Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Illetve még annyit hozzátennék én a vendéggyőzelemre akartam tenni HP-vel de lehet, hogy épp a hazai csapatra fogadtam?

Hello! Az egyik nyeőgépen beakadt a szabadjáték, átment mínuszba a forgatás és folyamatosan pörög. Free spin -1. Soha nem láttam még ilyet. Kaptam 63 fontot de nem írja át a számlámra.
Valaki segítene a fordításban:Hello,



Thank you for contacting Betfred Games Support.

As a security precaution we can only discuss a players account via the email address the player has registered on their account.

Before I am able to disclose any information on the account you will need to send an email from the email address registered to the account including the username .

If you have changed your email address please go to www.betfred.com, log in, go to my account then my details, you can change your email address from there.

You will need to change the email address on the account before we are able to disclose any information.

Hello!

A regisztrált, vagy szerintem a jelenleg aktív e-mail címedről kell levelet küldeni, amit sasolj meg az oldalukon, hogy éppen mi van neked kapcsolattartási módként. Ha már nem élő ez a címed akkor ezt változtasd meg az oldalon és utána innen küldj nekik levelet a felhasználóneveddel együtt a panaszoddal.

Én így értem, bocs ha nem... Sok sikert!

Nem nagyon értjük egymást a betfreddel.
Most a következőt kaptam:

Hello Player



Thank you for contacting Betfred Games Support.



As previously advised, we are not able to discuss an account with an unregistered email address due to security, please change it from my account section, if you cant contact us on our free phone 0800 028 64 68

Remélem nem azt akarják,hogy a számlanyitáskor megadott emalcímről küljek nekik levele, de akkor mit??? Kb 10-et küldtem már nekik a mostani email címemről de valahogy nem áll össze a kép.

Szerintem a BetFred-en a My Account-an belépés után, változtasd meg a mostanira az e-mail címed, talán így sikerül...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 20, 2013, 14:48:31
Szerintem a BetFred-en a My Account-an belépés után, változtasd meg a mostanira az e-mail címed, talán így sikerül...

Vazze, én azt hittem hogy jó a mail címem az accountban, de a gmail.com helyett .comp volt,csak a hosszú név miatt a végét nem láttam... Remélem csak ez volt a gond nekik. Azért köszönöm szépen.

Remek :) Szerintem menni fog... legalábbis reméljük...

63 GBP helyett jóváírtak a számlámon 50 pennyt...
Mit lehet ilyenkor csinálni???

Konkrétan semmit, illetve sok mindent, de egyik sem fog bejönni. Ezek ilyenek: mindig kitalálnak valamit, hogy nekik legyen igazuk, és hogy elszedhessék az emberek pénzét...

Idézetet írta: snooker Dátum június 25, 2013, 15:22:06
63 GBP helyett jóváírtak a számlámon 50 pennyt...
Mit lehet ilyenkor csinálni???

Szerintem semmit ha rájöttek hogy beakadt a nyerőgép akkor hibára hivatkozva simán nem fizetik ki.

Pontos történet!
John Wayne slot.
50pennys téten szabadjátékot kaptam, 63 gbp-t fizetett, majd nem állt le a gép hanem átment a számláló -1 free spinbe, de itt már nem állt le a gép hanem folyamatosan pörgetett jó pár napig, tehát plusz pénzt és plusz pörgetést sem kaptam csak beakadt a slot. Szerintet biztos hogy vissza tudják nézni a pörgetéseket. Na majd meglátjuk hogy mi lesz. Ha van valami ötlet akkor szívesen fogadom őket.

Ha bízol benne, hogy sikerül velük megdumálni, akkor írj nekik email-t egy angol fordítóprogram segítségével a [email protected] email címre a sztoridról, amit ide is megírtál.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 25, 2013, 17:15:10
Ha bízol benne, hogy sikerül velük megdumálni, akkor írj nekik email-t egy angol fordítóprogram segítségével a [email protected] email címre a sztoridról, amit ide is megírtál.
Hát nekik már írtam eleget.

Jó, de eddig mindig rossz email címről írtál nekik, ezért nem is foglalkoztak a panaszoddal, most már onnan írj ami meg van adva a my accountban a betfreden. Sztorizz nekik hátha megenyhülnek :)

Erre a címre is írj nekik, dolgozzanak csak: [email protected]. Live Chat sajnos nincs náluk azt hiszem :(