Napi tipp - Szeptember 1.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Olasz foci 18:00
Lazio-Roma
Tipp: Roma győz
3,30
bet365

Európa egyik legnagyobb rangadója, hamar összejött, a bajnokság elején. Igaziból a statisztikákra hagyatkozva tippelem ezt, a Roma többször szokott győzni, meg szerintem egy fokkal jobb csapat is. (És mindjárt kifutok az időből...)

foci   Olasz Seria A    2019.09.01.  20:45

Cagliari     -     Inter

Tipp: Inter nyer és G/G

odds:3,4

Iroda:bet365

Indoklás: az Inter jól kezdte a szezont és valószínű hogy a mai meccset is meg akarják nyerni.
viszont ebbe a párosításba ha idegenbe látogat általában kapnak gólt és szerintem ma is ez lesz a forgatókönyv

Idézetet írta: grof19 Dátum szeptember 01, 2019, 09:53:54
Sziasztok!

Időpont: 2019.09.01. (18 óra)
Esemény: Foci Spanyol LaLiga2 (Rayo Vallecano - Deportivo La Coruna)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 2.07
Iroda: bet365
Indoklás:

Rayo Vallecano előző szezonban a LaLiga elitben küzdött de utolsó helyen esett ki!

Most kettő döntetlennel kezdett és most hazai pályán akár nyerhet is hiszen van jó gólszerző játékosa a csapatnak mint a középpályás Adrian Embarba aki ma folytathatja a gólszerzést!

Deportivo La Coruna a rájátszásban maradt alul a feljutás szempontjából! A cél valószínű az osztályozós hely megszerzése!

Szintén van jó gólszerzője a csapatnak a csatár Christian Santos aki ma folytathatja gólszerzését!

Egymás ellen régen találkoztak de a motiváció mindkettő csapat részéről gólokban fog kifejeződni!

Nyertes (5)

Idézetet írta: evicus3333 Dátum szeptember 01, 2019, 10:48:39
W.Bremen-Augsburg
Augsburg 0.5 több gól+0.5 több lap
Odds:1.5
Bet365

Jó mérkőzés lesz,sok támadással és gólokkal,na és persze egy lap is villan.
Nyertes

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 01, 2019, 18:17:11
foci   Olasz Seria A    2019.09.01.  20:45

Cagliari     -     Inter

Tipp: Inter nyer és G/G

odds:3,4

Iroda:bet365

Indoklás: az Inter jól kezdte a szezont és valószínű hogy a mai meccset is meg akarják nyerni.
viszont ebbe a párosításba ha idegenbe látogat általában kapnak gólt és szerintem ma is ez lesz a forgatókönyv

Nyertes

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 01, 2019, 18:17:11
foci   Olasz Seria A    2019.09.01.  20:45

Cagliari     -     Inter

Tipp: Inter nyer és G/G

odds:3,4

Iroda:bet365

Indoklás: az Inter jól kezdte a szezont és valószínű hogy a mai meccset is meg akarják nyerni.
viszont ebbe a párosításba ha idegenbe látogat általában kapnak gólt és szerintem ma is ez lesz a forgatókönyv

Gratulálunk Talpas! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.