WTA Budapest, Dubai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti WTA tornák: Budapest, Dubai

Ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Ha esetleg valaki kilátogat a budapesti tornára, attól várjuk az élménybeszámolókat.  ;)


#3 február 20, 2019, 08:46:59, zsivany20
WTA Dubai
Óvatosan kezeljétek, elvégre női teniszről beszélünk...  ;D  De valamiért azt érzem, Brady 3.75-ös szorzójában lehet érték Kvitova ellen... Láttam mindkettejük utóbbi két meccsét, Kvitovanak sokszor voltak olyan időszakai ezeken a meccsein, amikor az is komoly gondot okozott neki, hogy egyáltalán eltalálja a pályát. Ugyanakkor Brady egészen extra ütéseket húzott elő a napokban Ostapenko és Garcia ellen is. Ha a két forma kitart, akkor siman benne van egy meglepetés Brady-től.

*Közben elkezdték a meccset, eddig fej-fej mellett (első szett 3-3), igazából fifty-fifty a játék képe, márpedig egy fifty-fifty meccsen mindenképp value a 3 fölötti szorzó.  ;)  Ugyanakkor azon sem lepődök meg, ha Kvitova megtáltosodik és lesimázza a meccset, elvégre nőkről beszélünk.  :)  De a Brady név jó ómen lehet a sikerre...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 20, 2019, 08:41:37
WTA Dubai
Óvatosan kezeljétek, elvégre női teniszről beszélünk...  ;D  De valamiért azt érzem, Brady 3.75-ös szorzójában lehet érték Kvitova ellen... Láttam mindkettejük utóbbi két meccsét, Kvitovanak sokszor voltak olyan időszakai ezeken a meccsein, amikor az is komoly gondot okozott neki, hogy egyáltalán eltalálja a pályát. Ugyanakkor Brady egészen extra ütéseket húzott elő a napokban Ostapenko és Garcia ellen is. Ha a két forma kitart, akkor siman benne van egy meglepetés Brady-től.

*Közben elkezdték a meccset, eddig fej-fej mellett (első szett 3-3), igazából fifty-fifty a játék képe, márpedig egy fifty-fifty meccsen mindenképp value a 3 fölötti szorzó.  ;)  Ugyanakkor azon sem lepődök meg, ha Kvitova megtáltosodik és lesimázza a meccset, elvégre nőkről beszélünk.  :)  De a Brady név jó ómen lehet a sikerre...  ;D

Brady - Kvitova 5-7, 6-1, 3-6 --- 3.75

Az álomszép második szett után, a döntő szett elején dupla breaklabdánál sajnos kétszer is megmentette Kvitova-t a neccről beeső labda, ott már éreztem, hogy ez az embertelen mázli fordulópont lehet, sajnos az is lett, a totál lejtmenetben zuhanó cseh lány kimászott a gödörből és valahogy bemakkolt egy breaket, amit kséőbb breaklabdát hárítva, de végigvitt.
Így a kimenetel fogadás kuka sajnos, de a Brady játékai 9.0 over simán zöldült 1.89-ért. (Érdemes a játékosokra adott game határokra ránézni hasonló meccsek előtt, lehet szép ajándékokra bukkanni.  :)  )

Mindenesetre Kvitova játéka bőven hagy kívánni valót maga után. Szervajátéka kétélű fegyver, ha betalál a négyzetbe, sokszor van gyors pont belőle, de ma is kb 10-11 kettőshibával zárt. A folytatásra nézve ezek nem túl jó előjelek számára. A Kenin - Kuzmova győztese jön most szembe, ott még óvatos lennék, talán value lehet valami brutál szorzón veretni, amit remélhetőleg kiosztanak ott a bukik. Viszont utána, ha továbbmegy Kvitova, a Kerber - Pliskova ágról továbbjutó hölgyre én egészen bátran pakolnék Petra ellen.

Nézzünk kicsit szét Dubai-ban: Lesz ma egy Riske - Ka. Pliskova meccs.
Riske egészen meggyőző tenisszel rukkol eddig elő, és tavaly július óta el sem hagyta a kemény borítást. Pliskováról tudjuk, hogy tudnak akadni motivációs problémái, hajlamos olykor belealudni meccsekbe. Na meg a háromszettes meccsekkel is egyre komolyabb l'amour-ba bonyolódik Karolinánk. Legutóbbi 17 meccséből 11-szer került sor döntő szettre.
Nekem a Riske játékai 9.5 over tetszett meg, amire 1.92-es szorzót kínál az 1xbet.

