Battle of the Forums 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok, sok sikert a továbbiakban.
Nekem tegnap nem jöttek a lapok. Ezt egyszer meguntam, behívtam 200-ig, aztán persze nem talált a flop, nagy megint blöff, flop után Laztka chekkolt, mondom akkor folytassuk a kanyizást, újra 200, erre a LAtzka nem visszakínál egy all-int. Szigo még meg is jegyezte, hogy 'úgy pókerezel, ahogy sportfogadsz' Na mondom magamban, én is jó emberbe kötök bele. Aztán már gyengébb lapokkal is néztem floppot, persze semmi nem talált be. Illete egyszer igen, persze vittem vele egy nagyvaknyit. ami akkor tán egy 50-es volt. Mondhatom kisegített. Hogy végül is mivel estem ki, hogy fogyott a zseton, hát fogalmam sincs. Egyszer azt vettem észre, hogy kiestem ;D

Mindenkinek sok sikert a nagydöntőben!

Gratulálok az élmezőnyben végzőknek!  :beerchug:
Sajnos én nem tudtam részt venni.  :(

A "Battle of Forums" döntőre 2011. december 4-én 09:00 órától (GMT +1) lehet regisztrálni.

Sok sikert kívánunk a döntősöknek, s a minket képviselőnknek! Szurkolunk nektek!  :beerchug:


Köszi!
Skype-ot, egyebet tervezzünk vasárnapra? Célok (a minnél nagyobb nyereményen túl :D)?


Nem kaptam jegyet, nem tudok regizni  Kihez forduljak? Tud valaki tanácsot adni?

A Battle of the Forum Final - 2 vagy a Battle of the Forum Final - 5-öt is próbáltad? A kettő közül lenne valamelyik a tiéd. Lacapié az 1-es, cyperé a 4-es, az enyém meg a 3-as; mi már be is regeltünk.

Akkor jól figyeltem hogy öt csoport van, meg azt is jól logikáztam, hogy külön csoportokba kerülünk. Ilyenkor hogy működik a végeredmény kiszámolás, van róla valami infótok?

Regisztráltam én is az 5-ös csoportba. Cél a győzelem!
Peti a lobbyban a verseny mellett kell, hogy legyen egy kis zöld kártya, az jelenti azt, hogy jegyed van a versenyre.

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 02, 2011, 19:52:40
Akkor jól figyeltem hogy öt csoport van, meg azt is jól logikáztam, hogy külön csoportokba kerülünk. Ilyenkor hogy működik a végeredmény kiszámolás, van róla valami infótok?

A döntőben 5 torna fog futni párhuzamosan 21:00 órától (GMT +1) 2011. december 4-én. Minden játékos az 5 döntősből különböző döntőben fog játszani. A pontokat az egyéni teljesítménye után kapja az alábbi táblázat alapján:

Helyezés Pont
1 100
2 85
3 70
4 55
5 45
6 35
7 30
8 25
9 20
10 20
11 – 15 15
16 – 30 10
31 – 50 5
51 + 2

Az a csapat, mely az 5 játékos teljesítményét összeadva a legtöbb pontot gyűjti, 15.000 dollárt kap, egyforma részekre felosztva az 5 játékos közt.

Csapat helyezés Csapat kifizetés $
1 15.000
2 8.000
3 6.000
4 4.000
5 2.300
6 2.300
7 520
8 520
9 520
10 280
11 280
12 280

Tudom, hogy egy zöld jegynek kéne ott lenni a verseny előtt..... De nekem nincs!!!!!!
írtam a Bwin helpre, talán lesz majd jegyem is.

Idézetet írta: peti100 Dátum december 02, 2011, 20:09:40
Tudom, hogy egy zöld jegynek kéne ott lenni a verseny előtt..... De nekem nincs!!!!!!
írtam a Bwin helpre, talán lesz majd jegyem is.

Írtam most e-mail-t a bwinnek, remélem hamarosan megoldják.

Amúgy engedjétek meg, hogy gratuláljak az összes selejtezős résztvevőnek, hisz negyedik helyen szerepelünk a fórumok közt, ami a selejtezős részvételt illeti.

S mivel nem póker profilú oldal, ez így még nagyobb teljesítmény!

Szép volt!

Gyertek szurkoljunk a fiúknak a döntőben!!! Hajrá!

Sajnos még most se kaptam meg a "belépő jegyet" Sajnálnám, ha a csapat emiatt végezne rosszabb helyen.  Azért reménykedem a verseny kezdetéig is, hátha..... Én itt fogok ülni a gépnél.