SfScore - Augusztus 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Augusztus 2018

Nyeremény: 5€ Skrillen/szelvény!

Augusztusi Naptár:

1.Szelvény: Augusztus 4.
2.Szelvény: Augusztus 5.
3.Szelvény: Augusztus 11.
4.Szelvény: Augusztus 12.
5.Szelvény: Augusztus 18.
6.Szelvény: Augusztus 19.
7.Szelvény: Augusztus 25.
8.Szelvény: Augusztus 26.
9.Szelvény: Augusztus 28.
10.Szelvény: Augusztus 29.


SfScore Értesítő

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről akkor ajánljuk, hogy kérj értesítést.

Hogyan? A profil oldaladon, Beállítások doboz keretén belül van egy olyan, hogy Játékok értesítései. Ott kérheted az értesítőt, vagy akár le is iratkozhatsz róla.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerültek Augusztus hónap első SfScore szelvényei (Augusztus 04. és 05.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Ha a Vidi - Mezőkövesd meccset halasztották, eredményhirdetés nem is lesz?


Felkerültek Augusztus hónap új SfScore szelvényei (Augusztus 11. és 12.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Eredményhirdetés lesz az Aug 4. Aug 5. és 11-12-ei napok SF Toto-járól?

Idézetet írta: juvefan18 Dátum augusztus 13, 2018, 09:33:41
Eredményhirdetés lesz az Aug 4. Aug 5. és 11-12-ei napok SF Toto-járól?

Mindig volt és mindig is lesz eredményhirdetés.  :cya:

Felkerültek Augusztus hónap új SfScore szelvényei (Augusztus 18. és 19.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

lehet hogy balfasz vagyok, sőt, de nem tudok a góltotóba számokat beírni, mi lehet a problem?  :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 17, 2018, 10:07:47
lehet hogy balfasz vagyok, sőt, de nem tudok a góltotóba számokat beírni, mi lehet a problem?  :beerchug:
nem vagy balfarok, nekem sem enged beírni semmit

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 17, 2018, 10:07:47
lehet hogy balfasz vagyok, sőt, de nem tudok a góltotóba számokat beírni, mi lehet a problem?  :beerchug:

Megpróbáltam, én tudok számokat írni, s úgy látom 17 játékosnak is sikerült, így lehet nálad lehet valami gond.

nem lehet nálam belekattintani a mezőbe, de amúgy nem most, mióta próbálgattam egyszer sem tudtam

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 17, 2018, 15:09:45
nem lehet nálam belekattintani a mezőbe, de amúgy nem most, mióta próbálgattam egyszer sem tudtam

Más böngészővel próbáltad?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 17, 2018, 14:56:55
Megpróbáltam, én tudok számokat írni, s úgy látom 17 játékosnak is sikerült, így lehet nálad lehet valami gond.
Lehet, hogy sokaknak jó, de például nálam is fennáll a probléma. Nekem két böngésző van fenn, mozilla meg chrome, egyikkel sem megy

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 17, 2018, 15:18:04
Lehet, hogy sokaknak jó, de például nálam is fennáll a probléma. Nekem két böngésző van fenn, mozilla meg chrome, egyikkel sem megy

Tudom, hogy fennáll, hisz írtad előbb. Íme a bizonyíték, hogy minden a régiek szerint működik:

A szelvényeken semmit nem változtattunk, ugyanúgy volt elkészítve mint eddig. Esetleg sütiket töröljétek, újraindítás.

nekem is volt korábban ilyen, akkor gépről bárhogy próbáltam nem jött össze, mobilról jó volt.