Női Kézilabda BL 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum október 23, 2021, 17:27:02
fradi meccsen végén 7est elfújták kidobásnak, mikor levágta 6est és kontakt volt, ez mindig 100% hetes, kapták is a "buzi ribanc"ot az orosz bírók  ;D :D de a végén csak ott a győzelem

Amúgy viszonylag korrekt fújás volt végig. Akiknek sokat köszönhetünk az Niakate és Toft... ők úgy játszottak, mint akik megpakolták a H-t pár havi fizuval...  ;D

#16 november 22, 2021, 19:36:31, csak1tomi
múlt héten elmaradt a nagy összesítés  ;D
Háfra vs Metz 0 gól nem játszott
Reistad vs Podravka 0 gól keretben sem volt
Dahl vs CSKA 1 gól

5 mecs után Dahl 24 gól Reistad 25 gól Háfra 5gól

Győr -8,5
1,57

41:19


szegény IK Sävehof  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

azóta úgy eltelt 3 hét hogy csak na
Háfra vs Sävehof 0 gól
Dahl vs Krim 2 gól
Reistad vs Rostov 8 gól

Háfra vs Kastamonu 3 gól
Reistad vs Dortmund 2 gól
Dahl vs Odense 1 gól

Dahl vs Odense 1 gól
Háfra vs Kastamonu 5 gól
Reistad vs Dortmund 3 gól

8 meccs után Dahl 28 gól Reistad 38 gól Háfra 13 gól


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 26., 11:00CET

A Győri Audi ETO KC csapatából az elmúlt napokban sajnos többen is pozitív eredményt adtak koronavírus teszten. A kialakult helyzetről értesítettük az Európai Kézilabda Szövetség illetékeseit, akik ma úgy döntöttek, hogy a Sävehof elleni meccs későbbi időpontban kerül lejátszásra.

Én simán 0-10-zel a svédeknek adtam volna  ;D

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapat a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Dragana Cvijics a következő idénytől a zöld-fehéreket erősíti.



 :laugh:

#21 január 15, 2022, 18:37:12, csak1tomi
Győr win mára 1.30
39:30

Tudtam, hogy ez a Győr most ezzel a keskeny kerettel nagyon nagy lesz, és tudtam, hogy mivel a legjobbak végig pályán lesznek, így nagyon sok hazai gól lesz, de amilyen pocsék formában vagyok, nem mertem behúzni. Ááá. Pedig elvileg minden meccs más, egymástól független, de mégis hogy el tud bizonytalanodni az ember..

szegény Háfra mi vakon van megin'  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2022, 20:06:30szegény Háfra mi vakon van megin'  :D

Nem nezem. Szokasos? Belemenesek, labda eladasok?

Én sem néztem fullban, de szegénykémnek 5 lövése volt, egy sem lett gól, rábízták a végén a hetest, hogy találjon már végre egy gólt, de azt sem tudta beverni  ;D Fradiban még elalibizett, de így, hogy a világ legjobbjai vannak mellette, mocsok nagy a kontraszt.

Nem kell sajnalni. Havi 6,5milla 36honapig.


Idézetet írta: csak1tomi Dátum október 30, 2021, 15:37:20múlt héten elmaradt a nagy összesítés  ;D
Háfra vs Metz 0 gól nem játszott
Reistad vs Podravka 0 gól keretben sem volt
Dahl vs CSKA 1 gól

5 mecs után Dahl 24 gól Reistad 25 gól Háfra 5gól

Győr -8,5
1,57

41:19


szegény IK Sävehof  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

azóta úgy eltelt 3 hét hogy csak na
Háfra vs Sävehof 0 gól
Dahl vs Krim 2 gól
Reistad vs Rostov 8 gól

Háfra vs Kastamonu 3 gól
Reistad vs Dortmund 2 gól
Dahl vs Odense 1 gól

Dahl vs Odense 1 gól
Háfra vs Kastamonu 5 gól
Reistad vs Dortmund 3 gól

8 meccs után Dahl 28 gól Reistad 38 gól Háfra 13 gól


Dahlt limitaljak mostanaban, mondjuk Jerabkova jol tolja. Vagyis a limitalas helyett azt mondanam hogy epitik.

Reistadon meg latszik hogy a komoly meccseken odateszi magat, a simakon meg nyilvan kvesebbet jatszik es probalkozik de lott a 30at a ket Fradi es az egy Rostov elleni tetmeccsen. Az igazi klasszis ismerve.

Ilyen roncsderbit még sosem láttam kézilabdában. A lengyel kapus a második félidőben egyszer, míg az orosz kapus(ok) egyszer sem védett!