flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 december 18, 2015, 09:33:45, flamman
Mára feladtam egy 3-as kombit kemény 500 Ft-ért:

Finn-Cseh hoki H
Feyenoord H
Fribourg-PEAC Pécs H


valamint 3 meccs, ahol +1,5-öt várok:

Galatasaray- Belediye
Feyenoord

Atl. Madrid

és

Pinkk Pécs-nantes V

Ez mind szép és jó volna, ha a Galata tippet nem rosszul adtam volna fel. Vagy én írtam el a szelvényen, ami elképzelhető, vagy a gép érzékelte rosszul, de az over 1,5 gól helyett első félidő X2-t tett, 1,60 oddsért. Nem elképzelhetetlen, hogy bejöjjön, de nem bízom benne.

1-2 hónapja már jártam hasonlóan, amikor egy osztrák meccsre akartam fogadni, és még csak nem is arra a meccsre ment az egyik tipp, hanem Altach-Grödig pontos eredmény 1-0, 8,50 oddsért... A legnevetségesebb, hogy ez bejött (pedig eszembe nem jutott volna fogadni rá), de más, kisebb oddsok elmentek a szelvényen...

Mára:

Southend
Birmingham
Lokeren
Schalke

meccseken BTTS (mind2 csapat rúg gólt)

és

Sparta
Emmen
GoAhead
Eindhoven

over 2,5

Újabb SPF-kupa győzelem!

Bejegyzés újabb győzelmem alkalmából:

Az anno úgy kezdődött, hogy 2011-ben elindult az Spf-kupa. Amiből az első havi versenyt mindjárt sikerült is megnyernem. Nagyon jó kis játék volt, pláne az tetszett, hogy nem csak a tippekért lehetett izgulni, hanem a továbbjutás(ok)ért. Ami sokszor izgalmasabb volt, mint tippet várni. Úgy emlékszem, akkoriban valahol 30 euró körül fizetett a győzelem, valamint még a negyeddöntőért is lehetett pénzt kapni (vagyis a kieséses szakaszban már elég volt egyszer továbbjutni). Később volt még egy második helyem, valamint 2 vagy 3 alkalommal értem még pénzbe, ami ahhoz képest, hogy mennyiszer játszottam, szerintem jó eredmény.
Csakhogy eleinte volt egy olyan kitétel a versenyben, hogy a kieséses szakaszba csak azok juthattak be, akik az adott (vagy előző?) hónapban feltöltöttek képet egy bwines fogadásról (ők szponzorálták?). Egy ideig csináltam ezt is, valamint volt olyan, hogy jó, ha 30. hely környékén álltam az alapszakaszban, mégis továbbjutottam, mert az előttem állóknak nem volt bwines feltöltött fogadásuk. Később a bwinről is leszoktam, valamint az Spf-kupában sem játszottam, pont amiatt, mert nem töltögettem fel fogadási képeket. Nem tudom, hogy ez a kitétel mikor szűnt meg, de az biztos, hogy vagy 3 évet kihagytam a játékból...
Múlt hónapban szerencsére valahogy visszataláltam, és noha kevesebb hely fizet (4), de nem kell már fogadni sehol a játékban maradásért.

A tippelés nehezen indult be. 2-3000 pontra lementem, de onnan már sikerült felkapaszkodnom. Eleinte vegyesen jöttek a tippek, de később volt olyan időszak, amikor zsinórban 17 tippet találtam el. Nem nagy oddsokkal, de úgy gondolom, 17 db, zsinórban eltalált tipp nagyon jónak számít akárhol, akármilyen viszonylatban. Az alapszakaszt 41 tippből 31 eltalálttal zártam, ez 75 %-os arány (oddsátlagra nem emlékszem pontosan, de 1,61 körül volt).
Álltam a 8. és 10. helyen is, de mentek az előzgetések. A legvégén 17. helyen zártam az alapszakaszt, de előre örültem, mert láttam, hogy valaki, aki előttem állt, mindössze 6 tippet adott le, holott minimum 7-et kellett volna. Így továbbjutottam.
A párosításkor így az 1. helyen zárt fórumtársat kaptam, alexander1983 személyében. Az ő tippjeit megnézve bevallom, nem nagyon tartottam tőle, mert úgy zárt az első helyen, hogy szerintem ráhibázott egy 18-as oddsra, ami bejött neki. Ha ez tudatos fogadás, elnézést kérek tőle, de úgy gondoltam, hogy a továbbjutási fordulóban talán épp nem talál el egy nagy oddsot, és ha én meg hozom az átlagomat, továbbjuthatok. Így is lett. Nem tippeltem túl jól, de pluszban zártam, és tovább is jutottam.

