NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum április 29, 2015, 06:52:28
Megy a hack-a-Jordan ezerrel :D Lehet hogy így még délben is játszani fognak.  :D
Jordan jól elszúrta a Clippers wint.  ;D ;D
Ebből is látszik, hogy a kosárhoz ész is kell, neki pedig abból nem sok jutott.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 29, 2015, 10:01:18
Jordan jól elszúrta a Clippers wint.  ;D ;D
Ebből is látszik, hogy a kosárhoz ész is kell, neki pedig abból nem sok jutott.  ;D

Azért Griffin teljesítménye is hagy némi kívánnivalót maga után a 2. félidőben.. :noway:

Idézetet írta: Jhanee Dátum április 29, 2015, 11:20:03

Azért Griffin teljesítménye is hagy némi kívánnivalót maga után a 2. félidőben.. :noway:

Na igen, de most azon a pöcin, meg a kihagyott büntetőkön elment a meccs  ;D Ez olyan hogy most Rose-t ekézik, mert elcseszte a 4. meccset, most meg már 3-2 és a Cavs pihenten vár.

Kedvelem Paul játékát, de ezzel a csapattal nem hiszem, hogy sokra fogja vinni

Szerintem a San Antonio van annyira rutinos gárda hogy kétszer egymás után nem adják le az előnyt, és lezárják a párharcot. Ti mit gondoltok? Van még annyi szufla a Paulékban hogy ismét nyerjenek idegenben a Spurs ellen, és 7. meccs következzen?

Remélem kiesnek ezek a f#sszopók a picsába , ekkora fos játékot letenni az asztalra...amekkoŕa tetűládàk LA-ben pedig egy laza 10 essel továbbmennek

Mi volt itt az éjjel?  :D A Bucksban senki nem dobott 8 pontnál többet  ;D Spurs  ;D Ekkora balfék csapatot. Ha tovább is mennek (mert szerintem azért továbbmennek), akkor sem lesz ebből gyűrű. Esélytelen.

Az elmúlt két évben biztos nem volt olyan rekord, hogy egy csapat ilyen arányban dobta túl a HC-t (50,5 ponttal). A Bulls-nak most sikerült 3,5 pontos favoritként 54-gyel nyernie.  :o
Utóljára 2013 végén volt egy Knicks-Celtics meccs, amikor a Celtics 5,5pontos underdogként 41-gyel nyert (114-73-ra), azaz 46,5 ponttal nyert a HC-hez képest.

Nincsenek szavak tényleg a Spursre. :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 01, 2015, 09:34:01
Mi volt itt az éjjel?  :D A Bucksban senki nem dobott 8 pontnál többet  ;D Spurs  ;D Ekkora balfék csapatot. Ha tovább is mennek (mert szerintem azért továbbmennek), akkor sem lesz ebből gyűrű. Esélytelen.
Errol a Milwaukee-rol eszembe jutott ejjel az a South Park resz, amikor a sracok annyira unjak a nyari baseball ligajukat, hogy elkezdenek arra jatszani, hogy kiessenek mihamarabb. Persze nekik ott nem sikerult ilyen jol.

Az a vicc h ez a Spurs simán képes arra h idegenben nyerje a 7. meccset. A rutin és a játékerő szerintem egyértelműen mellettük szól és most már a nyomás is inkább Paulékon van. Ti mit vártok az estétől? Én Spurs győzelmet bár könnyen lehet h hajnalban megint jövök majd szidni őket :-D

Én is Spurs győzelmet várok de tuti szoros lesz.

Én szurkolok a Clippers-nek. Aki a SAS otthonában, az ő szempontjukból 2-3-as állásnál győzni tud, az az én szememben jobban megérdemli a továbbjutást.

Talán nincs is a Clippersnél ellenszenvesebb csapat az NBA-ben, a nevetséges flopok mellett sunyi ütésekkel operálnak plusz folyamatosan rinyálnak a bíróknak. Minden csapatba jut egy-két hulladék akinek ezek a játék részét képezik (pl JR Smith) de max a padról szállnak be, a Clippersnél pedig a kezdő 5-ben vannak.

Idézetet írta: Szurki Dátum május 02, 2015, 14:03:08
Az a vicc h ez a Spurs simán képes arra h idegenben nyerje a 7. meccset. A rutin és a játékerő szerintem egyértelműen mellettük szól és most már a nyomás is inkább Paulékon van. Ti mit vártok az estétől? Én Spurs győzelmet bár könnyen lehet h hajnalban megint jövök majd szidni őket :-D

NBA-ben a 7-ik  meccseket kb. 80%-ban a hazai csapat nyeri. Sportfogadói szempotból semmi érték nincs a mai meccsben, nézőként viszont annál több (ráadásul tudjuk,hogy a vedég csapat a Spurs, így az első mondatom értelmét is veszti). Nem akarok senkit sem lebeszélni, de inkább nézőként involválja magát, mint fogadóként.  :cya: