Titan poker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy a Titan poker szerintetek mennyire megbízható kifizetések terén?

Ugyanis van egy kisebb összeg, amit nyertem náluk, de ezt addig nem tudom kivenni, amíg nem fizetek be min. 20 eurót.  :(

A nyereményem 70 euró körül lenne. Ha befizetek és utána rögtön kifizetést igénylek, akkor vajon kifizetik?


Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 26, 2009, 20:19:20
Üdv!

A kérdésem az lenne, hogy a Titan poker szerintetek mennyire megbízható kifizetések terén?

Ugyanis van egy kisebb összeg, amit nyertem náluk, de ezt addig nem tudom kivenni, amíg nem fizetek be min. 20 eurót.  :(

A nyereményem 70 euró körül lenne. Ha befizetek és utána rögtön kifizetést igénylek, akkor vajon kifizetik?



A titan megbizható terem!  Én már többször igényeltem tőlük és mindig fizettek.   :ok:

#2 szeptember 30, 2009, 10:15:59, Milan
Idézetet írta: horvimeli Dátum szeptember 29, 2009, 14:53:42
....
Magyarország első pókerközösségi portálja, ahol a tagoknak saját adatlapjuk van, ismerkedhetnek, fórumozhatnak, és informálódhatnak a póker klubokról, azok legfrisebb versenynaptáráról...
....
Cool

wtf is this ?
csak nem reklám ?

ontopic

A titan jo terem , engem mindig idoben kifizettek , soha nem volt gondom veluk es a support is segitokesz , es a jatekos allomany is jo  :ok:

Idézetet írta: bleah Dátum szeptember 30, 2009, 08:36:52
Idézetet írta: horvimeli Dátum szeptember 29, 2009, 14:53:42
....
Magyarország első pókerközösségi portálja, ahol a tagoknak saját adatlapjuk van, ismerkedhetnek, fórumozhatnak, és informálódhatnak a póker klubokról, azok legfrisebb versenynaptáráról...
....
Cool

wtf is this ?
csak nem reklám ?

ontopic

A titan jo terem , engem mindig idoben kifizettek , soha nem volt gondom veluk es a support is segitokesz , es a jatekos allomany is jo  :ok:


Dehogynem...beregisztrálnak, irnak 11 hozzászólást, s mindegyik reklám... :fakk:

Sziasztok!
Egy olyan problémám van, hogy néha miközben játszok (asztalszámtól függetlenül) fogja magát és lefagy a kliens, vagyis kirak offlineba... aztán kb fél perc múlva visszalép ugyanahoz az asztalhoz, de addigra a lapjaim már sehol. kicsit idegesít a dolog, de ezt gondolom nem kell magyaráznom :wall:
szval szerintetek mi lehet a probléma? win7em van lehet az a gond?

Ez érdekes, ma már semmi baja nem volt, remélem ez így is marad ;)

Nekem el se indul a Titan Poker ! Az egér villog mint a sztroboszkóp, a processzor 50% és nem válaszol semmire, de csak a TitanPoker szoftver. A rendszerem meg csont nélkül működik közben. Ennyi. Uninstall!!! HA LENNE! De nincs, így kézzel kellett legyalulnom a rendszeremből. Soha többé Titan Poker! TI TÁN igen, de én soha többé nem!
:)