Sportingbet - 7000 HUF ingyenes fogadás minden nap!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megfrissítem ezt a kérdést, hátha válaszol valaki.  :D

Valaki megkapta már a mai kupont?


szumos, mi lett végül, jóváírták még aznap???  Én tegnap csináltam meg a fogadásokat, de eddig még semmi...

Valakinek jóváírták már ma a tegnapit?  :D

Az lett az eredmény, hogy nem kaptam semmit.
Felmentem élő csetre, mondta a Dávid, hogy majd értesítenek ímélben addig utánanéz. Aztán kaptam egy ímélt, hogy nem teljesítettem a feltételeket. Felsorolták az érvényes fogadószelvényeim és szépen kihagytak belőle egyet amivel meg lett volna a feltétel... No comment. Többször megnéztem, biztos, hogy jó a szelvény...

A probléma az, hogy nem ez volt az első. Ezt már megcsinálták velem egy hete! No persze én is fogadhatnék 100-at is 1.50 felett, de annyira nem vagyok jó... Örülök, ha kijövök kicsi plusszal. Így általában csak 6-7 fogadásom felel meg a feltételeknek.

Ingyen van, nem mondom senkinek, hogy ne használja ki az ajánlatot, de így lássuk be semmi értelme... Este még azért ezt ecseteltem nekik egy ímélben, arra nem válaszoltak még.

Szóval sportingbet:  :noway:  :lehany:

Idézetet írta: szumos Dátum január 17, 2013, 14:48:10
Az lett az eredmény, hogy nem kaptam semmit.
Felmentem élő csetre, mondta a Dávid, hogy majd értesítenek ímélben addig utánanéz. Aztán kaptam egy ímélt, hogy nem teljesítettem a feltételeket. Felsorolták az érvényes fogadószelvényeim és szépen kihagytak belőle egyet amivel meg lett volna a feltétel... No comment. Többször megnéztem, biztos, hogy jó a szelvény...

A probléma az, hogy nem ez volt az első. Ezt már megcsinálták velem egy hete! No persze én is fogadhatnék 100-at is 1.50 felett, de annyira nem vagyok jó... Örülök, ha kijövök kicsi plusszal. Így általában csak 6-7 fogadásom felel meg a feltételeknek.

Ingyen van, nem mondom senkinek, hogy ne használja ki az ajánlatot, de így lássuk be semmi értelme... Este még azért ezt ecseteltem nekik egy ímélben, arra nem válaszoltak még.

Szóval sportingbet:  :noway:  :lehany:


A szerinted érvényes fogadószelvények számait szépen felsorolhatod nekik, sok-sok hónappal ezelőtt nekem egy ehhez hasonló esetben felülbírálták a döntésüket.
A kifogásolt fogadás megtételének dátumából kiszámolható, hogy már ment-e a meccs, azaz élőben tetted-e meg, a szorzó és a tét pedig ugye egyértelműen látszik.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 17, 2013, 14:57:39

A szerinted érvényes fogadószelvények számait szépen felsorolhatod nekik, sok-sok hónappal ezelőtt nekem egy ehhez hasonló esetben felülbírálták a döntésüket.
A kifogásolt fogadás megtételének dátumából kiszámolható, hogy már ment-e a meccs, azaz élőben tetted-e meg, a szorzó és a tét pedig ugye egyértelműen látszik.


Hát csak tudod már belefáradtam. Volt egy köröm egy eltűntetett 30 euróval szilveszter környékén, aztán egy hete egy ehhez hasonló eset, most meg ez a friss...
Konkrétan az Inter-Bologna meccs továbbjutójára fogadtam a hosszabbítás kezdetén 22.56-kor, 1.55-ért. Fél órával később ki is értékelték. Még éjfél előtt fel is tettem mindent egy AO kombira...
Egyébként a válaszomban leírtam nekik pontosan mindent, hogy melyik szelvény hiányzik és, hogy miért érvényes. Csak épp nem válaszoltak rá...  :tickedoff:
Ha lesz kedvem még megyek egy kört...

