Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: laudrup Dátum július 01, 2018, 20:54:06
Azért mostmár többen értetek velem egyet abban hogy a rendező ország erős hátszéllel repeszt. Mondtam hogy 8-ban lesznek. Ilyen ez sajnos.

Az utolsó 11-esnél, mikor Aspas készülődött, a spori kicsit mezavarta azzal, hogy éppen akkor figyelmeztette a kezdőkörnél lévő játékosokat, de ezen kívül ebbe a meccsbe nem nyúltak bele a játékvezetők. Ahogyan az előző, Uruguay ellenibe sem.
Meg ahogyan az előző vb-n hagyták 11-esekig eljutni már a nyolcaddöntőben Brazíliát, 8 éve meg a csoportból kiesni Dél-Afrikát.


Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 21:14:05
Az komoly lenne :) és melyik nyerné?

Terrortámadás miatt elmarad  :(
Ez lesz az első VB amikor 2 győztes lesz  :D

Ezek valami különversenyt rendeznek maguk között hogy ki tudja a legótvarabb, legunalmasabb meccset játszani?

Idézetet írta: TiB Dátum július 01, 2018, 20:50:39
Egyetértek veled sok mindenben, illetve túloztam is keményen, csak a Realosok agyát akartam húzni ;D Mindemellett szerintem sokat változott a spanyolok játéka rossz irányba a vébén, látványosan meccsről-meccsre. A selejtezők alatt szépen lassan, de épült az új, letámadós, friss irány. Én csoportkörös kiesésükre fogadtam, de szép halált képzeltem el nekik, harcosat, szimpatikusat. Az orosz csapatnál biztosan jobbak például, de teljesen tanácstalanok voltak. Persze a játékosok hibája, de közvetve ez a mágnestáblánál is bukott meccs volt. A focisták nagy része nem rendelkezik annyi játékintelligenciával mint Xavi, meg kell mondani nekik mit hogyan csináljanak. Rendesen felkészülve, edzős kavarás nélkül ez sima győzelem lett volna az oroszok ellen. Ezt persze csak én mondom, random mezei suttyógyerek :D

Diego Costa amúgy tényleg hazaáruló, de igazi jó kutya, csak erős kezű gazdi kell hozzá. Nem véletlen, hogy Simeone hozta ki belőle a legtöbbet.

Ne érts félre, én is egy sutyerák vagyok. Viszont amikor még volt tojással foglalkozó cégem (még ha csak résztulajdonosként is), éltem kint Oroszországban. Tudom, h mi  a rend odakint. Costa a szentpétervári főmaffiózó spanjának a kezei alatt pedig termelte a gólokat (és nem a száját jártatta). Egy Xavi - Ini kettős mellet, del Bosque irányítása alatt kétségem se fért volna hozzá, hogy a spanyolok ezt a híg mezőnyt elkenik, és behúzzák a VB-t. Viszont se del Bosque, se Xavi. Szerintem ez nem Hierro bűne (akit egyébként mélységesen tisztelek), mint ahogyan a realosoknak sem róható ez fel (bár gondolom Te katalán szimpatizáns vagy, s a szarkasztikus első mondatod miatt vélhetően Te sem gondoltad ezt komolyan).

Kár hogy csak az egyik csapat esett ki ezek közül

Idézetet írta: petercrouch Dátum július 01, 2018, 22:43:10
Szerintem ez nem Hierro bűne

Az ellenfél hagyta őket játszani, ebből lett 1137 passzuk úgy, hogy közben nem volt helyzetük. Előre irányuló, szemfüles passzokra lett volna szükség, kár volt óvszerre óvszert húzni ezzel a Koke-Busquets kettőssel, akik végig a pályán maradtak, és csak lassították a játékot. Mivel az oroszok nem igazán támadtak, így a két szürő közül az egyiknek esélye sem volt teljesítményt kifejteni, a másiknak is csak alibi melója volt. Oldalra nézett, azt passzolt. Pedig a kapu előre volt. Hierro emberhátrányt hozott össze piros lap nélkül. Biztos jót akart, de kevésnek tűnt a tudása erre a szintre. Ezt itthonról a fotelből könnyen mondom persze.

