SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Írtam a jövő évre szóló írást a Delbonis - Metreveli meccsre! Azonban nem látom megjelenni még a beküldött versenyekbe, esetleg automatikusan megjelenik majd, ha aktívvá teszitek a 2022 -es Sfguru versenyt?

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 31, 2021, 11:36:33Írtam a jövő évre szóló írást a Delbonis - Metreveli meccsre! Azonban nem látom megjelenni még a beküldött versenyekbe, esetleg automatikusan megjelenik majd, ha aktívvá teszitek a 2022 -es Sfguru versenyt?

Aktívak azok már, csak még ti nem látjátok, de majd holnaptól.  ;)

Prémium december 2021:

1. hely: Titti7
Nyereménye: 32817 HUF Skrillen keresztül

2. hely: zsivany20
Nyereménye: 16026 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 6626 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 2531 HUF Skrillen keresztül

5. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Várda64
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Prémium 2021:

1. hely: Szigo  :topbet_125:
Nyereménye: 127556 HUF Skrillen keresztül

2. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 55875 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 7127 HUF Skrillen keresztül

4. hely: robmiller
Nyereménye: 6278 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 3164 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: Admin Dátum január 01, 2022, 16:15:03Prémium december 2021:

1. hely: Titti7
Nyereménye: 32817 HUF Skrillen keresztül

2. hely: zsivany20
Nyereménye: 16026 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 6626 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 2531 HUF Skrillen keresztül

5. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Várda64
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:
Köszönöm a lehetőséget!  :beerchug: Az engem illető összeget felajánlom a 2022-es Karácsonyi Adományozáshoz.

Idézetet írta: Admin Dátum január 01, 2022, 16:16:16Prémium 2021:

1. hely: Szigo  :topbet_125:
Nyereménye: 127556 HUF Skrillen keresztül

2. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 55875 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 7127 HUF Skrillen keresztül

4. hely: robmiller
Nyereménye: 6278 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 3164 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:
Gratulálok Uraim!  :great:
Idén veletek ugyanitt.  ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 01, 2022, 19:25:12Köszönöm a lehetőséget!  :beerchug: Az engem illető összeget felajánlom a 2022-es Karácsonyi Adományozáshoz.

Nagyon szépen köszönjük.  :beerchug:

Gratulálok mindenkinek! És köszönöm a lehetőséget!  :beerchug:

Idén még több profitot termelünk! Hajrá srácok! :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum január 01, 2022, 16:16:16Prémium 2021:

1. hely: Szigo  :topbet_125:
Nyereménye: 127556 HUF Skrillen keresztül

2. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 55875 HUF Skrillen keresztül

3. hely: zsivany20
Nyereménye: 7127 HUF Skrillen keresztül

4. hely: robmiller
Nyereménye: 6278 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 3164 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Nagyon komoly teljesítmény Szigo és a többiek is. Grat.

Elnézést , @hubika88 , most látom csak, hogy Te is beküldted Berrettini győzelmét, még előttem... nem néztem meg, hogy Guruban már ott van ez a tipp, mielőtt megírtam, sorry a duplikációért!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 25, 2022, 15:30:00Elnézést , @hubika88 , most látom csak, hogy Te is beküldted Berrettini győzelmét, még előttem... nem néztem meg, hogy Guruban már ott van ez a tipp, mielőtt megírtam, sorry a duplikációért!

Homályosítsatok már fel kérlek a jövőre nézve. Ha most van egy olyan tipped, amit magadtól szültél, és teszem azt még value-odds is akad hozzá a piacon, s már a Guruban is van egy ugyanolyan tipp, akkor az onnantól tabu? Pont ezért mondjuk én személy szerint mielőtt megírnám a saját elemzésem egy esemény kapcsán, direkt végignézem a Gurut, hogy írt-e már ugyanarra a tippre vonatkozóan valaki. Eddig szerencsére nem volt ilyen, de ha mégis van, akkor a "betyárbecsület" azt diktálja, hogy engedjük el a dolgot?

Erről már korábban is volt itt egy komolyabb eszmecsere, csak úgy emlékszem, hogy az valahogy a levegőben maradt! :)

Idézetet írta: robmiller Dátum január 25, 2022, 15:37:59Homályosítsatok már fel kérlek a jövőre nézve. Ha most van egy olyan tipped, amit magadtól szültél, és teszem azt még value-odds is akad hozzá a piacon, s már a Guruban is van egy ugyanolyan tipp, akkor az onnantól tabu? Pont ezért mondjuk én személy szerint mielőtt megírnám a saját elemzésem egy esemény kapcsán, direkt végignézem a Gurut, hogy írt-e már ugyanarra a tippre vonatkozóan valaki. Eddig szerencsére nem volt ilyen, de ha mégis van, akkor a "betyárbecsület" azt diktálja, hogy engedjük el a dolgot?

Erről már korábban is volt itt egy komolyabb eszmecsere, csak úgy emlékszem, hogy az valahogy a levegőben maradt! :)

Őszintén szólva én sem emlékszem pontosan, mi volt annak az eszmecserének a vége, hogy miben maradtunk... de én is emlékeztem, hogy téma volt ez, ezért inkább szóltam, hogy nem szándékosan duplikáltam... :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 25, 2022, 15:40:41Őszintén szólva én sem emlékszem pontosan, mi volt annak az eszmecserének a vége, hogy miben maradtunk... de én is emlékeztem, hogy téma volt ez, ezért inkább szóltam, hogy nem szándékosan duplikáltam... :)
Én őszintén megmondom, nem szoktam megnézni ki milyen tippet küldött be. Ha van egy ötletem, és infóm egy meccsről, akkor előbb írom meg a SAJÁT elgondolásaimat, és utána nézek szét az elemzések között, és olvasok bele azokba az elemzésekbe, amelyek számomra érdekesek. Szerintem felesleges ezen fennakadni, hogy egy adott tippre 2 akár 3 elemzés is be lett küldve. Szerintem ezzel is csak a tipp erősségét növelik, hogy többen is hasonlóan gondolkodnak.

IdézetHomályosítsatok már fel kérlek a jövőre nézve. Ha most van egy olyan tipped, amit magadtól szültél, és teszem azt még value-odds is akad hozzá a piacon, s már a Guruban is van egy ugyanolyan tipp, akkor az onnantól tabu? Pont ezért mondjuk én személy szerint mielőtt megírnám a saját elemzésem egy esemény kapcsán, direkt végignézem a Gurut, hogy írt-e már ugyanarra a tippre vonatkozóan valaki. Eddig szerencsére nem volt ilyen, de ha mégis van, akkor a "betyárbecsület" azt diktálja, hogy engedjük el a dolgot?

Erről már korábban is volt itt egy komolyabb eszmecsere, csak úgy emlékszem, hogy az valahogy a levegőben maradt! :)

Szerintem a dupla tipp csak megerősítés, hogy az illető tipp jó.  ;)

Engem egyaltalan nem zavar, ha erosnek erzem es mar megirtak elottem, akkor is megirom, csak utana olvasom el a tobbit, miutan megirtam a sajatomat

Egyebkent meg igen, orulok ha mas is erosnek erzi ugyanazt a tippet mint en, szoval egyaltalan nem gond zsivany. Jo szenvedos lett ez a win  ;D