Írtam nekik chaten, bemásolom, hogy okuljatok:
meg kéne formázni, de talán így is kijön a lényege:

Dávid M: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat. Dávid M: parancsoljon You: az előbb vagy önnel vagy egy kollégájával eddig jutottunk: You: You've been disconnected from the agent.Please hold while you're connected with an agent.

itt megszakadt, gondolom véletlenül...
újra nekiveselkedtem, bemásolva az előző beszélgetést

Attila N: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat. Attila N: A kollégám megírta Önnek az előbb az okot, hogy miért nem kapta meg. megszakadt a chat elérhetősége? You: nem írt semmit You: csak megszakadt You: feltételek teljesítve lettek... Attila N: 5 fogadás teljesítette a feltételt, 2 nem. Mindkettő esetében az a gond, hogy nem akkor került megtételre amikor az esemény élő volt. (51*****91 és 51****42). Attila N: Fontos, hogy az eseményt akkor fogadja meg, amikor már az esemény elkezdődött. You: megnézem már melyek azok Attila N: Anderlecht v Gent Attila N: Manchester United v West Ham a Barcelona v Malaga szelvény Attila N: Ez a kettő került korábban megtételre mint ahogy az élőben elkezdődött az oldalon. You: Legyünk őszinték You: Élőben lett megtéve, most mindegy, hogy a 20. percben, vagy a 2. percben rakom meg Attila N: Nem az a fontos, hogy az élő:ben alatt hanem, hogy az esemény elkezdödött vagy sem. Az Ön esetében még nem kezdődött el a trédelés. Attila N: Élő fogadás azt jelenti, hogy élőben kínálják a fogadásokat. You: Akkor egy kérdés: You: Az élő fogadás nem akkor kezdődik, amikor a kis óra elkezdi számolni a másodperceket? You: mert én direkt megvártam mindig Attila N: Amikor elindul. Igen, ekkor kezdődik. Attila N: Az Öné pont ezelőtt lett megtéve. Attila N: Az első esetében You: légyszi ne nézzük hülyének egymást Attila N: És a gyűjtő pedig jóval korábban. You: a gyűjtő senkit nem érdekel You: anélkül is volt hat érvényes fogadás You: azt is tudom, hogy ön is tudja You: másnak sem akarózik jóváírni a bónuszt, szóval ne hűlyítsük egymást You: ugyanilyen buta indokkal... The Operator Is Typing A Message You: itt megszakadt a chat... Dávid M: nézze Norbert Dávid M: a fogadásokról részletes jelentést kapunk Dávid M: az Ön tegnapi fogadásaiból 2 nem felelt meg a bónuszra Dávid M: erről már én és Attila is tájékoztattuk You: persze, maguknak ez van kiadva, ezért fizetik önöket, hülye nem vagyok You: de másnak ugyanezzel az indokkal jöttek You: szóval miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy ez van kisköcsög, majd máskor You: egyenesen pacekba Dávid M: erről szó sincsen. Dávid M: a rendszer nagyon részletesen mutatja az adatokat You: magyarul akkor inkáb várjak 10-15 percet a live fogadásnál??? You: mondjuk jöttek itt a Man United-WHU meccsel, amit pont a TV is adott, és direkt figyeltem rá, hogy csak akkor fogadjak, amikor már megy a meccs Dávid M: minden olyan fogadás, amelyet a mérkőzés alatt tesz, élőnek számít You: hát erről van szó You: mégsem kapom meg a promóban ígért ingyenes fogadást... You: ez hogy van You: egyébként a Gent meccs is percek óta ment, amikor tettem Dávid M: szívesen elküldjük Önnek a listát fogadásairól, melyek kvalifáltak és melyek nem You: 20:00-kor kezdődött, és a fogadás 20:04-kor lett megtéve, ezt is láthatják Dávid M: én megértem Önt You: nézzék csak meg nyugodtan Dávid M: Norbert ellenőriztük, az alapján adtuk Önnek az információt You: én is megértem önöket You: tudom, hogy ez van önöknek kiadva, csak az sb politikáját nem értem You: miért kell akkor a prómó, ha lehúzás az egész? Dávid M: Norbert a rendszerünk nem így működik Dávid M: sajnálom ha ezt így érzi You: de akkor őszintén You: fogadjak a 60. perc környékán??? You: akkor tuti megy majd a meccs, vagy nem? You: írjuk már jóvá, és ne fárasszuk egymást Dávid M: nézze Uram, az ügyfélszolgálat nem így működik Dávid M: mint azt már megírtuk Önnek és ez az utolsó alkalom hogy ismétlem magam Dávid M: a tegnapi bónusz feltételeit nem teljesítette Dávid M: javaslom hogy olvassa amit a csetben már írtam Önnek You: akkor az működik, ha tényleg mondjuk a második félidőben fogadok??? Dávid M: Elnézést, hogy nem szolgálhattam kedvezőbb hírrel Önnek. You: Hahóó? Dávid M: az 519****1 fogadását 21 mp-el korábban tette meg mint az esemény elindult Dávid M: ezért nem kvalifált You: rendben van You: máskor akkor kivárok inkább 20-30 percet, bár biztos arra is lesz kifogás You: További szép napot! Dávid M: Szép napot Önnek is! You: Megértem önöket, de valahol nekem is ki kell adnom a dühömet You: Maguknak se lehet könnyű, egész nap ezt csinálni... Dávid M: semmi probléma
The Operator Is Typing A Message
   
