Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Tegnap a spanyolok megölték, de ma feltámadt a labdarúgás. Foci van a vébén! :beerchug:

Lukaku oda fejelheti ahova akarja 5 méterről de ő pont a kapushoz. Na ja.  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 02, 2018, 21:46:20
Lukaku oda fejelheti ahova akarja 5 méterről de ő pont a kapushoz. Na ja.  :redchug:
Elhiheted hogy én már benn láttam... :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2018, 18:15:56
esti meccset nem érzem, lehet jó, de akár rossz is. Nem is erőltetem a fogadást így pre-match, viszont bwinen 200 Ft-ért ezt nem tudtam otthagyni
a belga-japán meccsre kattintva a speciális opciók között van:

de Bruyne gólt lő a 16-oson kívülről+Japán értékesít egy büntetőt @ 101.00

de Bruyne lába bármikor elsülhet, és ezen a vb-n azért vannak büntetők, hátha kap egyet japán is. Azt meg már csak be kell lőni, de azért bet365-ön megy egy pici Japán kihagyott tizijére, amolyen biztosításként, hisz azért az tudna idegesíteni, hogy de Bruyne lő egy távoli bombát, Japán kap egy tizit, aztán kihagyja...

nemértem miért nem próbálkozik  :bash: totál hátra van rendelve
nem szabad kenegetni tovább :cya:


Idézetet írta: laudrup Dátum július 02, 2018, 21:23:48
Azért raktam 17-es oddson egy belga fordítást apróval. Lehet kipukkan ez a japán lufi a végén!

Bravó, ez nagy volt! :beerchug:

#773 július 02, 2018, 22:00:33, Fehérgyarmat
Idézetet írta: laudrup Dátum július 02, 2018, 21:52:13
Ott a fordítás!!!

Gratulálok!

Kiszedtem 2-2nél a martingél ikszet, de mégse örülök a japó harakiri miatt :(

Idióta japók. Lepasszolom  a társamnak a szögit és ott leszek 20 másodpercet.
Erre mit csinál? Berúgja a szögit és 3 passzal gólt rúgatnak a belgákkal. Elbaszták de nagyon

Brazil - belga GG 1,75

Addig kell ezt rakni, mig ennyi :D

Idézetet írta: Nezocsa Dátum július 02, 2018, 21:56:53
Idióta japók. Lepasszolom  a társamnak a szögit és ott leszek 20 másodpercet.
Erre mit csinál? Berúgja a szögit és 3 passzal gólt rúgatnak a belgákkal. Elbaszták de nagyon

Meg akarták nyerni a meccset, a tegnapi két meccsen ez hiánycikk volt. Ez a felfogás ilyenkor már sajnos ritka, ezért kifejezetten szimpatikus, ám egyben végzetes húzás volt. Le a kalappal a japán csapat előtt!  :ok:

A brazil - belga meccsen mindkét csapat rá lesz kényszerítve a sikerre, lesznek még jó meccsek a vb-n. Hurrá! :beerchug:

Na, jól van: a belga Koplárovicsnak sikerült bemákolnia a meccs legvégén!  ;)

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 02, 2018, 22:14:46
Meg akarták nyerni a meccset, a tegnapi két meccsen ez hiánycikk volt. Ez a felfogás ilyenkor már sajnos ritka, ezért kifejezetten szimpatikus, ám egyben végzetes húzás volt. Le a kalappal a japán csapat előtt!  :ok:

A brazil - belga meccsen mindkét csapat rá lesz kényszerítve a sikerre, lesznek még jó meccsek a vb-n. Hurrá! :beerchug:

Ha 1 perced van hátra a hosszabbításig és jobb kondiban vagy akkor ne nyerd meg abban az egy percben. Utána van 30 perced, hogy megnyerd.
Ha megakarom nyerni rendes játékidőben a meccset, akkor Honda nem 1 percig szórakozik a szöglet előtti szabadrúgással.

#779 július 03, 2018, 12:35:53, csatarid
Svájci - Svéd meccs

Tippmix 3,5 sárgalap alatt  2,40
Bet365  3,5 lap felett 1,72

Ha jól számoltam tuti nyereség, kérdés mennyit lehet rápakolni max  :redchug:

Esetleg még mind2 is jöhet ha pont 3 sárga és legalább egy piros villan.