Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum július 06, 2018, 19:28:18
Firminot szívesebben megnéztem volna a braziloknál, de hát majd csereként játszik egy 10 percet... ::) :D
én is




Belgák kegyetlenül kihasználják, hogy most rosszul döntött Tite. Felküldte a védekezésben fogalmatlan Marcelót, Filipe Luis helyett. Rendre ott mennek el a belgák, azon az oldalon. Függetlenül attól, hogy mi lesz a vége, nem rossz edző ez a Martínez.

Nem is kevés foci!
Ha a brazílok is kiesnek, akkor a négy között csak európai csapat lesz, mindez úgy hogy a legesélyesebb európai csapat(németo.) már kiesett, és a vb-re ki sem jutott olaszország és hollandia!
Wow micsoda vb kerekedett itt!
Kezdem élvezni!
A belgák meccsein eddig mindig volt foci! Drukkolok nekik!
Az ingyenes fogadásom az volt a bet365ön hogy belgium góljai 3,5 felett 11-es oddson.
Ahhoz még szurkolni kell, de a brazíloknak kell nagyon menni, a kontrákból meg összejöhet!


Idézetet írta: Pozzato Dátum július 06, 2018, 20:34:56
Belgák kegyetlenül kihasználják, hogy most rosszul döntött Tite. Felküldte a védekezésben fogalmatlan Marcelót, Filipe Luis helyett. Rendre ott mennek el a belgák, azon az oldalon. Függetlenül attól, hogy mi lesz a vége, nem rossz edző ez a Martínez.
Egyik legjobb edzo , rengeteget ideznek a "Szamhaboru" cimu konyvben. Nekem egyik kedvencem.

Belgium 2. gólja 30. perc előtt 8,00 volt az ingyenes fogadásom, köszönet a bírónak, aki produkálta magát a brazil szöglet előtt.  :redchug: a meccs előtti tipp legalább jött, szerencsére.


A világ legjobb balhátvédje támadás szempontjából Marcelo (úgy all-time is szerintem top3-ban van ezen a téren), de most így sérülésből visszatérve, egy olyan csapat ellen, akik köztudott, hogy támadójátékuk miatt erősek, gyakorlatilag felér egy öngyilkossággal. Mondjuk most már nem szabad lehozni, mert vagy meghúzza a baloson és bead vagy rálő valamit, aztán hátha gól, vagy belefutnak egy nagyobb zakóba, főleg, ha Mertenst is felküldi Martínez, aki pedig jól fut be az üres területekbe és még befejezni is tud. Neymar is csak erőlködik, középről hiányzik Casemiro harcossága (aki a kontráknál le tudná fékezni De Bruyne-t a fizikális fölényével), elől pedig aranyos gyerek az a Jézus, de egy Firmino hasznosabb lenne. Ki van találva ez a belga kezdő rendesen. Középen két magas középpályással, akik jól szűrnek. Pazar.

Laudrup jó, hogy írta az ingyen fogadást, ki is ment a fejemből.  :great:

Casemiro ≠ Fernandinho    ez most teny!!

Neymar második sárgáját is megúszta. Ha rendesen szankcionálnák a színészkedést, már bőven ki kellett volna állítani.

Szánalmas, hogy ez a nagy brazil csapat a büntetőre játszik.

Japanok fingattak a voros ordogoket, a brazilok pedig kaparnak , eredekes ez a vb .  :great: :great: