Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kíváncsi leszek az uru-francia versenyfutásra, a franciákra 1.35 a szorzó, az urukra 2.75.

Az argentinok ellen Mbappé és Griezmann is repesztett 32.4 km/h-val, ekkora sebességet az uruk csak egyszer tudtak elérni eddig, Varela lévén az Egyiptom elleni első meccsükön. A leggyorsabb francia eddig amúgy nem is a PSG fiatal milliárdosa, hanem Kante volt.

Az eddigi tippek alapján így néznek ki az esélyek szerintünk..

URU - FRA 4-3-5 (hazai-x-vendég) átlag 2,17 gól
BRA - BEL 4-5-4, átlag 2,85 gól
RUS - CRO 2-5-6, átlag 1,77 gól
SWE - ENG 5-3-5, átlag 1,23 gól

Na akkor most ebből kéne valami jó tippsort kifőzni.. :D


Pontosan a lentebbi francia kezdőre számítottam.
Egyértelmű, hogy a nagydarab Giroud elöl középen kap majd helyet, hogy munkára és ezáltal figyelemkihagyásokra kényszerítse Uruguay középső védőit, Godint és Giménezt, míg a két szélen Mbappé és Griezmann fog kavarni. Ha pedig még inkább gyorsítani akar majd Deschamps, akkor Dembelét is pályára fogja küldeni.
Rengeteg fog múlni Pogba játékán, azon, hogy mennyire lesznek pontosak a passzai.

eldőlt, cavani nem tud pályára lépni.. a franciáknak így meg kell oldani a meccset :ok: :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum július 06, 2018, 11:18:34
Kíváncsi leszek az uru-francia versenyfutásra, a franciákra 1.35 a szorzó, az urukra 2.75.

Az argentinok ellen Mbappé és Griezmann is repesztett 32.4 km/h-val, ekkora sebességet az uruk csak egyszer tudtak elérni eddig, Varela lévén az Egyiptom elleni első meccsükön. A leggyorsabb francia eddig amúgy nem is a PSG fiatal milliárdosa, hanem Kante volt.

Hiába na, amikor támad a vad, akkor kell menekülni előle.  :D  ;D

Laxalt lapot kap @ 5.00 bet365
Gerzson azt mondta, Mbappé vele fog egy-egyezni...

saját ötlet:
Lesz gól a büntetőterületen kívülről @ 4.00 bwin

hátha akad az egyik
na meg hátha lesz bünti és öngól  :D

GO:
Franciaország kaput találó lövései 4.5 felett 2,20
Over 2 Goals In Each Of Friday's Two WC Matches 6,15
To Be Sent Off Luis Suarez 17,00
To Be Sent Off Jose Gimenez 12,00
Red Card In The Match? YES 4,20



Biztos jó szorzó volt azon, hogy Suárez és Mbappé kapura lövései 0.5 alatt.  :redchug: Az egyik pedig eltalálhatná.

Uruguay elfáradt, ennyi volt bennük, konkrétan Lloris első félidős nagy védésén kívül nem volt igazán nagy helyzetük, második félidőben nem találták el a kaput, ez mindent elmond, érződött Cavani hiánya is nagyon, a második gól után meg esélytelen volt az egész, mondjuk jobban örülök neki, hogy a franciák mentek tovább, mert ez a felső ági elődöntő valami nagy durranás lehet, ami Uruguay esetén nem biztos, hogy bekövetkezett volna. Este bízok a brazilok továbbjutásában, de direkt nem raktam semmit, hogy végre végignézhessek egy (valószínűleg) jónak ígérkező meccset idegeskedés nélkül... ::)

Az előbb olvastam, hogy országnév tekintetében Uruguay nemsokára az Urugbye névre fog módosítani.

A várható kezdőcsapatok
BRAZÍLIA: Alisson – Fagner, Th. Silva, Miranda, Marcelo – Fernandinho, Paulinho – Willian, Coutinho, Neymar – Gabriel Jesus. Szövetségi kapitány: Tite.
BELGIUM: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Meunier, De Bruyne, Witsel, Chadli – Fellaini, E. Hazard – Lukaku. Szövetségi kapitány: Roberto Martínez.

Elsőre némileg meglepett a belga kezdőcsapat névsora, de aztán jobban belegondolva tényleg szükséges lehet a kelleténél jobban figyelni Coutinho iramváltásaira. Mertens lett az áldozat... Hazardnak pedig még a meccs előtt szólni kellene, hogy ne sajátítsa ki magának a játékszert!
A braziloknál nincs semmi váratlan "húzás" a totálisan kiszámítható szövetségi kapitányuktól: Marcelo bekerült a csapatba (... Belgium likes this ...), Casemiro helyén pedig Fernandinho próbálhat meg boldogulni.

Idézetet írta: csabax Dátum július 06, 2018, 19:16:10
Az előbb olvastam, hogy országnév tekintetében Uruguay nemsokára az Urugbye névre fog módosítani.

A várható kezdőcsapatok
BRAZÍLIA: Alisson – Fagner, Th. Silva, Miranda, Marcelo – Fernandinho, Paulinho – Willian, Coutinho, Neymar – Gabriel Jesus. Szövetségi kapitány: Tite.
BELGIUM: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Meunier, De Bruyne, Witsel, Chadli – Fellaini, E. Hazard – Lukaku. Szövetségi kapitány: Roberto Martínez.

Elsőre némileg meglepett a belga kezdőcsapat névsora, de aztán jobban belegondolva tényleg szükséges lehet a kelleténél jobban figyelni Coutinho iramváltásaira. Mertens lett az áldozat... Hazardnak pedig még a meccs előtt szólni kellene, hogy ne sajátítsa ki magának a játékszert!
A braziloknál nincs semmi váratlan "húzás" a totálisan kiszámítható szövetségi kapitányuktól: Marcelo bekerült a csapatba (... Belgium likes this ...), Casemiro helyén pedig Fernandinho próbálhat meg boldogulni.

Firminot szívesebben megnéztem volna a braziloknál, de hát majd csereként játszik egy 10 percet... ::) :D

Idézetet írta: peshark Dátum július 06, 2018, 19:11:33
Uruguay elfáradt, ennyi volt bennük, konkrétan Lloris első félidős nagy védésén kívül nem volt igazán nagy helyzetük, második félidőben nem találták el a kaput, ez mindent elmond, érződött Cavani hiánya is nagyon, a második gól után meg esélytelen volt az egész, mondjuk jobban örülök neki, hogy a franciák mentek tovább, mert ez a felső ági elődöntő valami nagy durranás lehet, ami Uruguay esetén nem biztos, hogy bekövetkezett volna. Este bízok a brazilok továbbjutásában, de direkt nem raktam semmit, hogy végre végignézhessek egy (valószínűleg) jónak ígérkező meccset idegeskedés nélkül... ::)

Igazabol ok ezt tudtak. Kreativitas nem sok a csapatban, ha Cavani vagy Suarez villan akkor jo, ha nem, akkor lottek az egesznek. A vedekezes az elit, de hatranybol nem sok nyolcaddontos csapatot tudnanak verni.

A franciak kicsit nekem fegyelmezetlenek hatul, dupla penzzel inkabb ki is szalltam beloluk, igy nem fogjak megnyerni a vb-t. Viszont olyan komoly ez a keret, hosszu evekig lehetnek olyan meghatarozo csapat mint a nemetek.