Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tutinak tuti de egymillióra fizet 2ezer forintot. :D

kolumbia-anglia
jamesről lehet tudni, hogy mennyire sérült? nélküle elég jó esélye lenne az angoloknak



Az esti meccset Geiger spori fújja, ami önmagában nem info. Viszont ami talán az, hogy eddig itt a tornán két mérkőzést vezetett, mindkettőn az első fi végén 3 percet tett rá, a 2. fi. végén hatot.

Nos, sb/bwin live felületen szokott lenni opció hosszabbítás perceire, az unibeten viszont van pre-match is. Ott most a 3 vagy több perc ráadás az első fi. végén 4.00-es odds-ért van kinn. Én behúztam, innentől rajta a sor. Egyébként e két meccs alapján hajlamos a ráadásra, ebben az Anglia-Kolumbia meccsben pedig lehet fűszer, ha mindkét csapat akar játszani. Lesznek vélhetően jó kis párharcok, test-test elleniek, ahol majd a gyengébb lennmarad, Cuadradót vagy Sterlinget lehet faszán felrúgdosni, lehet reklamálás is. Remélem, akarnak majd focizni, és lesz esemény, mert ha 45 percig tili-toliznak, akkor még ez a Geiger sem tesz rá három percet...

Az M4-es kommentátorok nagyon gyengék, miközben ott van parlagon például egy Méhes Gábor. Ez a svéd-svájci meccset közvetítő Varga Ákos rémlik, hogy elvette már kedvem az atlétikától még akkor talán az Eurosporton volt.

Varga Ákos először közvetít majd labdarúgó-világbajnokságról, az M4 Sport kommentátora ezt tartja eddigi pályafutása csúcspontjának.
https://www.beol.hu/sport/hazai-sport/varga-akos-ez-a-karrierem-eddigi-csucspontja-1337810/

Az olaszokat vígasztalhatja a tudat, hogy egy remek csapat miatt nézik otthonról a vébét.

Azt valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért nem öngólnak minősítették a svédek gólját?? Először annak írták ki, és utána változtatták meg...

áááá, nekem kellett volna a svéd hendi... hülye VAR.  :redchug:

Idézetet írta: beckheem Dátum július 03, 2018, 17:53:29
Azt valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért nem öngólnak minősítették a svédek gólját?? Először annak írták ki, és utána változtatták meg...
Szerintem egyértelműen azért, mert tudomásukra jutott, hogy a mérkőzés első gólszerzőjére Forsberg volt a tippem!  :)

Idézetet írta: beckheem Dátum július 03, 2018, 17:53:29
Azt valaki meg tudja nekem mondani, hogy miért nem öngólnak minősítették a svédek gólját?? Először annak írták ki, és utána változtatták meg...

Még változhat utólag.


Idézetet írta: csabax Dátum július 03, 2018, 18:12:19
Az nagyon nem kellene!

Megtörtént már a franciák Ausztrália elleni mérkőzésén is.