Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Még valamit Kedves Várda64,a nyerte 13 fogadást tett a 8 helyett!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 06, 2017, 10:52:31
Még valamit Kedves Várda64,a nyerte 13 fogadást tett a 8 helyett!

Anyuci123, távol álljon tőlem, hogy beleszóljak a "vitába", de három gyors megjegyzést tennék:
1. Abban igazad van, hogy mind a 8 tipped bejött (Várda64 szerintem az előző forduló eredményeit nézte, ahol 6 jó tipped volt és 2 rossz), viszont ha megnézed a végső tabellát, akkor láthatod, hogy a nyertesnek is csak 8 tippje volt (5 jó és 3 rossz). Az általad említett 13 fogadás nem tudom, hogy honnan vetted.
2. Ezenkívül abban is igazad van, hogy neked 8 helyes találatod volt, míg a nyertesnek csak 5. De nem ez számít, hanem a odds és a tét szorzatából keletkező pontok.
3. Az "Itt vannak kivételezettek?" kérdés nem hiszem, hogy túl korrekt volt a részedről.

Azért nem irtam megszolitást mert nem tudom kihez kellett fordulnom.Ezért elnézést kérek!Nem problémázok ezen,máskor is volt ilyen,de hogy mindég velem?Megnéztem a tippjeit le. is fotoztam,,de nem tudom elküldeni mert nem értek hozzá.Én csak furcsálottam az egészet.

09.02 4 mérközés.09.03 2m.09.04 3m.09.05 3mérközés.Szoval ezt nem értem! :-)


Foci VB Selejtezők - Európa (Szeptember 3-5):

1.hely: prigioni1
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül.

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 06, 2017, 08:36:37
Tisztelt Akárki!Bocs hogy ez a megszolítás!Volt egyy verseny a vb selejtezőkről.Max 8 tét lehetett.Nekem mind jó!Aki nyert annak 5 találata volt és nyert.Ezért gratulálok!Nem is ez a problémám.Nekem soha nem engedélyezte a rendszer,hogy több eredményre fogadhassak még versenyen kivűl sem!Állandoan azt irta ki hogy már megvan a 8 fogadásom és kidobott a renszerböl.Egyesek miért fogadhattak több mérközésre is mint pl.a gyöztes!Itt vannak kivételezettek?

Lehetséges, hogy az illetőnek (prigioni1) van összesen 13 tippje a vb selejtezős mérkőzésekre, viszont ebből a 13-ból csak 8-at küldött be ebbe a játékba. A többi 5 tippje csak a havi versenyben érvényes.

A tipp beküldésekor megvan a lehetőséged, hogy kiválaszd, hogy hova küld be a tippet, milyen versenybe.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum szeptember 06, 2017, 08:36:37
Tisztelt Akárki!Bocs hogy ez a megszolítás!Volt egyy verseny a vb selejtezőkről.Max 8 tét lehetett.Nekem mind jó!Aki nyert annak 5 találata volt és nyert.Ezért gratulálok!Nem is ez a problémám.Nekem soha nem engedélyezte a rendszer,hogy több eredményre fogadhassak még versenyen kivűl sem!Állandoan azt irta ki hogy már megvan a 8 fogadásom és kidobott a renszerböl.Egyesek miért fogadhattak több mérközésre is mint pl.a gyöztes!Itt vannak kivételezettek?

Csak, hogy "felhomályosítsalak! A VB-selejtezőkre 2 db verseny is volt, az egyik aug.31- től szeptember 2-ig tartott(erre volt 5 tippem), a másik meg utána, ebben nyomtalak le kemény fél ponttal. A kivételezésről meg ne beszélj, mert általában a "szívás" oldalhoz tartozok én is.
Minden jót!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum szeptember 07, 2017, 08:11:32
A kivételezésről meg ne beszélj, mert általában a "szívás" oldalhoz tartozok én is.
Minden jót!

Már elnézést kérek, de miről is lenne szó? A szabályzat mindenkire vonatkozik. Nincs kivétel.

Elnézést ha tévedtem!Mea culpa!Anyuci123

Sziasztok !

A US-open nyeremény mikor kerül jóváírásra kb ?

Idézetet írta: trizna17 Dátum szeptember 13, 2017, 12:49:37
Sziasztok !

A US-open nyeremény mikor kerül jóváírásra kb ?

Még ki se hirdették a végeredményt? :-)))

Idézetet írta: trizna17 Dátum szeptember 13, 2017, 12:49:37
Sziasztok !

A US-open nyeremény mikor kerül jóváírásra kb ?

A hónap második felében.


US Open 2017:

1.hely: trizna17
Nyereménye: 25€ bet365 bónusz

2.hely: junglefever
Nyereménye: 15€ bet365 bónusz

3.hely: Nezocsa
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz :angel:

Gratula.  :topbet_125: