gép mellett töltenek, ennél az idő lényegesen értékesebb, majd egyszer rájöttök. (és itt nem a 8 euros balance fikázása a lényeg, hanem az idő elbaszása teljesen feleslegesen/értelmetlenül)

Tényleg nincs értelme  de valamivel el kell csapni az időt ,ha már sportfogadás a hobbyja az embernek és pont ez a lényeg  mert aki a fogadásokat hobbyból csinálja az szereti megtippelni ,hogy itt vagy ott ,hány gól lesz vagy lesz e gól  vagy melyik csapat nyer és rak rá egy kis pénzt mert neki ez a kikapcsolódási forma pont megfelelő . Általában a lajikus sportfogadással nem foglalkozó emberek  nem értik meg a sportfogadókat , hogy mért olyan veszetül fontos neki a fogadás még akkor is ha ép mínuszba jön ki  . Egyszerűen jó fogadni ,  ezt olyan mint ha a dohányos embernek papolnánk ,hogy bele fogsz halni ha nem teszed le a cigit  ,mire ő  kit érdekel jól érzem magam tőle.  Ha mindenki ugy gondolkozna mint te georgeboy akkor már az emberek 90% otthagyta volna a sportfogadást mert úgy se lát belőle pénzt  ,de a pénzéért mégis kap valamit  ami pénzért kapható és játék élménynek hívnak  . Másrészt más hobbyval is eltőlthet 10 órát az ember és abból sem lát pénzt  de még is jól érzi magát (pl kocsma)  :laugh:    A sportfogadásnak valóban az lenne a lényege  a profit / tét   de javarész ebből is az írodák huzzák a nagyobb tétből a  nagyobb hasznot .  A szabad idő eltöltése  8 órát jelent fogadással és vele kapcsolatos tevékenységekkel és jól érzi az ember magát  akkor ez nem felesleges idő az igazi kikapcsólodást ritkán lehet íngyen megúszni .  Mellesleg ezekkel a (szaros   1.03 - 1.08 )  oddsokal  és más 1.30 alatti szorzók segítségével  elég szép haszonra tettem szert . Csak megfelelő kötésben kell használni öket és egyből arannyá válnak. :great:

#87 március 16, 2014, 20:28:11, butyi
5.tipp
Okayama 0 - 2 Thespakusatsu Gunma 83'
Thespakusatsu Gunma 1.01
:great:

Idézetet írta: Dezmop Dátum március 16, 2014, 08:43:31
  Mellesleg ezekkel a (szaros   1.03 - 1.08 )  oddsokal  és más 1.30 alatti szorzók segítségével  elég szép haszonra tettem szert . Csak megfelelő kötésben kell használni öket és egyből arannyá válnak. :great:
Attól nem lesz pluszos a történet, hogy a mínuszjelet nem teszed ki a szám elé.  ;D ;D ;D
"Eddigi eredmény 200 %
Az eddigi eredmény mínuszban értendő a 200%    Most a nyertes szelo után -156.5%  az eredmény"

Egyébként nem a stratégiával volt bajom, ha valakinek a kis oddsok fekszenek, akkor nyomja azokat, arra reagáltam, hogy a sportfogadás szórakozásnak bohóckodásnak kiváló mikrotéten. Erre írtam, hogy csak időpocsékolás, abból pedig kevés van. (egyébként nem tudom elképzelni, hogy valaki izgul, hogy jön-e egy 1 euroval megrakott tippje 1,30-a oddson, de nem vagyunk egyformák.)

#89 március 16, 2014, 20:28:28, butyi
6.tipp
Trofense 1 - 3 Moreirense HT
Moreirense 1.01
:great: