NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pierce milyen egy lábas fade away-t dobott a sarokból két emberrel az arcában  ??? eszem megáll, még jó hogy időn túl volt. ;D
A Hawks szerintem hozza az első meccset a Cavs ellen, kíváncsi vagyok Carroll mennyire bírja majd tartani Lebron-t, jó kis matchup.

Tényleg nagyot fordult a világ még a 2:1-es maci vezetés óta. :D Nem tudok innen már kivel szimpatizálni, max egy Ariza miatt a Houstonnal. :-\

Idézetet írta: stdavid Dátum május 16, 2015, 13:18:57
Nem tudok innen már kivel szimpatizálni, max egy Ariza miatt a Houstonnal. :-\
Akkor hagyd el a fòrumot  ;D

Sziasztok, üdvözlök Mindenkit!

Egy kis zavarba kerültem NBA-vel kapcsolatban:
Csütörtökön gondoltam Memphis 10-en belül marad és meccsbe lesz legalább ->  :noway:
Pénteken rakom Bulls-t mert miért ne harcolna ki még egy derbit ->   :noway:
Szombat Wizards, előzőn is majdnem megvolt, mondom na majd most ->  :noway:
és most itt a Clippers holnap... vállalható?

Én a Clippers-re tettem, jobb csapat nem véletlenül volt 2 meccs is blowout, de nehéz megtippelni, mert kurva szar helyzetbe hozták magukat. A Spurs elleni meccsre mondták, hogy a franchise eddigi legfontosabb meccse most pedig ahelyett, hogy simán továbbmentek volna jön még egy Spurs 7.-től is fontosabb.
Playoff 7. meccsek stat 96-24 a hazai csapatnak.
Az utóbbi 2 meccsen pedig nagyon kijött, hogy nincs padja a Clippers.

Igen, az előzőn utolsó negyed 15:40 nagyon csúnya... ez a "nincs pad" itt most tényleg áll.

http://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/houston-rockets-los-angeles-clippers-6Jrjihl8/
A piac is a Clippers felé mozdul.

Keleten és nyugaton is az 1. és 2. seed a konferencia döntőben, papírforma. ;D

Május 20., szerda:

2015.05.20 3:00   Golden State - Houston   1.17   14.00   5.55

Május 21., csütörtök:

2015.05.21 2:30   Atlanta - Cleveland   1.92   11.75   2.03


Tippek, vélemények?

Meddig tart még ez a párharc? Az most már egyre inkább látható, hogy melyik a jóval erősebb csapat. Nyer-e meccset otthon a Houston, vagy csúfos 0-4-el esnek ki. Ugyan két szoros meccsel kezdték a párharcot, de aztán az első hazai meccsükön Hardenék belefutottak egy 35 pontos vereségbe. Van innen visszaút?


Az utsó pár percet nem néztem, de most olvasom Harden 45 pontig ment  :ok: Nagy kár volt azért az egészpályásért, amit dudaszó után kb 2 mp-cel dobott el  :D
Ez is csak szépségtapasz,  talán majd jővőre, ha mindenki egészséges.

Tudom kicsit csalók a cím, de megvan minden esélye a Hawksnak, hogy elhozzon egy meccset Clevelandből. A Cavs egy nyögvenyelős hazai sikert aratott, és ezzel 3-0-ra vezet, de még így sem könnyű a csapat helyzete. Le kéne zárniuk a negyedik meccsen a párharcot hazai pályán, de az Atlanta nem adja könnyen magát.


Harden elfelejtett labdát vezetni, 13 turnover... playoff rekord. Ha Mchale lehozza a 4. negyedre simán meg lett volna a cover, de az a szerencsétlen a végén már felhozni nem tudta a labdát, a saját lábára pattintva ment ki oldalvonalon túlra...  :D