Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha egy macskának megy, akkor egy majomnak is:
Brazília - Costa Rica

Brazília góljai 3.5 felett @ 4.33
Brazília góljai 4.5 felett @ 10.00
Brazília góljai 5.5 felett @ 21.00
+
Meccs embere Keilor Navas @ 15.00  (ha nincsenek gólok, akkor lesznek védések, így még az is lehet, hogy pár Navas bravúr után ő lesz a MotM.

arányosan 7000 Ft-ot dobtam szét a tippekre, remélem, hogy minimum 4 gólt összehoznak Willianék. Ez a Costa Rica most tényleg nem tűnik valami acélosnak nekem, hátha látunk végre valami brazilosat a braziloktól. Ha nem, hát így jártam.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2018, 13:51:43
Ha egy macskának megy, akkor egy majomnak is:
Brazília - Costa Rica

Brazília góljai 3.5 felett @ 4.33
Brazília góljai 4.5 felett @ 10.00
Brazília góljai 5.5 felett @ 21.00
+
Meccs embere Keilor Navas @ 15.00  (ha nincsenek gólok, akkor lesznek védések, így még az is lehet, hogy pár Navas bravúr után ő lesz a MotM.

arányosan 7000 Ft-ot dobtam szét a tippekre, remélem, hogy minimum 4 gólt összehoznak Willianék. Ez a Costa Rica most tényleg nem tűnik valami acélosnak nekem, hátha látunk végre valami brazilosat a braziloktól. Ha nem, hát így jártam.

Huhúúú, itt nemhogy 4 brazíl gól nem lesz, de 4 kaput eltaláló lövés se nagyon. Kár hogy ott a 10. perc környékén ajtó-ablak ziccert kúrtak el a costa ricaiak

live Neymar lapot kap 5.50

Kicsit frusztrált a srác, hátha összehozza a lapot.

Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2018, 15:18:50
live Neymar lapot kap 5.50

Kicsit frusztrált a srác, hátha összehozza a lapot.

Könnyű pénz, grat. Mondjuk ha nem büntető, akkor színészkedésért nem kellett volna már felmutatni neki?

Idézetet írta: petercrouch Dátum június 22, 2018, 15:38:00
Könnyű pénz, grat. Mondjuk ha nem büntető, akkor színészkedésért nem kellett volna már felmutatni neki?

Pont erre gondoltam én is. Eddig még nem jutott el a videobírós rendszer úgy néz ki, Neymar nagy szerencséjére. Kb minden meccsen begyűjtene két sárgát, majd pirosat.

Basszus ez a vb nagyon gáz.. 1980 óta nézek foci vb-t de régen láttam ennyire a defenzív csapatok által tönkrevágott világbajnokságot..
Az meg pláne gáz hogy a nagycsapatok nem tudnak mit kezdeni az ilyen antifocit játszó bagázsokkal..
Szerintem most hagyom abba a meccsek követését is!
>:( >:(
be kellene vezetni itt is valami támadási időt, ha x időn belül nem lőnek kapura el kell venni tőlük a labdát.
Ez a "modern foci" lassan nézhetetlen.

Idézetet írta: laudrup Dátum június 22, 2018, 15:44:15
Basszus ez a vb nagyon gáz.. 1980 óta nézek foci vb-t de régen láttam ennyire a defenzív csapatok által tönkrevágott világbajnokságot..
Az meg pláne gáz hogy a nagycsapatok nem tudnak mit kezdeni az ilyen antifocit játszó bagázsokkal..
Szerintem most hagyom abba a meccsek követését is!
>:( >:(
be kellene vezetni itt is valami támadási időt, ha x időn belül nem lőnek kapura el kell venni tőlük a labdát.
Ez a "modern foci" lassan nézhetetlen.

ami még furcsa hogy így sincs még meg az első 0-0,mondjuk a meccsek majdnem fele meg 1-0
egyedül az oroszok nyomták eddig felfelé a gólátlagot,meg az a 3-3-as meccs

Na csak megadták a kegyelmdőfést ennek a costa rica-i antifoci majomgárdának.

Erre jó a videóbíró, hogy az ilyen hisztis patkányok rendet tanuljanak, bár tudom, hogy ez a vérükbe van és menthetetlenek.

Mindenesetre tele volt a gatyájuk, de még van remény, hogy kiesenek a picsába.

Ha inkább az ilyeneket erőltetné, a díszbuziság és színészet helyett, még akár nagy focista is lehetne.


Idézetet írta: laudrup Dátum június 22, 2018, 15:55:37
Na csak megadták a kegyelmdőfést ennek a costa rica-i antifoci majomgárdának.
grrrr  ;D

Lehet hogy már írta valaki korábban, akkor elnézést, de...
...Horvátország vb győzelmére 15-ös szorzó van. Nem sok ez egy kicsit? Szerintetek van esélyük? Ennyiért nekem nagyon jó opciónak tűnik...

Idézetet írta: laudrup Dátum június 22, 2018, 15:44:15
Basszus ez a vb nagyon gáz.. 1980 óta nézek foci vb-t de régen láttam ennyire a defenzív csapatok által tönkrevágott világbajnokságot..
Az meg pláne gáz hogy a nagycsapatok nem tudnak mit kezdeni az ilyen antifocit játszó bagázsokkal..
Az is lehet, hogy a "nagy" csapatok szimplán csak túl vannak értékelve. És szarok.

Idézetet írta: laudrup Dátum június 22, 2018, 15:44:15
Basszus ez a vb nagyon gáz.. 1980 óta nézek foci vb-t de régen láttam ennyire a defenzív csapatok által tönkrevágott világbajnokságot..
Az meg pláne gáz hogy a nagycsapatok nem tudnak mit kezdeni az ilyen antifocit játszó bagázsokkal..
Szerintem most hagyom abba a meccsek követését is!
>:( >:(
be kellene vezetni itt is valami támadási időt, ha x időn belül nem lőnek kapura el kell venni tőlük a labdát.
Ez a "modern foci" lassan nézhetetlen.
Nagy igazság van abban, amit írsz!
Rengeteg defenzív csapat van. Amelyek jobbára antifocit játszanak. Szerintem ez azért van, mert vb-re kijutott és úgynevezett "kiscsapatok" mindegyike eljutottak már arra a szintre, hogy felhúzzanak egy 5-6 védőből és 3-4 középpályásból álló falat a kapujuk elé. A némileg képzettebb válogatottak játékosai ebből a pozícióból még akár viszonylag pontosabb kontrákra is képesek, míg a kevésbé ügyesebbek elrugdossák szanaszét a labdát és várják a megváltást jelentő meccsvégi sípszót.
Amíg az ilyen meccshelyzeteket a már hosszabb ideje együtt játszó és naponta együtt edző, összeszokott klubcsapatok játékosai általában már meg tudják "oldani", addig a válogatottak még sajna nincsenek azon az összeszokottsági szinten, hogy fel tudjanak törni egy ilyen szervezett védekezést.
Szerintem.

Jó példa erre a ma kora délutáni meccs is, ahol látható volt, hogy a brazil válogatott nagyon "megszenved" az antifocizó ellenféllel.

Azt viszont mindenképpen nagyon jó dolognak tartom, hogy a videóbíró segítségével sikerült még időben leleplezni Neymar hatalmas kamuját és a játékvezető visszavonta a már megítélt 11-est! Neymart legyőzte a videóbíró!

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum június 22, 2018, 16:17:52
.Horvátország vb győzelmére 15-ös szorzó van. Nem sok ez egy kicsit? Szerintetek van esélyük?
Végülis a fogadóirodák alkalmazottainak is meg kell élniük valamiből.