bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az Erste Bank működik, nekem az van. A be- és kifizetés is egyaránt megy minden alkalommal, bár mostanában már egyre ritkábban használom a kártyámat. Én bementen az Erstéhez és külön kértem a Visa kártyát, mert különben Maestro meg Mastercardot küldözgettek, ráadásul azokat már egyre kevesebbet lehet online vásárláshoz is használni.

Sziasztok,

visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam erről infót, így kérdezek, hátha valaki tud segíteni!
Wise Mastercard-ot elfogad a Bet365 be/kifizetésre? Vagy blokkolja?
Ellentmondásos infókat találtam össze-vissza a neten, így inkább megkérdezem itt, hátha valaki használ Wise-t erre a célra.

Köszönöm!

Idézetet írta: masterpubi Dátum július 10, 2022, 17:49:57Sziasztok,

visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam erről infót, így kérdezek, hátha valaki tud segíteni!
Wise Mastercard-ot elfogad a Bet365 be/kifizetésre? Vagy blokkolja?
Ellentmondásos infókat találtam össze-vissza a neten, így inkább megkérdezem itt, hátha valaki használ Wise-t erre a célra.

Köszönöm!

Én úgy tudom, hogy semmilyen e-pénztárcát nem lehet használni a betnél. Új regisztrálóknak legalábbis, régieknek van még skrill.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 10, 2022, 18:27:25Én úgy tudom, hogy semmilyen e-pénztárcát nem lehet használni a betnél. Új regisztrálóknak legalábbis, régieknek van még skrill.

Köszi a választ, én is így tudtam, csak valahol azt írták (igaz, valami külföldi oldal volt), hogy ide is lehet Wise-t használni, ezért bizonytalanodtam el! Emiatt kérdezem, hogy van-e valaki, akinek megy?
A Skrill-t nekem nem ajánlja fel befizetési opcióban, pedig régóta vagyok "betes", igaz az is, hogy 1-2 éve nem használtam, most szeretném újrakezdeni.

Ebben a szezonban már nem akarják adni az NB1-re az 1500 huf-os ingyen fogadást?

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 05, 2022, 16:55:35Ebben a szezonban már nem akarják adni az NB1-re az 1500 huf-os ingyen fogadást?

Úgy látszik, elegük lett, hogy minden héten nyertünk a Pakssal  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 05, 2022, 21:41:36Úgy látszik, elegük lett, hogy minden héten nyertünk a Pakssal  ;D

Hát lehet, hogy ti igen, de nekem egyetlenegy ilyen fogadásom sem jött be. Én 90%-ban a pénteki meccset raktam. Az egyszer volt a Puskás-Paks-az is 2:0 lett.

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Ez most normális hogy ekkora az odds különbség vagy csak én tudom rosszul hogy ez a két fogadás egy és ugyanaz?

ugyanaz, a jobb szorzót tedd!

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 06, 2022, 01:34:03Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Ez most normális hogy ekkora az odds különbség vagy csak én tudom rosszul hogy ez a két fogadás egy és ugyanaz?

Ha nem tudtad, tanuld meg, hogy itt góloknál is rá kell nézni AH oddsokra, ahol csak van, általában magasabb az AH.

A nagyobb odds 'hatranya', hogy nincs cash-out AH piacon.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 08, 2022, 13:44:14A nagyobb odds 'hatranya', hogy nincs cash-out AH piacon.

Nekem van cash out AH-ra is. Most direkt megnéztem, pre-match opcióra és live-ra is van cash out.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 08, 2022, 15:24:49Nekem van cash out AH-ra is. Most direkt megnéztem, pre-match opcióra és live-ra is van cash out.

Koszi.  :ok:  Ez nekem uj info.

Szerintem cash out van, amikor van és van, amikor nincs, olyan random módon kb. A logikát, amennyiben van benne, még nem sikerült megfejtenem.

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 10, 2022, 11:05:51Szerintem cash out van, amikor van és van, amikor nincs, olyan random módon kb. A logikát, amennyiben van benne, még nem sikerült megfejtenem.

Cashout mindig van, kiveve amikor ok ezt szandekosan ki nem veszik, mert a cashout osszege mindig az ellenoddsbol van kalkulalva.