Az őrült stratégia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomi4455 Dátum augusztus 01, 2011, 12:05:07
Iroda : Bet365

Ez nem biztos hogy szerencsés választás, ha csak 1 irodát használsz erre a játékra. Ők ugyanis nem nagyon csípik, ha mindhárom kimenetelt náluk teszed meg. Igaz, hogy ez nekik biztos haszon, viszont több, mint valószínű, hogy valami turpisságot sejtenek mögé, és innen már egyenes az út a korlátozásig. Én több irodát javasolnék, így a tétjeid is kisebbek lesznek valamivel. Nem sokkal, de azért sok kicsi sokra megy, és idővel lehet, hogy egy plusz körre valót összespórolsz ezzel.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 02, 2011, 09:45:34
Ez nem biztos hogy szerencsés választás, ha csak 1 irodát használsz erre a játékra. Ők ugyanis nem nagyon csípik, ha mindhárom kimenetelt náluk teszed meg. Igaz, hogy ez nekik biztos haszon, viszont több, mint valószínű, hogy valami turpisságot sejtenek mögé, és innen már egyenes az út a korlátozásig. Én több irodát javasolnék, így a tétjeid is kisebbek lesznek valamivel. Nem sokkal, de azért sok kicsi sokra megy, és idővel lehet, hogy egy plusz körre valót összespórolsz ezzel.
Sajnos nincs meg hozzá a megfelelő tőke.   :(

#17 augusztus 02, 2011, 20:23:22, Tomi4455
5.
Német 3. liga: Babelsberg - Erfurt
Oddsok és tétek:
H: 2,75 - 114,29
D: 3,20 - 189,73
V: 2,6 - 634,13
Nem esküdnék meg, hogy jól számoltam de szerintem most jó lesz  :)

#18 augusztus 03, 2011, 09:25:56, Tomi4455
Hát az előző meccs eredményének nagyon nem örülök. Az X is jobb lett volna de mostmár kellene egy V is. Zsinórban 3 hazai volt itt az ideje, hogy jöjjenek a többiek is  :)
6.
Copa Sudamericana : Bella Vista - Universidad Catolica
Oddsok és tétek:
H: 3,00 - 100
D: 3,20 - 275,97
V: 2,4 - 1034,8



Tomi4455 !

- Teljes mértékben egyetértek benson-nal a 3 irodás (de minimum 2) dologgal, pontosan úgy, ahogy leírta.
-Teljes mértékkel egyetértek szumos-sal a tétmérkőzés kitétellel.

Az elsőt viszonylag könnyű betartani (csak pénz kérdése), a másodikat már kevésbé, és tapasztalatom szerint itt már jócskán akad problémánk. Nekem is. Sőt ez a legnagyobb ellenségem,  a fogadási kényszer, a függőség,. (Végetért az előző fogadásom , van pénz a számlámon, ráérek,  nosza rajta!Igaz, most épp nincs alkalmas mérközés, de sebaj, azért megpróbáljuk. Ilyenkor fogad -jobb hiján az ember olyanra, amire nem kéne, de valami belül hajtja...valami vadászösztön féleség...)
Nem véletlenül írtam, hogy a pénz nem gond. Nem gond, mert elvem: ami kicsiben működik, az nagyban is, meg fordítva. Tehát tök feleslegesnek tartom a több tizezres kisérletezgetést, amikor sokkal kisebben is lehet ugyanolyan reményekkel próbálkozni, csak nem a Ft-ban mért nyereséget kell számolni, hanem a százalékosat. Kis pénz elvesztése esetén tehát több "lövése" lehet az embernek.(Ha meg sikeres a szisztéma, akkor előbb-utóbb úgyis hozza a pénzt).

- Visszatérve a topikod lényegére: a véleményem az előző 3 mondatban van.  Én javasolnám a kisebb alapon történő játékot élesben (persze a virtuális naplóban   akár nagyobb számokkal is lehetséges, ha úgy érdekesebbnek találod.  )

Kezd a "V" necces lenni. Még nem az, de kezd. Ha nem jön a "V" el lehet gondolkodni szumos kétesélyes v.tétfordításos v. valami hasonló ötletén. Azt semmiképp nem javasolnám, hogy told a csillagos égig. Gyakori hiba: X-szer ilyen meg olyan eredmény született, nem igaz, hogy nem jön most már az én tippem. De igaz! előfordulhat, hogy 10-szer nem lesz "V" az eredmény, majd négyszer  egymásután az,tehát az átlag megvan... Na ezt kéne valahogy áthidalni, ez a martingale rákfenéje. Ezen agyalok egyfolytában (szumos ötleteit is próbáltam) de nem találom a megoldást .

Mindezek ellenére kérdezed, javaslom-e a folytatást. Igen javaslom, de kisebb pénzzel, bár mindenkinek más a kisebb pénz.

Sikeres próbálkozást, tartós nyereséget kívánok! Figyelem naplódat, hátha én is el tudok lesni valami
új ötletet.  :cya:

erre a strategiara nem a betfair lenne a legjobb? Magas szorzok vannak es a korlatozas sem fenyeget... :cya:

Idézetet írta: demi Dátum augusztus 02, 2011, 21:22:23
erre a strategiara nem a betfair lenne a legjobb? Magas szorzok vannak es a korlatozas sem fenyeget... :cya:
Nem tudom nem ismerem azt az irodát de azt hallottam, hogy a minimum tét 4 dollár. Erről te mit tudsz?  :)

Hát nem lett V az előző meccs de legalább X lett így a D sor nullázódott. Mostmár nagyon jöhetne az a vendég győzelem  :)
7.
Német 3. liga:
Unterhaching-Heidemhein
Oddsok és tétek:
H: 2,62 - 184,62
D: 3,3 - 86,96
V: 2,6 - 1677,21

Idézetet írta: Tomi4455 Dátum augusztus 02, 2011, 22:07:55
Nem tudom nem ismerem azt az irodát de azt hallottam, hogy a minimum tét 4 dollár. Erről te mit tudsz?  :)

A minimum tét könnyen kijátszható a Betfairnál. A fórumon valamelyik Betfairos topicban le is lett írva, hogy hogyan.

Hát ezennel lezárom ezt a topikot mert nekem ez nem jött össze. Nem mondom, hogy rossz a stratégia mert lehet, hogy a meccsdömping időszakában működik de a tegnapi mexikói bajnoki bukta után már sztem nincs értelme tovább vinni. Persze lehet, hogy lejönne a V a következő meccsen de ha egyből bukta (vagy még hivatalosan nem de nagyon közel járok hozzá)  van akkor tovább vinni úgy gondolom nem érdemes.

Üdv! Most tanulmányozom ezt a stratégiát. Véleményem szerint csak 2 kimenetelt kellene megjátszani tehát kétesélyt minden meccsre. 1X vagy X2. És nem azt kell emelni ami folyamatosan nem jön hanem saját megérzéseinkkel tippelni. Tehát ha én hazait v max.döntetlent várok a meccstől akkor 1X re teszek hiába az előző meccs is hazai lett. 1% ban realizálnám a találatonkénti profitot. Ez egy hosszú távon működő stratégia lehet. Hamarosan ki is próbálom.