Kagawa újra erőlködik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 október 23, 2017, 20:07:55, Kagawa
Kicsit béna vagyok, látszik nem naplóztam már egy ideje, de remélem ebből a Bábeli zűrzavarból azért ki tudtatok jönni nyertesen. Sajnos a hazai bravúr elmaradt, Krunó Simon 1,7 mp-el a vége előtt bevágta a győztes duplát, de a hendi lazán lejött.

Hölgyek-Urak! Segítségeteket szeretném kérni. Eltűnésem okát nyilván ismeritek, aki nem az alább láthatja majd. Az ő nevében kérek egy szavazot attól aki éppen erre jár és van felesleges 3 másodperce hogy rákattintson a linkre majd pedig a szavazás gombra. Köszönöm előre is. Cserébe hozok ma egy-két tippet ( azt nem mondtam hogy nyertest :D )

https://woobox.com/d8eqoc/gallery/FXbHuCFLPao

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 19, 2018, 09:06:46
Hölgyek-Urak! Segítségeteket szeretném kérni. Eltűnésem okát nyilván ismeritek, aki nem az alább láthatja majd. Az ő nevében kérek egy szavazot attól aki éppen erre jár és van felesleges 3 másodperce hogy rákattintson a linkre majd pedig a szavazás gombra. Köszönöm előre is. Cserébe hozok ma egy-két tippet ( azt nem mondtam hogy nyertest :D )

https://woobox.com/d8eqoc/gallery/FXbHuCFLPao

Részemről megtörtént a szavazás( legalább van miért szurkolni is mostmàr 😀). Gratulálok! Csodaszép kislány!

Görög play off duplázó:

AEK - PAOK  H  1,32
Kymis - Olympiakos, Kymis +17.5  1,41

Az AEK nemzetközi kupamenetelése miatt ami végül happy end-el végződött háttérbe szorult kicsit a bajnokság, ezért pályahátrányból mennek a PAOK ellen és hátrányba is kerültek Szalonikiben. Ennek ellenére keret alapján sokkal erősebbek a sárga-feketék, ezt a gárdát sem a Murcia sem a dúsgazdag Monaco nem tudta megfogni Athénban. Sima liba a hazai szerintem.

A Kymis majdnem megviccelte az első meccsen az Olympiakost, McFaddenék -24-ről jöttek vissza döntetlenre Pireuszban, de végül ha nagy kínok között is de nyert a favorit. A Kymis egy kellemetlen kis gárda, az imént említett McFadden vezérletével aki nemzetközi szinten is ismert kosgép. Hazai pályán nem gondolnám hogy nagy zakóba szaladnak bele.