Mladenovic - Suarez Navarro
Két sima győzelem igen, Osaka kiejtése igen... szépek, de valahogy mégsem érzem Mladenovic-ban, hogy egyéniben most komolyan lehessen számolni vele egyelőre. Hiába Suarez rapszódikus formája, stabilabbnak érzem Kikinél. Keménypályás mérlegük 3-0 Navarro javára. A spanyol megalkuvást nem tűrő kitartása, és az a lábmunka amivel szinte felszántja a pályát, szerintem elég lehet ma a továbbjutáshoz. Nem érzem, mivel tudná őt Mladenovic megverni.. talán ha bombabiztosan tudná hozni a szerváit.. de a tegnap adogatásai nem ezt vetítik elő... Engem meglepne ha Mladenovic nyerné ezt a meccset. Nem tudom még, hogy beszálljak-e ebbe a meccsbe, de ha igen, akkor Suarez Navarro leszek 1.40-ért.

Muguruza - Svitolina
Na ezzel kicsit meg vagyok lőve, Muguruza-t nagyon régen láttam teniszezni, számomra elég kiszámíthatatlan... Svitolina-t elég sokszor láttam mostanában, ő jó formában van, ráadásul címvédőként a pontjait is védenie kéne.
Ide valakinek valami info, megérzés? Vagy inkább kihagyós a meccs!? Svitolina lennék, noha Muguruza mindig szimpatikusabb volt, de szerintem inkább kihagyom ezt a derbit. Esetleg majd élőben lehet valami value szorzót fogni.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 20, 2019, 11:30:19

Lesz ma egy Riske - Ka. Pliskova meccs.
Riske egészen meggyőző tenisszel rukkol eddig elő, és tavaly július óta el sem hagyta a kemény borítást. Pliskováról tudjuk, hogy tudnak akadni motivációs problémái, hajlamos olykor belealudni meccsekbe. Na meg a háromszettes meccsekkel is egyre komolyabb l'amour-ba bonyolódik Karolinánk. Legutóbbi 17 meccséből 11-szer került sor döntő szettre.
Nekem a Riske játékai 9.5 over tetszett meg, amire 1.92-es szorzót kínál az 1xbet.

Riske - Ka. Pliskova 6-7, 6-7 - - - 1.92 (Riske 9.5 game over)

Hihetetlenül stabil volt Riske, megannyi breaklabdát hárítva, sok sok gödörből kimászva rászolgált volna egy döntő szettre legalább. Sajnos a challenge-eket valamiért nem merte kikérni sorsdöntő pillanatokban, na meg Pliskova is eltalált néhány adogatást, amikor a legjobban szüksége volt rá. Szerintem, ha lett volna döntő szett, akkor Pliskova búcsúzik a tornától. Mindenesetre a fogadásunk tükörsima volt.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 20, 2019, 11:30:19
Mladenovic - Suarez Navarro
Két sima győzelem igen, Osaka kiejtése igen... szépek, de valahogy mégsem érzem Mladenovic-ban, hogy egyéniben most komolyan lehessen számolni vele egyelőre. Hiába Suarez rapszódikus formája, stabilabbnak érzem Kikinél. Keménypályás mérlegük 3-0 Navarro javára. A spanyol megalkuvást nem tűrő kitartása, és az a lábmunka amivel szinte felszántja a pályát, szerintem elég lehet ma a továbbjutáshoz. Nem érzem, mivel tudná őt Mladenovic megverni.. talán ha bombabiztosan tudná hozni a szerváit.. de a tegnap adogatásai nem ezt vetítik elő... Engem meglepne ha Mladenovic nyerné ezt a meccset. Nem tudom még, hogy beszálljak-e ebbe a meccsbe, de ha igen, akkor Suarez Navarro leszek 1.40-ért.

Mladenovic - Suarez Navarro 5-7, 5-7 - - - 1.40 (Suarez Navarro)

Hullámzó meccsen, két szettben húzta be a spanyol. Kiki szervái még mindig nincsenek rendben.