bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 19, 2020, 05:32:23
Legközelebb az olasz bajnokság hivatalos oldalán is érdemes rákukkantani:

http://www.legaseriea.it/it/serie-a/match-report/2020-21/UNICO/UNI/4/BOLSAS

Köszi szépen! Néztem én is. Nem örültem neki :D

Kb. két hete azt vettem észre hogy kedvenc kézilabda fogadásaimat kivették a választékból. Tapasztalt valaki hasonlót más sportágaknál? Arra gondolok, ha esetleg bukik hullottak ki a járvány miatt, akkor érthető, viszont akkor más sportágaknál is lehetett ilyen. Viszont, ha más sportoknál nem volt kínálat szűkítés, akkor nem igazán értem. Másik kérdésem, hogy tapasztalt más is olyat, hogy az Erste 200000 forintban maximálta a napi bejövő összeget Visa classicra. Kicsit fura, hogy jóval kisebb, mint a költési limit.

#7922 november 09, 2020, 10:36:43, BvB_09
Abban az esetben, ha egy mérkőzésről nem találnak információt, akkor mennyi ideig húzzák a fogadás 'kiértékelését'? Azt tudom, hogy halasztás és egyéb esetén megvàrják a hét vasárnapját, de erről semmit nem találtam. Péntek este 23:00-ás Fiji U19-re fogadtam, de a találkozóról semmi hír.

Ők sem tudnak semmit a találkozóról, kérdezte, hogy tudom-e, hogy lejátszásra került a találkozó. Mivel vasárnapig várnak (vártak), ezért valószínűleg ma érvénytelenítésre kerül a fogadás.

Gondoltam megosztom, hátha más is tett a találkozóra.

mostanában a tippmix/tippmixpro veri a bet365-öt szorzókban? de legalábbis egy szinten van vele, azért az se rossz...
már nem először látom a komolyabb meccseken, mint most a selejtezőkön vagy hétvégén a bajnokságokban

#7924 november 13, 2020, 11:41:04, SPF Admin
Tényleg veri (csak attól függ kire fogadnál).

Nincs mese, magyar ember magyar irodánál játszik.

@ricsi046  - már többször kimutattad, hogy nem kedveled ezt az irodát, engedd el.  ;)

Egyébként meg, hogy reálisak legyünk, oddsok terén igen, bizonyos nagyobb sporteseményeknél van olyan kimenetel amelyre a Tippmixpro adja a legjobb szorzót.

#7925 november 17, 2020, 18:43:30, chriss87
halihó

jégkorong fogadásnál beleszámít a hosszabbítás is????
tettem egy kombit, és a Boleslav - Sparta meccset under 4.5 re raktam
rendes játékdiő 2 2 lett....5perces hosszabtásban hozta a Sparta és vesztes lett a tipp.... :noway:

Ha vesztes lett akkor szerinted?

Igen, beleszamit. Altalaban mindenhol beleszamit, kiveve ha fel van tuntetve hogy rendes jatekidore vonatkozik.

En tenyleg azt javaslom mindenkinek, ha valamit nem tud akkor kerdezze meg a chaten. Erre eleg jol hasznalhatoak. Esetleg a szabalyzatot is at lehet bongeszni.

Nem tudja valaki a bet 365 miért törölte a be/kifizetésnél a Skrill lehetőséget? Direkt erre csináltattam a kártyát,erre azt válaszolta a chates kollega,válasszak másik fizetési lehetőséget.Hiába kérdeztem az okot,nem kaptam választ. Ja,aki pedig a skrillt ajánlotta,a mai napig ezt használja.Valaki esetleg tudja a választ?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum november 23, 2020, 19:35:26
Nem tudja valaki a bet 365 miért törölte a be/kifizetésnél a Skrill lehetőséget? Direkt erre csináltattam a kártyát,erre azt válaszolta a chates kollega,válasszak másik fizetési lehetőséget.Hiába kérdeztem az okot,nem kaptam választ. Ja,aki pedig a skrillt ajánlotta,a mai napig ezt használja.Valaki esetleg tudja a választ?
A regi szamlaknal meghagytak, ujaknal elvettek ezt a lehetoseget, hogy minel nehezebben lehessen mas nevere szolo szamlaval jatszani.

Elvileg ha befizetsz sajat bankkartyaval akkor visszateszik a lehetoseget. Az angol chaten kerdezz ra.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 23, 2020, 22:39:20
Elvileg ha befizetsz sajat bankkartyaval akkor visszateszik a lehetoseget. Az angol chaten kerdezz ra.
Mar nem.

nekem se jött semmi, pedig 3/3 bukta fogadás volt az első 3 körben  ;D

Idézetet írta: zbking Dátum november 23, 2020, 23:42:36
Mar nem.

Igen, ezért írtam hogy elvileg.. Mintha olvastam volna valahol de nem voltam biztos benne. Köszi a javítást.

Sziasztok! Az általam használt eszközökön (laptop,okostelefon) 2 napja szinte használhatatlan ez a fogadóiroda. Tegnap napközben órákon át nem működött, este rendben volt egészen éjfélig, majd ismét "meghalt". Ma reggel egy ideig megint jól működött, de kb. 10 óra óta megint semmi. Már minden kipróbáltam, - 3 böngésző, előzmények törlése, stb. - eredmény semmi.
Érdeklődöm,hogy másoknál mi a helyzet?

Idézetet írta: Winger Dátum november 26, 2020, 12:11:11
Sziasztok! Az általam használt eszközökön (laptop,okostelefon) 2 napja szinte használhatatlan ez a fogadóiroda. Tegnap napközben órákon át nem működött, este rendben volt egészen éjfélig, majd ismét "meghalt". Ma reggel egy ideig megint jól működött, de kb. 10 óra óta megint semmi. Már minden kipróbáltam, - 3 böngésző, előzmények törlése, stb. - eredmény semmi.
Érdeklődöm,hogy másoknál mi a helyzet?

Szia Winger! Nem tapasztaltam ilyen problémát az általad jelzett időpontban. Most is tökéletesen működik az asztali gépen.