NBA 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem nincs vele bajom, mint játékossal, mármint a sportolói teljesítményét elismerem, küzdeni akarását, de ez a viselkedés. Elmegy az egyik helyről, mert a haverokból összeállított csapata nem hozta a bajnoki címet egy másikra, ahol szintén ugyanezt csinálná. Nem is értem.  ;D

Paul George megint mit tett fel a legjobbkor. Komoly harc megy az MVP-ert kozte es a Gorog Szorny kozott, Hardent en mar kiirnam a versenybol. 


NBA 2018/2019 - Bajnok lesz

Kínálat március 16-án 12:25-kor:

Golden State Warrios  1.45
Toronto Raptors  10.00
Milwaukee Bucks  10.50
Houston Rockets  11.00
Philadelphia 76ers  13.00
Boston Celtics  17.00

A felsorolt csapatokon kívül más? Teljes kínálat az Unibet fogadóirodánál!

Amióta 2004-ben 30 csapatosra bővült az NBA mezőnye, nem volt még olyan játékos, aki egy szezonon belül mind a 29 ellenfél ellen képes volt legalább 30 pontot dobni. Egészen tegnap estig, mert
az Atlanta Hawks ellen 31 pontot dobott James Harden, így a sorban utolsóként az Atlanta Hawks is megkapta a maga harmincas csomagját a regnáló MVP-től. Így most már minden franchise-t kipipált.

http://www.sport1tv.hu/sztori/79736/harden-kipipalta-az-nba-t/

Ha Bowen még a ligában lenne, nem a 30 pontokat dobálná, hanem a gipszes bokáját vakargatná hurkapálcikával.  ;D

#51 április 03, 2019, 12:25:34, butyi

NBA: Használ-e valamit a kampány?

Nagy harc folyik az NBA-ben az év újonca és az év legértékesebb játékosa díjért. Ti kinek adnátok a díjakat? Olvasd tovább


NBA: Visszavonulnak a legendák

Egy texasi derbi, két legendás játékos visszavonulása, eljött az utolsó játéknap az alapszakaszban! Olvasd tovább


NBA-rájátszás: Jöhetnek a meglepetések?

A Philadelphia és a Denver idén nagyot lépne előre a saját konferenciájában! Olvasd tovább



NBA-rájátszás: Érvényesül a papírforma?

Komoly bajba kerülhet a Toronto - Oklahoma - Denver hármas! Olvasd tovább


NBA Playoff 2019 Tippjáték

Tippelj az NBA rájátszásának mérkőzéseire. A legjobb eredményt elérő játékosok, pénznyereményben részesülhetnek.

Nyeremények:

1.hely: 15 000 Forint Skrillen keresztül

2.hely: 10 000 Forint Skrillen keresztül

3.hely: 5 000 Forint Skrillen keresztül


Ez még így akár érdekes is lehet idén, mert ezek szerint nem volt véletlen az alapszakaszban az a jó pár botlás a GSW részéről. Hajnali leolvadást nehéz felfogni, mert címvédő hazai közönség előtt még sosem kapott ki PO meccsen 30 pont feletti előnyből (még olyan sem volt, hogy valamely csapat a rájátszásban ekkora hátrányból visszajöjjön).

Cousins megsérült, ma lesz neki MRI, ha szakadás, akkor oda a szezon (meg szerintem a pályafutása is, nem nagyon alkalmazzák majd ilyen súlyos sérülések után), szerencsétlennek idén sem valószínű, hogy tényező lesz a rájátszásban. Clippers pedig óriási pozitívum, én nem szeretem Doc Riverst, de le a kalappal a munkája előtt, hogy ilyen játékosokból ennyire ütőképes csapatot csinált.

Azért durva, hogy Durant mennyire homály volt, ha lehet azt mondani, rajta ment el a meccs (9 eladott labda, kipontozódás). Nekem van egy olyan érzésem, hogy nyáron ő dobbant (New York..), mert szeretne egy saját kis királyságot, mert rohadtul nem tiszteli őt senki sem, hiába az MVP-címek, bajnoki cím, de úgy tekintenek rá, mint aki beállt a sorba Curryékhez, hogy bajnok lehessen. Voltak idén viták a GSW-nél, összeakaszkodott Draymonddal is, lehet nyáron alaposan átalakul majd a Warriors.

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 16, 2019, 08:36:50
Ez még így akár érdekes is lehet idén, mert ezek szerint nem volt véletlen az alapszakaszban az a jó pár botlás a GSW részéről. Hajnali leolvadást nehéz felfogni, mert címvédő hazai közönség előtt még sosem kapott ki PO meccsen 30 pont feletti előnyből (még olyan sem volt, hogy valamely csapat a rájátszásban ekkora hátrányból visszajöjjön).

Cousins megsérült, ma lesz neki MRI, ha szakadás, akkor oda a szezon (meg szerintem a pályafutása is, nem nagyon alkalmazzák majd ilyen súlyos sérülések után), szerencsétlennek idén sem valószínű, hogy tényező lesz a rájátszásban. Clippers pedig óriási pozitívum, én nem szeretem Doc Riverst, de le a kalappal a munkája előtt, hogy ilyen játékosokból ennyire ütőképes csapatot csinált.

Azért durva, hogy Durant mennyire homály volt, ha lehet azt mondani, rajta ment el a meccs (9 eladott labda, kipontozódás). Nekem van egy olyan érzésem, hogy nyáron ő dobbant (New York..), mert szeretne egy saját kis királyságot, mert rohadtul nem tiszteli őt senki sem, hiába az MVP-címek, bajnoki cím, de úgy tekintenek rá, mint aki beállt a sorba Curryékhez, hogy bajnok lehessen. Voltak idén viták a GSW-nél, összeakaszkodott Draymonddal is, lehet nyáron alaposan átalakul majd a Warriors.

pontosan ezt csinálta, ezért nem is érdemel tiszteletet
remélem el is megy innen minél hamarabb, mert az egyik kedvencem volt amíg be nem állt ezekhez a bohócokhoz