Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Anno gondolkoztam rajta, hogyan lehetne gyűjteni köszöneteket, felmerült a minőségi segítő/tájékoztató hozzászólások írása, de a legegyszerűbbre, a tarhálásra nem gondoltam. Végülis a Blaha aluljáróba is így gyűjtik a pénzt.  ;D


Nem merted végül megtenni a szelvényt?

Nagy a nyomás, pedig én is mennék már egy kis kerti munkát végezni, de várom a szelót  ;)

A valogatas nem rossz  :ok: . Viszont a 42500 = tet = 10/5  akkor a bankod sem semmi. :ok:

ennyi meccset kezdő tippmixesek szoktak feldobni egy szelóra...  :D ;D

Ha meg 15 like megy pluszban, megmutatod a mar feladott es az unibet altal elfogadott szelot is?

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 09, 2017, 11:45:54
Ha meg 15 like megy pluszban, megmutatod a mar feladott es az unibet altal elfogadott szelot is?

Neked nem mindegy, hogy megrakta vagy sem ?! Ez csak ötlet adó szelvény.... :crazy: Köszönet érte.  :ok:

Idézetet írta: Philippe Dátum október 09, 2017, 11:53:45
Neked nem mindegy, hogy megrakta vagy sem ?! Ez csak ötlet adó szelvény.... :crazy: Köszönet érte.  :ok:

Igen otletszegeny lehetsz ha neked ez er egy koszonetet.  ;D Szivesen leirok neked random 4-5 eselyest akar naponta.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 09, 2017, 12:12:44
Igen otletszegeny lehetsz ha neked ez er egy koszonetet.  ;D Szivesen leirok neked random 4-5 eselyest akar naponta.

Nekem tetszik.

Idézetet írta: Kraken Dátum október 09, 2017, 12:21:59
Nekem tetszik.

Szinte biztos vagyok benne, hogy akik a főoldali tippeket írják abból is körülbelül 10-ből 1 megteszi amit kiajánl... ott miért nem háborogsz szelvényért ?! A forum hierarchia végett ? ( Csicskák között király, királyok között csicska ) 

Ez igen, örülök, hogy ennyire biztos vagy a dolgodban Philippe. Honnan veszed a 10-ből 1-et? Beszéltél velük vagy mi? Bár, ahogyan elnézem, így is pluszban vannak a főoldali tippek.

A másik dolog, te számon kéred Tomkát, hogy miért nem rakja be a fogadási szelvényeit, viszont Lackóval, aki szinte semmit sem bizonyított, véded, hogy csak ötletel.

Idézetet írta: Philippe Dátum október 09, 2017, 12:22:51
Szinte biztos vagyok benne, hogy akik a főoldali tippeket írják abból is körülbelül 10-ből 1 megteszi amit kiajánl... ott miért nem háborogsz szelvényért ?! A forum hierarchia végett ? ( Csicskák között király, királyok között csicska )

Eloszor is nem haborogtam, rakerdeztem. A fooldali tippek iroi itt vannak hosszu evek ota, nekik elhiszem hogy teszik. Lacko meg egy troll, aki hulyenek nez titeket, ti meg benyaljatok  ;D  ;D Berak egy kepet egy olyan szelvenyrol ami csak be van keszitve.  ;D
Komolytalan az egesz, en meg azt hittem hogy itt Lackonak koszonhetoen meg fogunk elni sportfogadasbol. Ki vagyok akadva. #sadface