Furak ezek a horvatok. Az EB-n is nagyon jol jatszottak, aztan a nyolcaddontoben jott egy gyenge teljesitmeny, majd buntetok, ugyanigy mint most. Ok, most szerencsejuk volt, de mintha a folyamatos osszehasonlitgatas a 98-as csapattal agyonnyomna oket. Modricot is, nagyon birom, sztem szinte tokeletes jatekos, es drukkolok neki hogy esetleg egy Aranylabda befigyeljen nala, de lehangolo ahogy hozzaallt a ket buntetohoz. Nem azt mondom, ki lehet hagyni, szarul is lehet rugni, de hat ugy allt oda es ugy izgult, mint aki meg eleteben nem rugott tizit. A masodikat meg frankon beimadkozta, az irto nagy mak volt. Kb ez a kulonbseg korszakos zsenik, es a nagyon jo jatekosok kozott.  :(

Mikor meghallottam hogy a spanyolok kipasszoltak magukat az vb-rol is, biztosra vettem hogy a horvatok dontoig mennek, na de ezek utan? Milyen ag lett ez, angolok is hagyomanyosan luzerek, James rottyon, nemetek es spanyolok otthon. A vegen meg a svedek megcsinaljak, az lenne egy szep fricska Ibranak, a "GOAT"-nak  ;D

Az a felfuvalkodott Ibra megérdemelné hogy nélküle jussanak a döntőbe a Svédek. Aztán ott majd kikapnak, akkor meg jönne az arcoakodas, hogy vele meg is nyerték volna  ;D

A tegnapi meccsekről meg no komment...szánalmas volt főleg a spanyol meccs, de a horvatrol se tudok jobbat mondani...

Meccs előtt horvaton 2.5 gól overt raktam de a 7.percben cashoutoltam is, mert mondom ilyenkor van az h több gól nem esik a meccsen... Hát nem gondoltam volna hogy tényleg nem fog esni...

Teljesen igaza van Knapp-nak ahogy itt irta, ha europai osszecsapas van, akkor a spanyol-portugalon kivul eddig 0, nezhetetlen semmi...Talan meg a Svajc-Szerbia volt turheto, de amugy undorito ez az anti foci, 0 kreativitas mindket oldalon, a horvatoknak sem volt tegnap szerintem egy ertekelheto megmozdulasa sem Rebic kiugratasan kivul a 113.percben. Nem szerettem soha a brazilokat, de mostantol nekik szurkolok, bar a belgakban meg van egy kis hitem, de hat kovetkezo korben abbol nagy osszecsapas szulethet.. Tegnap a horvat impotens jatek vitte a fo szelvenyeimet, ha ez a tippsor sem jon, akkor ez volt az utolso probalkozasom erre a vb-re...

Brazilok rugnak 2 golt 1,60
Angol meccsen lesz 2 gol 1,50
Francia meccsen lesz 2 gol 1,55 (itt hasonlo GG es GG+V-t tudok elkepzelni, mint ahogy az uruk elozo meccsen is jott volna, az oddsok kb ugyanolyan eselytelennek tartjak a golokat, mint ott, pedig jonni fognak...)

Idézetet írta: TiB Dátum július 02, 2018, 00:48:14
Az ellenfél hagyta őket játszani, ebből lett 1137 passzuk úgy, hogy közben nem volt helyzetük. Előre irányuló, szemfüles passzokra lett volna szükség, kár volt óvszerre óvszert húzni ezzel a Koke-Busquets kettőssel, akik végig a pályán maradtak, és csak lassították a játékot.

Pont azon gondolkodtam, hogy még Xavi hiányzott onnan és akkor 1300 passz sem lett volna elérhetetlen.



Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2018, 15:52:48
Felipe Luis lapot kap 7.00 bet365

Amikor láttam hogy kiteszi szélre a labdát, már mondtam is, hogy oak fogadása bejött.

Szép volt! :beerchug:


A hajuk miatt fognak kiesni a mexikóiak. Sajnos a sors szereti büntetni a hülyeséget.