NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Grit&grind, jó az a maci odds! 8)
A Clippers remek matchup nekik, de egyelőre ez a GSW legyen meg. De az utóbbi 2 meccset kb végig kontrollálták, én sztem elég komoly fordulatnak kéne jönnie (mint kb tavaly az OKC ellen Z-Bo eltiltása; vagy egy sérülés) hogy megváltozzon a széria menete. Elég komoly a nyomás is a Warriorson már, Kerr újonc edzőként megérződik bőven, hogy rutintalan, egyelőre nem tud belenyúlni a meccsbe. Próbálkozott némi smallballal, aztán kb annyi.

Május 12., kedd:

2015.05.12 1:00   Washington - Atlanta   2.66   12.00   1.56

2015.05.12 3:30   Memphis - Golden State   2.80   12.00   1.52

Május 13., szerda:

2015.05.13 1:00   Cleveland - Chicago   1.50   13.00   2.80

2015.05.13 3:30   Houston - L.A.Clippers   1.95   13.00   1.95


Tippek, vélemények?

Ti mit tippeltek a két éjjeli meccsre? Húzható a két vendég?

Üdv. Én szerintem az Atlanta nem fog nyerni. Másiknál viszont nyerni a fog a vendég csapat azaz a Golden State. Legalábbis én ezeket várom.

Annak ellenére, hogy lehúztam az Atlantát, a mait hozniuk kell, ha partiban akarnak maradni. Pierce se nyerhet meg minden meccset a Washingtonnak.
Curryék már más tészta..Ha így folytatják Conleyék, nálam ez sima hazai win.

MEM -4 3.55-ért hatalmas value

FIRST TEAM ALL OFFENSE!  ;D

Fokozódik a helyzet az NBA rájátszásában. Három párharc áll döntetlenre négy forduló után, így az ötödik mérkőzések kulcsfontosságúak. A Bulls előtt nagy esély nyílt, hiszen Love sérülése mellett, Lebron és Irving sincsen 100%-os állapotban. Kérdés csak az, hogy az eddig szenvedő Chicago ki tudja-e ezt használni.


Május 14., csütörtök:

2015.05.14 2:00   Atlanta - Washington   1.28   13.00   4.15

2015.05.14 4:30   Golden State - Memphis   1.18   14.50   5.38


Tippek, vélemények?

Hogy gondoljátok a Memphis képes lesz 10 ponton belül maradni? Allen sérüléssel bajlódik plusz azzal, hogy Bogut védekezett rajta az előző meccsen tudták kettőzni a Gasol-Randolph duót, erre biztos lépnek vmit a Grizzlies-nél és nem fog olyan jól működni.
Egymás után kétszer nem valószínű a blowout de hazai pályán ez a Warriors 1 perc alatt berámol 6-8 pontot.

Clippers most bukja a konferencia döntőt 19 pontos előnyről  :D Come on Harden!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 15, 2015, 07:12:46
Clippers most bukja a konferencia döntőt 19 pontos előnyről  :D Come on Harden!!!
Harden kidrukkolta a padról... Végre rájött a Rockets, hogy J-Smove a csapat legjobb shootere. ;D

Két pontos hátrányban, egy büntető még hátra, otthon 2,75 a Grizzlies  ;D Ezek bolondok, tuti tipp, szerencsétlen Curry már lassan a gyűrűt nem találja el. Gyerünk Memphis.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 16, 2015, 05:20:00
Két pontos hátrányban, egy büntető még hátra, otthon 2,75 a Grizzlies  ;D Ezek bolondok, tuti tipp, szerencsétlen Curry már lassan a gyűrűt nem találja el. Gyerünk Memphis.

Ez már csak így megy, akárhányszor megszólalok - ezért sem vezetek naplót  ;D Amint leírtam, és megtettem a Memphist, Igoudala bevágott 2 triplát, majd a dudaszó előtt Curry is (az mi volt  :)), bravó, bravó  :ok:

Így viszont nincs már csapat amelyik meg tudja állítani ezt a GSW-t (csak el ne kiabáljam megint...)!

Sajnálom a Memphist és a Washingtont is. Utóbbit főleg, mert ez az Atlanta csak szerencsével jobb csapat, semmi mással. Mázlijuk volt és ezért mentek tovább. Nem lepődnék meg, ha ettől a hiányos Cavstől is kapnának 1-4-et vagy 0-4-et.
A Memphisnek szerintem ennyi volt így együtt. Megpróbálták sokszor, de nem jött össze a döntő. Kéne egy jó scorer a csapatba, de szerintem ezt már nem élik meg így együtt. Kár értük, mert szimpatikus csapat, csak sajnos nem elég, ha jól tudsz védekezni. Gasol szerintem nyáron menni fog.
Chicagonál Hoiberg és Gentry neve merült fel, mint Thibodeau lehetséges utódja. Ezt a lépést szerintem még tavaly meg kellett volna lépni, hogy menesztik Thibot, de még ebben a gárdában mindig van egy esetleg két év így együtt.