Következő ellenfelem csungi volt. Tőle jobban tartottam. Egyikünk sem tippelt jól az adott fordulóban. Sőt... Én kifejezetten rosszul tippeltem. Hozzá kell tenni, hogy így év végén baromira szegényes volt a sportkínálat. Én leginkább a focit szeretem, abból pedig a bajnokságok nagy rész szünetel. Ez valószínűleg másokat is sújtott, de a lényeg, hogy a szegényes kínálatból kellett mindenkinek válogatnia. Volt vagy 1400-1500 pontom, és utolsó napra valami magas oddsot kellett találnom, hogy megelőzhessem csungit. Alig volt már a napra pár meccs, de én mégis megtaláltam a lehető legjobb tippet, s nem árulok el nagy titkot, hogy be is jött: standard L-Mouscron félidő pontos eredménye 1-0 (3,75 oddsért). Ezzel sikerült előznöm, s tovább, azaz pénzbe jutottam. 5 euró nem sok, de a dicsőség annál nagyobb :)

A 4 közt Kagawa lett az ellenfelem, nos tőle már eléggé tartottam. Minden fordulót tisztességes plusszal zárt, jó tippjei voltak. Szerencsére (szerencsémre) épp ellenem hagyta el őt a szerencséje (ez még rímel is...), és sikerült megelőznöm. Továbbmentem, pedig nem voltak túl jó tippjeim. (Nagyon sportszerűen gratulált is priviben, s váltottunk pár üzit).

Jöhetett a döntő. Ellenfelem Knapp lett. Ő is szépen haladt a döntőig, és ha nem őt, hanem pappj69-et kapom, akivel a döntőbe jutásért csatáztak, akkor is felköthettem volna a gatyámat... Mindketten sok pontot szereztek előtte, de a végén Knapp behúzott egy magas szorzót, és több mint 11 ezer ponttal jutott tovább. Ekkor már számomra "for fun" volt a játék, nagyon örültem volna a győzelemnek is, de már az is tetszett, hogy bejutottam a döntőbe.
2 nap volt tippelni. Első nap mérgelődtem, mert egy tippemet elnéztem, azt hittem, ő jut tovább. Úgy emlékeztem, a Karpat hokicsapatra háromesélyben fogadtam, de szerencsére kétesélyesen, ami be is jött, csak a rendes játékidőben X-eltek. 3 tippből 2 bejött, egyet pedig töröltek. Még szintén első nap tettem 2 tippet az utolsó napi eseményekre, egyik a GSW kosárcsapat, akiknek sikerült a szezonban épp akkor másodjára kikapniuk... Ezen kívül egy NHL-meccsre is tettem, ami bejött, vagyis én már reggel tudtam, hogy a 2 függőnek mutatott tippemnek mi az eredménye, és hogy van plusz 1670 pontom, összesen 5630 (Knappnak 4700 volt). Napközben többször néztem a toplistát, hogy vajon ő tippel-e, és jó ideig örömmel nyugtáztam, hogy nem. Később rakott egy tippet. Aztán még később még egyet... Majd ennél is később ismét egyet... Én pedig agyaltam. Az első tippet szinte muszáj volt tennie, hogy előzhessen (bár nem látta, hogy több a pontom). Volt 2 függő tippem, talán azt gondolta, ha abból kb. 1 bejön, akkor már jó vagyok.
De miért tette a 2. tippet? Talált valami szuper tippet? Én már előző nap láttam, hogy 31-én nem lesznek kézilabdameccsek, ami picit az én malmomra hajtotta a vizet, hiszen ő addig kézi X-ekre tett, amiből több be is jött neki. Biztos focira fogadott - gondoltam. Ha szerencsém van, nem talált el magas oddsot. A legkésőbbi tippjét pedig már csak azért tehette - okoskodtam -, mert az előző kettő már elment neki...
Nos hát így is lett! Szerencsémre az utolsó tippje sem jött be, így pluszban zárva megnyertem a kupát! :)

Összesítésben 45 jó tippem volt, 21 rossz tippem, meg egyet töröltek. Ez 45/66: 68 %-os találati arány.

Most folyt. köv. Ebben a hónapban igen gyengén indultam. Első nap 3-ból 1 tippet találtam el. Második nap 3-ból 2-t, de tegnap már 3-ból 3 tippet eltaláltam. Logikusan következik, hogy ma 3 tippből 4 fog bejönni, holnap pedig 5, és így tovább  :laugh:

Szóval Spf-játékosok, vigyázzatok, jövök!! :) :)

#48 január 12, 2016, 14:51:04, flamman
Szerintem ma nyer:

Porto
Benfica.

Mai tippem, hogy a Karpat fog nyerni a hoki BL-elődöntőben (de minimum X2).

Tegnapi összes fogadásom.
Ma nem nyomulok ekkora tétben.

Egy szelvényen 4/3-ban:

AEK Athén nyer (H)
Bursaspor over 1,5
Hertha over 1,5
Hull over 1,5

Másikon találomra tenisz, 5/4-ben:

Schiavone
JP Smith
Sugita
Murray/Suare
Zverev

Nahát, több mint 10 éves regisztrációm van, és elértem a haladó státuszt :) A 100 hozzászólás miatt. Ez jó. Már csak azért, mert ezer vagy akárhány után megkapom a profi fogadó státuszt. Márpedig a profik azok nyerők, ebből élnek, vagy nem? Teleírok mindent mindenhol, és egyből tudom majd a tuti tippeket.

Ma erre kéne tippelni:

Eskisehir-Fenerbahce 1X
Eibar-Granada X2.

Nem azért, mert ezeket érzem jónak, hanem mert a Sportingbeten a top5 fogadásokból sosem jönnek be azok, amik a legnépszerűbbek.

#52 február 02, 2016, 11:24:43, flamman
Élő:

Fogadás Referencia: 793325840
Egyszeri
Mitchelton v BRISBANE STRIKERS
Fölött 1.50     (+4.5)
4,5 gól fölött/alatt

Total Stake: (7,358.00 x 1) 7.358
Lehetséges nyeremény 11,037.00


Gyenge próbálkozás volt.

#53 február 02, 2016, 11:48:11, flamman
Jöjjön a következő:

Egyszeri
FC Nitra v DAC Dunajska Streda
Fölött 1.666     (+1.5)
1st Half Over/Under 1.5 Goals

Total Stake: (5,000.00 x 1) 5.000
Lehetséges nyeremény 8,333.33

#54 február 02, 2016, 13:03:56, flamman
Na ha már ezek sem jönnek, felmondok:

Hanoi TT v Kitchee SC
1st Half Over/Under 0.5 Goals
Fölött
1.727   +0.5       


FK JPFS/Spartaks Jurmala v FS METTA/LU
1st Half Over/Under 0.5 Goals
Fölött
1.30   +0.5       


Tét 250 ft/szelvény

Fel van mondva...

#55 február 03, 2016, 15:35:02, flamman
Gyirmót honlapjáról:

A mai napon, kedden 15.00-órától játssza csapatunk következő csoportmérkőzését a horvátországi téli tornán. Ellenfelünk ezúttal a szlovén listavezető Olimpija Ljubjana együttese lesz, akik néhány napja 6-0-ra verték a Budafok együttesét (a mérkőzés összefoglalóját megtekinthetik ITT).

Ahogy edzőnk Bene Ferenc tegnap elmondta, ma teljesen más összeállításban lépünk pályára, mint a Pula ellen, de látva a Ljubjana vasárnapi teljesítményét, bravúr lenne a pontszerzés.

Tehát tippem:

Ljubjana-Gyirmót (0-1) H 2.25 oddson megfogadva (azóta lejjebb vitték 2,20-ra, bár biztos nem az én tétemtől :) )


Ennyi szar tipp zsinórban..., jézusom.

#56 február 03, 2016, 15:51:38, flamman
03/02/2016 15:31 CET   793685705   1.000 HUF   Nyitott   Egyszeri   (1.500 HUF)   Labdarúgás
Lokomotiva Zagreb v Segesta
0,5 gól fölött/alatt
Alatt

1.50   +0.5       
03/02/2016 15:30 CET   793685414   1.000 HUF   Nyitott   Egyszeri   (1.400 HUF)   Labdarúgás
Gazovik Orenburg v Yenisey Krasnoyarsk
0,5 gól fölött/alatt
Alatt
1.40   +0.5       



Nahát, ezek bejöttek. Ahogy a nap folyamán egy halom tippem.
Amúgy vicces, hogy a Segestának 0-0 állásnál a 89. percnél 201-es oddsa volt...

#57 február 04, 2016, 09:56:46, flamman
Mai első:

Adelaide City v Campbelltown City
Fölött 2.25     (+1.5)
1st Half Over/Under 1.5 Goals
Total Stake: (1,150.00 x 1) 1.150
Lehetséges nyeremény 2,587.50

Szuper. Csak a szokásos reggeli ausztrál sokgólos barátságos meccs. (tegnapi kedvencem volt, amelyik félidőben 4-3 volt)

#58 február 05, 2016, 15:15:09, flamman
Jöjjön a következő, feltéve az előzőt tétestül, nyereményestül:

Mt Druitt Town Rangers v Western Sydney Wanderers U21
Fölött 1.85     (+1.5)
1st Half Over/Under 1.5 Goals

Total Stake: (2,587.00 x 1) 2.587
Lehetséges nyeremény 4,785.95

#59 február 05, 2016, 15:26:52, flamman
Fogadás Referencia: 794296938
Egyszeri
Sorrento v Armadale SC
Fölött 1.909     (+5.5)
5,5 gól fölött/alatt

Total Stake: Titkos