Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 27, 2018, 19:07:09
Érdekes, hogy most nem lehet a bet365-ön belőtt meg kihagyott tizikre fogadni.  ;D
Még érdekesebb  ;D

Ez a Liverpool egyre szürkébb, ma is egy kaput eltaláló lövés, az is büntetőből. Semmi fantázia, Firmino akkora rakás szar volt, hogy a 2. félidő elején vettem észre, hogy játszik. Volt egy-két beadás, ami megye II-ben vicc. Próbál játszani ez a csapat, de nagyon nem stimmel most valami, és igazából a Klopp-féle letámadásnak nyoma sincs, ami szerintem vagy erőnléti problémából adódik, vagy csak ez az idei 'pool, bár ezt nekem nehéz elfogadni. De igazából ha játékból nem megy, legalább lőnének át, vagy valami, de ez nem volt semmi. Küzdöttek, mentek becsülettel, de picit azért többet vártam. Mondjuk nem először idén, de kezdem azt hinni, hogy ez az én hibám. Amikor anno a Montanier féle Sociedaad szétesett, azt is nehezen emésztettem meg, ezt sem könnyű most. Nem temetem a 'poolt, de már kezdem kaparni a gödröt.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Zeljko Buvac távozását sokkal jobban megsínylette a Liverpool, mint ahogyan azt gondolták. Sokkal fontosabb láncszem volt ő ott, mint bármelyik játékos, megkockáztatom, még Kloppnál is fontosabb volt. Volt már róla sok cikk, hogy ő volt Klopp jobbkeze, mióta edző, folyamatosan ment vele mindenhová, amikor a Poolhoz ment, akkor is adva volt, hogy a bosnyáknak is mennie kell az Anfieldre.

Buvac dolgozta ki a taktikát, elemezte az ellenfeleket, Klopp pedig az öltözőt vitte, tűzben tartotta a játékosokat. Ezért is láthattad most Oak, hogy a tűz megvan, de valami hiányzik. Szerintem ez a taktika és a megfelelő felkészültség. Én sem tulajdonítottam a bosnyáknak kezdetben nagy dolgot, de kezd látszódni, hogy nélküle ez a Pool nem fog működni, pedig ez a keret erősebb, mint a tavalyi. Nincsen meg a kellő finesz, ebben lenne erős Buvac. Ha ezt nem oldja meg Klopp, akkor gondban lesznek idén. Ancelotti ellenében fog kiderülni, hogy valójában milyen edző is. Izgalmas lesz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 29, 2018, 00:22:03
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Zeljko Buvac távozását sokkal jobban megsínylette a Liverpool, mint ahogyan azt gondolták. Sokkal fontosabb láncszem volt ő ott, mint bármelyik játékos, megkockáztatom, még Kloppnál is fontosabb volt. Volt már róla sok cikk, hogy ő volt Klopp jobbkeze, mióta edző, folyamatosan ment vele mindenhová, amikor a Poolhoz ment, akkor is adva volt, hogy a bosnyáknak is mennie kell az Anfieldre.

Buvac dolgozta ki a taktikát, elemezte az ellenfeleket, Klopp pedig az öltözőt vitte, tűzben tartotta a játékosokat. Ezért is láthattad most Oak, hogy a tűz megvan, de valami hiányzik. Szerintem ez a taktika és a megfelelő felkészültség. Én sem tulajdonítottam a bosnyáknak kezdetben nagy dolgot, de kezd látszódni, hogy nélküle ez a Pool nem fog működni, pedig ez a keret erősebb, mint a tavalyi. Nincsen meg a kellő finesz, ebben lenne erős Buvac. Ha ezt nem oldja meg Klopp, akkor gondban lesznek idén. Ancelotti ellenében fog kiderülni, hogy valójában milyen edző is. Izgalmas lesz.
Én is pontosan ilyesmire gondolok.
Vagyis arra, hogy leginkább Zeljko Buvac hiánya okozza ezeket a jelenleg látható úgynevezett problémákat. Amelyek - szerintem - amúgy sem túl jelentősnek tűnő dolgok.

"A mostani a 2005-ös győztes Liverpool FC 11. idénye a Bajnokok Ligájában, ám korábban még sohasem volt arra példa, hogy az együttes idegenben szerzett pont nélkül zárja a csoportkört."

Jól sejtem, hogy Klopp történelmet írt?

Bajnokok Ligája: Mi lesz a tavalyi döntőssel?

