Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hat nem igazan jatsznam meg ezt a strategiat....amugy ezt az x-es strategiat lattam egy forumon ahol hasznaltak de eleg szep penzekkel jatszottak meg , es ami a legnagyobb baj az hogy mi van akkor ha a kivalasztott csapatod nem csinal x-et mongyuk 10 meccs alatt ( mert gondolom ugy jatszod meg ezt a strategiat hogy kivalasztatsz magadnak egy csapatot ) ???? ... foleg ha fix tettel jatszod meg minden meccsuket....

Idézetet írta: bleah Dátum január 11, 2007, 18:23:56
hat nem igazan jatsznam meg ezt a strategiat....amugy ezt az x-es strategiat lattam egy forumon ahol hasznaltak de eleg szep penzekkel jatszottak meg , es ami a legnagyobb baj az hogy mi van akkor ha a kivalasztott csapatod nem csinal x-et mongyuk 10 meccs alatt ( mert gondolom ugy jatszod meg ezt a strategiat hogy kivalasztatsz magadnak egy csapatot ) ???? ... foleg ha fix tettel jatszod meg minden meccsuket....

Hát, ha sokáig nem jön be, az tényleg gáz... :o

Én is már írtam karajj-nak, h ez öngyilkos stratégia. kicsit számolj bele: elkezded 200 HUFfal, nem jön be az x, utána már 400ért játszol, majd 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 52600... és még csak 9 meccset nem találtál el!! és mi van ha nyersz, pl akkor, amikor 52600 HUFot pakoltál fel? NHL esetén nyersz mondjuk 210400 HUFot, befektetésed levonása után, nyertél 104e HUFot. Vezesd először szerintem csak papíron, h mikor van az első NHL x amit eltalálsz...
Foci esetén  157800 HUFot nyerhetsz mondjuk az 52600as szelvényeddel, a befektetésed levonása után 54200 HUF. És a befktetésed óriási!!!
Szerintem papíron kezd el vezetni, és ha fel tudsz mutatni 3-4 olyan sorozatot, amit tudsz finanszírozni, akkor hajrá!!
És még nem számoltuk h mi van akkor, ha az elején nyersz. 200 HUFból... ;D

Sztem ez az x-es dolog igazan fociban mukodhet a "legkonnyebben", NHL-ben vagy barmelyik mas hokiligaban az x-et eltalalni...hat

Lehet hogy mire oda jutsz hogy jon az elso x, ki is futsz az arra szant keretbol...aztan szamolgathatsz hogy mennyit buktal :o

Na de azert  pl. olasz bajnoksagban joval tobb sanszod van egy x-re... igaz nem minden meccs ad 4x-es szorzot, de atlagban megvan 3.5. Ha kivalsztod teszem azt a Cagliarit, jo eselyeid vannak arra hogy 4-5 meccsen belul jon az x; de ez mondjuk joszerint minden olasz csapatrol elmondhato... :D (kiveve mondjuk az elso 5-ot)

De az csak az en velemenyem, ha vki keni pl. az NHL-t, annak konnyebb dolga van,szamomra a fociban hozhat sikert ez a modszer :bigok_125:

ebben a strategiaban az a lenyeg hogy ojan sportagat es ojan csapatot valasz ameijk:
-regen nem csinalt x-et ezert nagy a valoszinusege hogy hamarosan jonnie kell az x-nek
-a csapat egy ojan sportagbol szarmazzon ami eggyertelmu hogy esej van az x-re

Idézetet írta: bleah Dátum január 11, 2007, 22:04:11
ebben a strategiaban az a lenyeg hogy ojan sportagat es ojan csapatot valasz ameijk:
-regen nem csinalt x-et ezert nagy a valoszinusege hogy hamarosan jonnie kell az x-nek
-a csapat egy ojan sportagbol szarmazzon ami eggyertelmu hogy esej van az x-re

Igy van...tényleg egy olyan csapatot kell választani amelynek még nincs döntetlenje, vagy már nagyon régóta volt az utolsó döntetlen, s azon probálgatni a Martingale stratégiát, hisz ezt annak nevezik.
Mondjuk a Martingaleben a téttet nem duplázzák, hanem triplázzák, dehát ez is egyéntől függ.

Pl. veszel egy csapatot, amely kb. 8 fordulója nem remizett, s minden fordulóban arra fogadsz, hogy döntetlen lessz, igy szerintem sokkal nagyobb az esélyed, hogy ne veszits nagyon sok összeget.

