Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Atika Dátum november 20, 2012, 20:52:31
Ma próbáltam én is feltölteni otp mastercard kártyával skrilles számlámat ami ezidáig mindig simán ment de ma visszautasitotta a tranzakciót hogy a bank tiltja na fasza már ez a fasz Csányi féle tetű banda is beállt a sorba.

Másnál is történt ilyen? :O

bankártyával vagy banki átutalással próbáltad?

remélem az átutalás még mehet.  (kártyával eddig is macerás volt, nem mindegyikkel lehetett)

Idézetet írta: Atika Dátum november 20, 2012, 20:52:31
Ma próbáltam én is feltölteni otp mastercard kártyával skrilles számlámat ami ezidáig mindig simán ment de ma visszautasitotta a tranzakciót hogy a bank tiltja na fasza már ez a fasz Csányi féle tetű banda is beállt a sorba.

Kártyával próbáltam mint mindig hisz ez  a kártyám van regizve náluk le is van ellenőrizve már vagy egy éve van fedezet rajta és soha nem is volt gond vele le sem járt. Ma viszont felhivtam a bankot ahol azt mondták hogy ők nem tiltották le az ilyen tranzakciókat és hogy a skrill rendszerében lehetett valami hiba mivel náluk nem jelentkezett a bankkártya terhelésről semmi és én sem kaptam sms-t hogy sikertelen terhelés. Röviden ennyi ma este még megpróbálom ha nem megy marad az utalás.

Idézetet írta: Atika Dátum november 21, 2012, 18:58:21
Kártyával próbáltam mint mindig hisz ez  a kártyám van regizve náluk le is van ellenőrizve már vagy egy éve van fedezet rajta és soha nem is volt gond vele le sem járt. Ma viszont felhivtam a bankot ahol azt mondták hogy ők nem tiltották le az ilyen tranzakciókat és hogy a skrill rendszerében lehetett valami hiba mivel náluk nem jelentkezett a bankkártya terhelésről semmi és én sem kaptam sms-t hogy sikertelen terhelés. Röviden ennyi ma este még megpróbálom ha nem megy marad az utalás.

Így jártam tegnap este én is. Nem tudom mi ütött beléjük. Ki is dobott a rendszer 24 órára...

Szintúgy kaptam én is egy 24 órás takarékossági pihenőt tőlük.

Idézetet írta: szumos Dátum november 21, 2012, 19:05:59
Így jártam tegnap este én is. Nem tudom mi ütött beléjük. Ki is dobott a rendszer 24 órára...

Nekem 2 napja a kp felvétel nem sikerült. Nem biztos, de talán ezzel vannak összefüggésben ezek a dolgok:

We are writing to inform you of
some news about your
Moneybookers MasterCard
Prepaid Card. Newcastle Building Society
(NBS) the original issuer of your
card, has transferred its Prepaid
Card Division to Wirecard Card
Solutions Limited (WDCS). WDCS,
authorised and regulated by the Financial Services Authority in
the UK and covered by the
Financial Ombudsman Service, is
the new issuer of your card. The
Terms and Conditions and any
fees relating to your card remain unchanged. The text on the back of your card
refers to NBS as the card issuer.
This, however, does not affect
the status of your card or
statutory rights in any way. We
look forward to nt inuing to provide the high-standard of
customer service you have come
to expect from us. Should you have any queries
regarding this matter or require
more information, please do not
hesitate to contact us, Monday-
Sunday, 9am-6pm GMT on +44
203 514 5562 or via our Support Centre. Best wishes, Skrill (Moneybookers)

Sziasztok,lenne 1 kérdésem!
Van 1 Skrill számlám,hozzáadok egy másik email címet,ami nem az enyém,de én kezelem én csináltam.Belépek a bet-at-home-ra a másik email címmel regisztrált fogadási számlára,befizetek Skrill-ről a másik email címről,kinek a nevét írjí befizetőnek?Az enyémet?


Idézetet írta: yossarian Dátum november 26, 2012, 22:20:51
Próbáltad azóta?

Igen. Úgy tűnik, ez a dolog bankfüggő, mivel az Ersténél nem sikerült, a CIB-nél meg igen.

Banki átutalásnál milyen gyorsan érkezik meg a befizetett összeg? Így, hogy elvileg maximum 4 órán belül megkapod már bankok között ez érvényes a skrillnél is? Jóváírják addigra? Mert banki átutaláshoz 2-5 napot ír de van magyar bankszámlájuk.

Idézetet írta: inter08 Dátum november 28, 2012, 15:01:22
Banki átutalásnál milyen gyorsan érkezik meg a befizetett összeg? Így, hogy elvileg maximum 4 órán belül megkapod már bankok között ez érvényes a skrillnél is? Jóváírják addigra? Mert banki átutaláshoz 2-5 napot ír de van magyar bankszámlájuk.

Manuálisan írják jóvá, nem automatikusan akkor, amikor megérkezik.
Ezért reális a 2-5 nap.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 28, 2012, 15:14:55
Manuálisan írják jóvá, nem automatikusan akkor, amikor megérkezik.
Ezért reális a 2-5 nap.
Nekem oda utalás 1nap,wixa utalás 2 munkanap!! a lehetö legjobb a visa kártyán kiwül ez a leggyorsabb!!  :cya:

Van közületek valaki aki mostanába Skrillről utalt bet365 re pénzt?
Mert nekem ma nem sikerült valamiért, elösször írtam bet365 ügyfélchaten, ellenőrizték és azt írták h skrill nem engedi valamiért az utalást,
skrill ügyfélszolgálaton is írtam egy ticketet, arra még várok  : S

Feltöltéskor véletlenül nem választottál non-gaming opciót (ha kártyával fizettél be mb-re)?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 30, 2012, 21:19:17
Feltöltéskor véletlenül nem választottál non-gaming opciót (ha kártyával fizettél be mb-re)?

Átutalással ment a befizetés űrlappal, úgy ahogy eddig, ilyen opcióról én nem is tudok, otpnél vagyok.

Arra gondolok,még ami bekavarhat hogy most küldték el a skrilles kártyát 2 napja, de még nem jött meg,
Szerinted/tetek ez közrejátszhat ebben az esetben?

Hétvégén gondolom nem fogok már választ kapni a skrill ügyfélszolgálattól...