és itt megszakadt  ;D

Kapják be  ;D
mint ahogy ezeknek a faszkalapoknak írtam, a Gent meccse kb 4-5 percce ment, míg a Man. United meccse is ment már 1-2 perce. Ráadásul tányéros UPC van, és ugye mire fellövik a jelet, és visszajön, az magába 7-8 másodperc.

Szóval hányinger.

Mekkora sz@r már ez is. Másodpercre számolják, hogy mikor fogadsz, még ha igazuk is lenne is gáz... Nagyon mélyre ássa magát sportingbet...
Úgy döntöttem futok náluk még egy kört, mert nem válaszoltak az előző levélre. Ha válaszoltak volna, lehet nem foglalkoznék vele, de bosszant.

Lehúzásra mennek.

Figy, a Man united meccse tuti ment, direkt néztem TV-ben is, hogy szigorúan menjen már a meccs, amikor a én fogadok rá! Szóval tényleg hülyének nézik az embert.

Az Anderlecht  meccse is ment már 4-5 percce, ott van a fogadáslistámban, meg lehet nézni, 20:04 kor lett téve a fogadás.
(Egyébként bet365-ön ment már a meccs, szóval ez tényleg csak geciség, és ezzel is spórolnak) CSak tudod az dühítő, hogy akkor mi a faszomnak ez a promó. Mert sokkal tisztább az az iroda, aki egy fillér bónuszt, vagy ilyesmit nem ad soha.

És dühítő, mert tudod, hogy igazad van, de verheted a segged a földhöz, úgyis nekik van igazuk....

Szóval tényleg jótanács, aki még használja ezt a promót!

Várjatok az élő fogadással 15-20 percet, mert ezek szerint az az esemény, ami 4-5 percce megy, az a sportingbetnél még nem élő !

Kaptam választ!

Félelmetesen pofátlanok! Ugyanaz volt az indok, ami nálad Oak! NEM ÉLŐBEN FOGADTAM! Inter-Bologna, hosszabítás 5. perc!!!!!!!!!!!!!! Az nem élő! Atya ég! Ez több a soknál!  :fakk:

Ki van ez találva, kérem szépen!  :crazy: Amúgy nem értem ezt a politikát, hiszen ezzel ügyfeleket veszítenek. Vagy már erre is magasról tesznek?