La Liga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Goals scored from direct free kicks in last 4 years from the top 5 leagues:

19 - Lionel Messi
...
18 - Juventus
14 - Lyon, Real Madrid, Roma
13 - Bayern
12 - Sampdoria, Monaco, PSG
11 - Chelsea, Liverpool, Milan

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 09, 2018, 23:04:53
Goals scored from direct free kicks in last 4 years from the top 5 leagues:

19 - Lionel Messi
...
18 - Juventus
14 - Lyon, Real Madrid, Roma
13 - Bayern
12 - Sampdoria, Monaco, PSG
11 - Chelsea, Liverpool, Milan

8)

LaLiga: Madridi szombat

Két madridi csapatra elvileg papírforma siker vár, de azért közel sem ilyen egyszerű a helyzet.  Olvasd tovább


LaLiga: Pályán az Atlético Madrid és a Barcelona

Papíron sima győzelmek várnak az Atlético Madridra és a Barcelonára, de vajon tényleg így lesz?  Olvasd tovább


LaLiga: Fel kell venni a harcot!

A Sevillánál nem viccelnek, megpróbálnak versenyben maradni a végsőkig a bajnoki cím és az Európa Liga győzelem szempontjából! Olvasd tovább


LaLiga: Biztos három pont?

Az új esztendő első hétvégén folytatódik a spanyol bajnokság, rögtön egy rangadónak tűnő mérkőzéssel.  Olvasd tovább


LaLiga: Fordulatos vasárnap

Hiába a papíron legkönnyebb ellenfél a Barcelona számára, a két madridi klub közelebb jöhet hozzájuk a hétvégén a táblázaton! Olvasd tovább


LaLiga: Revansra készülnek

A Real Madrid próbál visszavágni a szeptemberi fiaskóért a Sevillának.  Olvasd tovább


LaLiga: Baszk rangadó árnyékában

Sociedad - Bilbao és Barcelona - Valencia a szombati programban.  Olvasd tovább


LaLiga: Kiszámíthatatlan madridi derbi

Álvaro Morata átvitte a rontást Londonból Madridba? A spanyol támadó most egykori klubja ellen léphet pályára a városi rivális mezében, mi várható a szombati derbin? Olvasd tovább


Minek a VAR ha ketszer neztek vissza, es ketszer hoztak meg a rossz dontest?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 09, 2019, 17:20:12
Minek a VAR ha ketszer neztek vissza, es ketszer hoztak meg a rossz dontest?  ;D
Csak visszanézni tudom majd a derbit, de ki kárára tévedtek?

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 09, 2019, 17:26:43
Csak visszanézni tudom majd a derbit, de ki kárára tévedtek?
kétszer is az Atletico kárára szerintem.

VAR után befújni a büntetőt, na az kemény volt  ;D Max egy szabadrúgást ért volna, de még azt is épphogy  :redchug:
Grizi mondjuk lesről lőtte a kötős gólját, kb Morata is annyira volt lesen, így a kettőből egyet megadtak, az ok szerintem. Viszont a büntető az kegyetlen nagy kamu volt, mondom ezt annak ellenére, hogy megtettem a tizit. Mikor láttam az ismétlést, mondom nincs az az Isten, hogy ez videózás után is tizi lesz, de hát soha nem mondd, hogy soha

A ket rossz itelet amit en irtam meg az elso felidoben tortent. Nem tudom minek neztek vissza hogy Grizi lesen volt-e vagy sem, amikor kozvetlenul elotte Viniciust rugtak el, nem a labdat.  :D Majd megint csak Vinicius kapott, de az kivul volt sztem, nem ert buntetot.  :D A vicc hogy mindkettot percekig neztek, majd mintha azt mondtak volna, ahh, mit centizgessunk, hagyjuk a g.-be, jo ez igy  :D :D
Amugy egyre jobb az a csokifiu (es a tobbi fiatal), maig nem ertem miert csak perceket kapott a gyoker Lopetegui-tol.
Hat ja, aztan a masodik felidoben is volt par megkerdojelezheto dontes. Morata esetet nem mutattak vonalban a meccs alatt, legalabbis en nem lattam, mashol meg nem neztem, azt passzolom. De a lapokat is erdekesen szorta a spori. Spanyol jatekvezetes VAR-ral megspekelve egy derbin, nesze nektek.