Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 18, 2018, 09:46:08
Szia, hát neccesen, de bejött. A gól volt az egyik, a másik pedig egy lövés féle, tán Dzemali vagy Behrami tett kapura egy lövést, amit a kapus lazán felvett, de attól még lövés volt és kaput is talált. Egyébként akkor volt 1-1 az állás, és a kaput eltaláló lövések száma is 1-1-volt, aztán mikor kapura lőtt másodjára Svájc, még mondta is Hajdú B, hogy több kaput eltaláló lövése van a helvéteknek.

Melyik iroda:
Unibetnél pre-match is szokott lenni szinte minden meccsre, ill. a bet365-nél is (én most utóbbinál tettem). Sőt a bet365-nél live is szokott kinn lenni kaput eltaláló lövések száma under/over, lesek száma under/over, és van külön csapatra, illetve magára a meccsre.
Sőt lehet fogadni lövések számára is, szintén bet365, itt beleszámít a mellé menő és kaput találó lövés is, blokkolt lövést viszont nem számítják, ami a védőben hal el, vagy egy csapattársat talál el, mint tegnap a brazil meccsen.

Lehet máshol is van, én a vb alatt a bet365/unibet/bwin triónál játszom, bwin-en nem szoktam ilyet találni, unibetnél és bet365-nél viszont van erre opció

Köszi!

Unibeten vagyok most én is, meg bwin. És valóban az Unibet jóval jobb kínálatot ad az utóbbinál. De akkor szétnézek jobban a bet365-nél is, főleg az élő kínálat terén.


Idén nyáron minden "thesónak" ilyen lesz, meglátjátok.

Büntetők a vébéken:

1994 - 15
1998 - 18
2002 - 15
2006 - 17
2010 - 15
2014 - 13
2018 eddig - 12 elírtam, szóval 7 svéddel együtt

Ahogy megjött a videobíró, úgy egyből megnőtt a büntetők száma.

A világbajnokság első fordulójának végéhez közeledve figyelemre méltónak tűnik, hogy eddig egyetlen kivétellel az összes európai csapat szerzett pontot vagy pontokat. Az egyetlen kivétel éppen a világbajnok Németország, amelyik vereséget szenvedett Mexikótól.

Rájöttünk a videobírós hibák okára

Szinte nincs is olyan vb-meccs, ahol ne kapnának szerepet a szobabírók, de nem mindig jeleznek. Tovább


A német botlás után a braziloknak rögtön nem volt olyan vonzó a csoportelsőség. Előfordulhat, hogy nincs összefüggés a kettő között, de a kisördög sosem alszik.
Remélem az esti meccsen az angol válogatott mutat valami extrát, mert kb. amióta élek nem láttam őket nagy tornán jól játszani.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 18, 2018, 09:46:08
Unibetnél pre-match is szokott lenni szinte minden meccsre, ill. a bet365-nél is (én most utóbbinál tettem). Sőt a bet365-nél live is szokott kinn lenni kaput eltaláló lövések száma under/over, lesek száma under/over, és van külön csapatra, illetve magára a meccsre.
Sőt lehet fogadni lövések számára is, szintén bet365, itt beleszámít a mellé menő és kaput találó lövés is, blokkolt lövést viszont nem számítják, ami a védőben hal el, vagy egy csapattársat talál el, mint tegnap a brazil meccsen.

Fontos, hogy a kapufa sem számít kapuralövésnek, sikerült egy újabb hülyeséget átvenni az amcsiktól...

Panama kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 1.72
félidőben nincs nekik ilyen, mellé elvileg 3 ment. hátha egy kósza löket a 2. fi.-ben kaput talál, bár igazából elég lutri opció... kis aprót megér

Bammm, azt a rúgást figyeljétek. Milyen ívben megy a labda :o

Csapódik mint az akvila lövés ;D


Idézetet írta: csabax Dátum június 18, 2018, 16:04:51

Belgium - Panama, Romelu Lukaku legalább 2 gólt szerez, Kevin De Bruyne és Eden Hazard gólpasszt ad @ 14.00  :great:


Idézetet írta: csabax Dátum június 18, 2018, 16:18:21
Belgium - Panama, Kevin De Bruyne gólpasszt ad és Romelu Lukaku fejesből szerez gólt @ 9.00  :great:

Az komoly, csabax kicsit odacsapott az irodáknak. :o

Szép fogadások nagyon, jó elgondolások voltak! Gratula ezúton is! :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 18, 2018, 17:27:40

Fontos, hogy a kapufa sem számít kapuralövésnek, sikerült egy újabb hülyeséget átvenni az amcsiktól...

Oké, de elvileg a kapufa lehet akármilyen széles. Pl. palánkos focipályán minden labda kapuralövésnek számítana, ha eltalálod legalább a palánkot!  :)

(nekem is fura persze, de van benne logika, hogy nem számít annak, már csak azért is, mert a kapusnak azt nem kell védenie, az ő szempontjából olyan, mint ha mellé ment volna)

Az esti meccsre egy tippel támadok: Lesz piros lap @ 5.00 
1000 Ft

Ha a kolumbiai Roldán nem ad pirosat, akkor senki  ;D

Illetve van egy megérzésem, miszerint Sterlinget egy tiziért cserébe felrúgják, de a büntetőt minden meccsre rakom, ez már be sem írom  :)

salahról tudtok valamit, pályára léphet már?
egyiptom meglepheti a hazaiakat? (tegyük fel, hogy putyin mára vonatkozóan nem szólt közbe)
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/russia-egypt-ANarX9xt/
az X2 is 1.80

szerk.:
https://twitter.com/MoSalah/status/1008734221060530177
kiposztolták, hogy minden rendben.. ezek szerint valóban sérült még :-\

Idézetet írta: butyi Dátum június 19, 2018, 08:36:11
salahról tudtok valamit, pályára léphet már?
egyiptom meglepheti a hazaiakat? (tegyük fel, hogy putyin mára vonatkozóan nem szólt közbe)
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/russia-egypt-ANarX9xt/
az X2 is 1.80

szerk.:
https://twitter.com/MoSalah/status/1008734221060530177
kiposztolták, hogy minden rendben.. ezek szerint valóban sérült még :-\

Egy 0:0 Egyiptom még Salah nélkül is képes lehet. (ráadásul egy döntetlennel az oroszok már majdnem tuti továbbjutók lesznek a gólkülönbségük miatt)
Aztán ha becserélik mégis, akkor ülhet a félidő/végeredmény x/2 tipp is. 

A 11-esekre meg tényleg érdemes rakni.
Az, hogy a következő gól 11-esből esik, általában 10-es szorzó felett van, ezt akár enyhe tétemeléssel is lehet követni, mindig a következő gólra téve.


Idézetet írta: butyi Dátum június 19, 2018, 08:36:11
salahról tudtok valamit, pályára léphet már?
egyiptom meglepheti a hazaiakat? (tegyük fel, hogy putyin mára vonatkozóan nem szólt közbe)
http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2018/russia-egypt-ANarX9xt/
az X2 is 1.80

szerk.:
https://twitter.com/MoSalah/status/1008734221060530177
kiposztolták, hogy minden rendben.. ezek szerint valóban sérült még :-\
Az igaz, hogy Egyiptom még Salah nélkül is képes lehet legyőzni Oroszországot. És tényleg jónak tűnhet az X2-es odds is.
Ám az esetleges fogadáskor szerintem azt is érdemes figyelembe venni, hogy a foci világbajnokságokon általában és valahogyan tovább szoktak jutni a csoportjukból a házigazdák. Ráadásul ezúttal Oroszország a házigazda!
Mivel az orosz válogatottnak már csak Egyiptom és Uruguay ellen kell játszania, úgy várhatóan ezen két mérkőzés valamelyikén várhatóak majd a "véletlen" tévedések az orosz csapat javára.
Én arra számítok, hogy Uruguay válogatottja lesz az egyik továbbjutó, s ezért - amolyan kizárásos alapon - az Oroszország-Egyiptom mérkőzésre tippelek néhány "érdekes" dolgot. Már csak azért is, mert ez a találkozó szólhat majd az oroszok esetleges továbbjutásáról.
:beerchug: