Férfi Euroliga Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Összejön a Real-CSZKA álomdöntő?

Idézetet írta: Greipel Dátum május 14, 2015, 14:52:23
Összejön a Real-CSZKA álomdöntő?

Szerintem igen. Az CSKA véleményem szerint szétkapja a görögöket, a Madrid meg hazai pályán megszenved, de szűken behúzza  ;)

Na, most hogy kiesett az egyik nagy esélyes (CSZKA) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, ezek után már sehogy sem tudom elképzelni, hogy a Real is kiessen, az egyik nagy esélyesnem mindenképp helye van a döntőben. Ha nyerne a Fener, az a kosár megcsúfolása lenne, a döntő pedig teljes érdektelenségbe fordulna. (Kivéve azt a tényt, hogy egy görög-török párharc mindig pikáns tud lenni.)

Idézetet írta: Greipel Dátum május 15, 2015, 20:30:45
Na, most hogy kiesett az egyik nagy esélyes (CSZKA) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, ezek után már sehogy sem tudom elképzelni, hogy a Real is kiessen, az egyik nagy esélyesnem mindenképp helye van a döntőben. Ha nyerne a Fener, az a kosár megcsúfolása lenne, a döntő pedig teljes érdektelenségbe fordulna. (Kivéve azt a tényt, hogy egy görög-török párharc mindig pikáns tud lenni.)
Ez hülyeség, sztem kurva jó lenne az az Olympiakos-Fener döntő is. :beerchug: Remélem ahogy megszokhattuk az Euroliga F4-ban, jön az újabb meglepetés. 8)

Idézetet írta: stdavid Dátum május 15, 2015, 20:37:39
Ez hülyeség, sztem kurva jó lenne az az Olympiakos-Fener döntő is. :beerchug: Remélem ahogy megszokhattuk az Euroliga F4-ban, jön az újabb meglepetés. 8)

Arra értettem, hogyha Madridban nem jutna döntőbe a Real, akkor nagy lenne a csalódottság, mint a nyári vb-n, ahol a spanyolok kiesése után teljesen leült a hangulat.



Bronzért:

Fenerbahce - CSZKA Moszkva (vasárnap, 17:00)   1.52  2.60

Döntő:

Real Madrid - Olympiakosz (vasárnap, 20:00)  1.25  4.00 

Vélemények? Tippek?