Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2018, 23:20:38
Már csak egy vágyam van a csoportkörben, éspedig, hogy a szerbek Neymart móresre tanítsák.  :cya:

Ámen!
Így legyen..... azért előbb egy gólt szerezzen Nekem... :ok: aztán jöhet a "zúzás".... ;D ;D
Kőkemény meccsre számítok! :bash:

Idézetet írta: Experte Dátum június 26, 2018, 23:26:16
Ámen!
Így legyen..... azért előbb egy gólt szerezzen Nekem... :ok: aztán jöhet a "zúzás".... ;D ;D
Kőkemény meccsre számítok! :bash:

Szerb piros lap? Elborulhat az agyuk a sok színézkedéstől.  ;D

Ingyen feles, amikor Neymar színészkedik!

Merész italakció Rio de Janeiróban, könnyen ráfizetés lehet a vége. Tovább


Argentína most már újra akkora favorit az irodáknál, mint Horvátország. Mindkettő végső győzelme 12.00-es odds.

Antoine Griezmann: "In the second half, Denmark wanted to sure up a draw. We weren't about to go and tire ourselves by pressing them. Both teams were qualified, nothing else needed to be done."

Olivier Giroud: "This was a very frustrating match for everyone. For us, for those watching."

Ezek azért kemény nyilatkozatok :D  :hanyas:

Meglepődve tapasztalom, hogy egyre jobb írások születnek a magyar oldalakon. Ez is ezek közé tartozik. Messi, Ronaldo és a két válogatott leírása és az argentinok szapulása teljesen jogosan. Én is erről beszéltem, külföldön is ezt taglalják. Messiből meg közben szövetségi kapitány lett, mert lassan már mindent neki kell csinálnia. Amúgy ő is előkerült clutch meccsen (érdekes Ronaldo is kihagyott egy tizit, most viszont fel sem merült, hogy mentálisan nem lenne toppon. Quaresma szerencsére megmentette a csapatot egy továbbjutás szempontjából fontos meccsen). Ettől függetlenül azt mondom, csoda kéne, hogy meccsben legyenek a franciák ellen, de a totálon lévő Maradona tuti imádkozik majd értük.
http://www.origo.hu/sport/vb/2018/20180626-lionel-messi-es-az-argentin-valogatott-a-2018-as-vilagbajnoksagon.html

#561 június 27, 2018, 12:59:33, SPF Admin
Toni Kroos most már a tizenhatoson kívülről lő gólt?

Toni Kroos újra a mérkőzés kulcsembere lehet, s az Unibeten akár arra is fogadhatunk, hogy a középpályás a 16-oson kívülről fog gólt szerezni. Ezen kívül számos érdekes fogadási lehetőség áll rendelkezésünkre, és nem csak ezen a mérkőzésen. Íme egy pár szerdai javaslat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 27, 2018, 12:25:50
Toni Kross most már a tizenhatoson kívülről lő gólt?

Toni Kross újra a mérkőzés kulcsembere lehet, s az Unibeten akár arra is fogadhatunk, hogy a középpályás a 16-oson kívülről fog gólt szerezni. Ezen kívül számos érdekes fogadási lehetőség áll rendelkezésünkre, és nem csak ezen a mérkőzésen. Íme egy pár szerdai javaslat.
nem Kroos? ;D
:ok:


Teljesen egyetértek az alábbi szöveggel!
Én is jobbára azt szoktam érzékelni, hogy a focidrukkerek általában félre szokták érteni ezt a videóbírós dolgot. Pedig egyébként nagyon egyszerűen és könnyedén meg lehetne érteni, hogy NEM A VIDEÓBÍRÓ ROSSZ, HANEM AZOK ROSSZAK, AKIK NEM MEGFELELŐEN HASZNÁLJÁK!

Nem a videobíró teszi tönkre a focit, hanem azok, akik gyávák használni
"A videobíró bevezetésétől a futballvilág azt várta, hogy kitöröljék a futballból a rossz bírói döntéseket.
... Hangozzon bármilyen nevetségesen naívul: a legnagyobb baj a foci szempontjából akkor lesz, ha bebizonyosodik, hogy tényleg a nézettség és a nívó miatt nem merik kiejteni a nagycsapatokat a játékvezetők.
Ha valamitől, akkor ettől lehet vége a focinak, nem a videobírótól."

https://focivb2018.24.hu/hirek/2018/06/27/nem-a-videobiro-teszi-tonkre-a-focit-hanem-azok-akik-gyavak-hasznalni/

Mexikó-Svédország
lövések száma 22.5 felett @ 1.85 bet365

ha ez se, akkor mi  :D




Mexikó tiszteletére zöldben vannak a németek?