Mennyit ér a Premier League? Képes kivívni a továbbjutást a Tottenham és a Liverpool?  Olvasd tovább


Valamit csak rakni kéne még így évzárónak a BL-re, mielőtt a DARTS VB-t szétfogadom ;D Leginkább azokra fogadnék, ahol még azért van tétje a meccsnek...

Liverpool nálam X nagyon szép szorzóért (majd csabax megkövez ezért :D)
Internek elvileg nyernie kell, mert nálam a Tottenham győzelem is benne van a pakliban egy tuti első Barca ellen, de amit oda biztosabbnak látok mégis, azok a gólok. Kb ennyi keddre, az EL helyekért való harcot én nem nézem most, nem tudom kit mennyire érdekelhet az.

Szerdán egyedül Szatyor - Lyon meccs ami izgalmas lehet szerintem, ott Lyonnak mindenképp mennie kell, amiből megint egy sok gólos meccs jöhet ki, úgyhogy nekem valószínűleg a pre-match szelvényem 2 tagú lesz, méghozzá:

Barca - Tottenham GG+over 1,66
Shaktar - Lyon GG+over 1,72

2,855

Míg a kockázatmentes élőmet szerintem rátolom a Pool X-re elég jó oddsért  ::)




Bajnokok Ligája: Egy hely még kiadó!

A Shakhtar Donetsk és az Olympique Lyon élet-halál harcot vív a továbbjutásért, meccs előtt a franciák állnak továbbjutásra, de vajon kitart ez a találkozó végéig is?  Olvasd tovább


Mai napra
Monaco - BVB
Kapura lövés - BVB -1.5
1.85

Tottenham is mehet szerintem a kezdőket látva.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum december 11, 2018, 19:56:07
Tottenham is mehet szerintem a kezdőket látva.. :D
Nem olyan könnyű megverni a Barca majdnem hogy B-csapatát egy Premier League dobogósnak.  ;D

Az Intert mar en sajnalom mekkora luzerek. :D 1-1 utan meg behozza a vedot  ;D

Mané vajon mennyit tett a pontosan egy gólos hazai sikerre?

#58 december 11, 2018, 23:15:02, peshark
Idézetet írta: Pozzato Dátum december 11, 2018, 22:57:25
Nem olyan könnyű megverni a Barca majdnem hogy B-csapatát egy Premier League dobogósnak.  ;D

Hat latom, az a vicc, hogy igy is tovabbmentek ugye mert az Inter nem tudom mit csinalt..

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 11, 2018, 22:59:29
Az Intert mar en sajnalom mekkora luzerek. :D 1-1 utan meg behozza a vedot  ;D

Mondjuk nem lattam a meccset de Borja Valero hogy miert kezdett azt sem tudom, a Juve elleni meccset neztem, hat nem volt tul sok ertekelheto megoldasa.

Az a helyzet, hogy a tavalyi római égést leszámítva ez a Barca már nem az, aki 3-4 éve. Valverde küzdő csapatot rakott össze, akik próbálnak képességeikhez mérten jól védekezni (mi lenne, ha Umtiti mellett lenne még egy értékelhető védő..), nehéz már őket megverni egy rangadón, mert a rendszer adott. Kisebb csapatok ellen nehezen pörögnek fel, de mikor a velük közel egy szinten lévők ellen játszanak, ott jön ki, hogy Valverdének bizony jó elképzelései vannak és képes jó megoldásokat húzni. Volt, mikor leírtam Dembélét, de a francia parádés, mi lenne, ha nem késne órákat az edzésről és még fegyelem szintjén is rendben lenne?

Azért az komoly, hogy az a Tottenham nem tudott nyerni ellenük, akik amúgy a bajnokságban megelőzik Chelsea-t (Sarri), MU-t (Mourinho) és az Arsenalt (Emery). Nem azt mondom, hogy a Barca a BL fő esélyese, de ott van az első négyben. Sok fog azon múlni, hogy Umtiti egészsége hogyan alakul, ha valahogy rendbe tudják hozni, akkor bizony történhetnek jó dolgok. Abidal rendbe rakta az igazolásokat is, okkal érkezett Vidal is, régebben ő közelébe nem jött volna egy Barcának. Tavaly a bajnoki erőlködés (nem engedték meg maguknak azt a luxust, mint Zidanék, hogy csak a BL létezik) nem tett jót, idén, ha kicsit okosabbak, akkor megfelelő pihentetésekkel, frissek lehetnek a szezon második felében is.