Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


World Grand Prix 2019 Draw Bracket

First Round

Michael van Gerwen (1) v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
James Wade (8.) v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
Michael Smith (5) v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
Gary Anderson (4) v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Rob Cross (2) v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
Peter Wright (7) v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
Gerwyn Price (6) v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
Daryl Gurney (3) v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall

Na hat itt nem lesz olyan, hogy konnyu meccs... :D

Gyakorlatilag a VB utan az egyik legkomolyabb torna ez a Grand Prix es nem kozvetiti a tv nalunk... oke, mindenfele stream van, de amilyen tornakat (akar BDO es tarsai) adtak eddig, egyertelmunek gondoltam, hogy ez is kozvetitve lesz. :bash:

Darts: Startol a World Grand Prix

Vasárnap este kezdetét veszi a 22. World Grand Prix, melynek címvédője a világelső Michael van Gerwen! Olvasd tovább


Ross Smith hamar hazakuldte a kopaszt :great: :great: :great:

Sose ertettem az ilyet, mint Suljovic most csinalta (meg ugyanezt szokta Gerwen allandoan)... Donto legben bedobja a duplat es akk megy oda nevetve olelgetni Huybrechtset. :D biztos neki sok kedve lenne kacagva olelkezni ilyenkor. Szerencsere a belga meg is mondta neki, hogy hagyja a fenebe ezt. Lewis - Payne meccsen is majdnem egymasnak mentek a vegen, egyre tobb unszimpatikus jatekos van amugy... ;D

Idézetet írta: peshark Dátum november 22, 2019, 22:23:06
Sose ertettem az ilyet, mint Suljovic most csinalta (meg ugyanezt szokta Gerwen allandoan)... Donto legben bedobja a duplat es akk megy oda nevetve olelgetni Huybrechtset. :D biztos neki sok kedve lenne kacagva olelkezni ilyenkor. Szerencsere a belga meg is mondta neki, hogy hagyja a fenebe ezt. Lewis - Payne meccsen is majdnem egymasnak mentek a vegen, egyre tobb unszimpatikus jatekos van amugy... ;D

Wade-nél van unszimpatikusabb!?  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=HOrIkVuMTPA

Szinte mindenki megy a PDC-be a mostani BDO vb mezőnyéből. Nem semmi.

Igaz eléggé bemákolta, de megvan Ashtonnak a pro tour kártya! Ki az a Sherrock?  :D



A többi BDO-s nagymenő meg szégyenben maradtak (Mitchell, Parletti, Williams).

Harms azert berantott egyet meg, o is nagyon megerdemelte.

Idézetet írta: peshark Dátum január 19, 2020, 17:50:14
Harms azert berantott egyet meg, o is nagyon megerdemelte.

+Waites és Kenny még a legvégére.

Galaxy 4 - Anderson v White eloben  :jump2_125:

Az első 5 leg után ha 0-5 Wrightnak, Gerwen egy szót nem szólhatott volna... 8 elhibázott kiszálló abban a 3 legben amit Gerwen megnyert az elején. Sajnos el lett szúrva ott ez a meccs, mert amint Gerwen belejön, nincs ami megállítsa... sajnálom ezt a tippet most nagyon, volt benne potenciál, de benne is maradt

Premier League: A "Palace" királynője visszatér

Csütörtökön este a Premier League történetében először hölgy versenyző is színpadra lép Fallon Sherrock személyében! Olvasd tovább


A mostani meccs tökéletesen mutatta, hogy miért nem tudott még Smith nagytornát nyerni, holott szerintem Gerwen után talentumban ő a legkomolyabb játékosa jelenleg a PDC-nek! A srác 120-as átlagon dobált 8 legen keresztül, s 6:2-re vezetett Price ellen. Erre jön egy baki a kiszállókkal majd szépen elkezd mentálisan visszaesni, megadva az esélyt a walesinek, hogy visszajöjjön a meccsbe, aki természetesen él a lehetőséggel, s így lesz egy megnyert meccsből gyakorlatilag 6:6-os döntetlen. Még mindig hihetetlen labilis ez a Smith...

#1529 február 13, 2020, 21:27:59, peshark
Idézetet írta: robmiller Dátum február 13, 2020, 21:21:46
A mostani meccs tökéletesen mutatta, hogy miért nem tudott még Smith nagytornát nyerni, holott szerintem Gerwen után talentumban ő a legkomolyabb játékosa jelenleg a PDC-nek! A srác 120-as átlagon dobált 8 legen keresztül, s 6:2-re vezetett Price ellen. Erre jön egy baki a kiszállókkal majd szépen elkezd mentálisan visszaesni, megadva az esélyt a walesinek, hogy visszajöjjön a meccsbe, aki természetesen él a lehetőséggel, s így lesz egy megnyert meccsből gyakorlatilag 6:6-os döntetlen. Még mindig hihetetlen labilis ez a Smith...

Nagyon "erős" volt ez, főleg a végén a 37-nél előbb majdnem t17, majd a D10re dobott először kb a 6-os számgyűrű eltalálása, majd egy 2 centivel a duplától arrébb menő 10-es... Én sajnálom Smitht, mert megérdemelné de ez így nagyon nehéz lesz...