Vannak olyan tipikus bajnokságok, ahol elég gyakori a döntetlen. Pl. francia első, meg második liga.

eggyesek szerint az francia bajnoksagokat az X-ek jellemezik...nagyon nagy az esely az x-re es meg nagyob az elso felidoben...


kosz szepen a linket
hasznos informacio ez is :D

Idézetet írta: newgis Dátum január 11, 2007, 15:47:55
Elkezdtem vezetni egy-két fajta stratégiát, majd meglátjuk, hogy melyik jön be. ;)

Egy másik fajta, amivel próbálkozok, azt egy másik tippelős oldalon láttam. (Ez nem a reklám helye, szóval nem írom be, de szerintem ráismertek  ;D)
Kiválasztok egy-két meccset egy napra, amiknek kb. 2-es szórzójuk van összesen és azt játszom meg. Egyelőre pluszos vagyok. :)
Itt megnézhetitek:
http://www.bipeti.extra.hu/tippeim/

sziasztok a fogadási stratégiákrol.Hát mindekinek más.
De szerintem biztos létezik egy nagyon jo kombináció ami minden évben nyereséges mert hallottam hogy ausztriában egy ember minden évben 20%nyereséggel zár és tuti stratégiája van.Én régebben ugy játszottam hogy figyeltem a szorzokat pl rájöttem hogy az 1,75 ös oddsok 1,8 asok 1,9 esek egész szépen hozzák magukat.visszamenőleg megnéztem egy évre kb és 70-80 % ban hozák magukat.na 3 meccset kéne egy 6 szoros pénzt összeszedni.pl játszol 1000 ért ha nyertél akkor 6000 ft-od van
utána a 6000 ft -ot szétbontod 6*1000 re és 6 szorjátszod ezt a fajta 6szoros pénzt de különboző meccsekből hozod össze és lehet hogy 3 -is bejön a 6 ból és igy tovább ilyen piramis szerüen nyomod. ;D :yeah:

Ez a 20%-os evi nyereseg erre kivancsi vagyok hogy mekkora osszegben nyilanult meg , mert sztem nem kis osszegeket tett meg ahogy hogy egy ev utan szep kis osszeget konyvejen el; ezek az odssok mijen sportagbol vannak kinezve...mert szerintem nem minden sportagban van ez igy hogy 70-80% hozzak magukat...

bubu26 ötlete is nagyon jó, de nekem van egy "sajátom", amit 15 hónapja kezdtem el. 1,4es átlagoddsot kell összehozni minden nap, és mindig a nyeremény 80%át továbbfektetni. Én ezt 2005. szeptemberében kezdtem el 200 HUFfal, a hónap végére +14e HUFot tudtam felmutatni, így októbert már 2e HUFfal kezdtem el, abban a hónapban már közel +200e HUFot tudtam elkönyvelni, és azóta minden hónapban 2000 HUFfal kezdek egy hónapot. A tavalyi évben (2005. szept-2006. szept.) összesen +1,7 millió Ft-ot tudtam elkönyvelni 200 HUF befektetésről.... szerintem nem rossz.
És a legjobb, h a 80%nak köszönhetően, ha az első három-négy nap eltalálom a meccseket, akkor már nem tudok bukni abban a hónapban!!

jaaas
dijohejban oszd meg velunk is ezt a strategiat, mit es hogyan csinaltal egesz pontosan hogy masnak is legyen eleg vilagos
kosz

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 10:35:25
bubu26 ötlete is nagyon jó, de nekem van egy "sajátom", amit 15 hónapja kezdtem el. 1,4es átlagoddsot kell összehozni minden nap, és mindig a nyeremény 80%át továbbfektetni. Én ezt 2005. szeptemberében kezdtem el 200 HUFfal, a hónap végére +14e HUFot tudtam felmutatni, így októbert már 2e HUFfal kezdtem el, abban a hónapban már közel +200e HUFot tudtam elkönyvelni, és azóta minden hónapban 2000 HUFfal kezdek egy hónapot. A tavalyi évben (2005. szept-2006. szept.) összesen +1,7 millió Ft-ot tudtam elkönyvelni 200 HUF befektetésről.... szerintem nem rossz.
És a legjobb, h a 80%nak köszönhetően, ha az első három-négy nap eltalálom a meccseket, akkor már nem tudok bukni abban a hónapban!!

Ezt a stratit már a múltkor is olvastam valamelyik topicban. El is kezdtem gyűjtögetni 1,4 körüli meccseket, és minden harmadikat elbéláztam.   :2funny: Röhöghetek magamon, mi? Sőt: ha nem volt, összeszedtem 2 db 1,2-est. Azok jöttek is!
Vezettem: így néz ki:
1,5   nyert
1,3   nyert
1,4   nem nyert
1,39   nyert
1,4   nem nyert
1,5   nyert
1,55   nem nyert
1,5   nyert
1,2   nyert
1,4   nyert
1,5   nem nyert
1,53   nyert
1,397   nyert
1,43   nyert
1,25   nem nyert

Hát ez alapján minuszos lennék... Ennyire bénán hogy lehet összeválogatni a meccseket? :D