Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Heti Tenisz (December 31 - Január 06):

1. hely: csungi
Nyereménye: 10 EUR Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

A december havi tippjáték nyerteseit mikor hirdetitek ki?  :)

Idézetet írta: tonijani Dátum január 08, 2019, 16:52:08
A december havi tippjáték nyerteseit mikor hirdetitek ki?  :)

Hamarosan jön az is, de egyelőre még kivizsgálás alatt áll. Köszi a türelmet.

December 2018:

1. hely: tonijani
Nyereménye: 15000 HUF Skrillen keresztül

3. hely: chabialonso
Nyereménye: 10000 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csabax
Nyereménye: 5000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Szia..miért nem én vagyok a 2.?

Miért vagyok kizárva ebből a versenyből?
Nem csaltam... tisztességesen lettem a 2.!

Idézetet írta: Julius365 Dátum január 09, 2019, 14:41:26
Miért vagyok kizárva ebből a versenyből?
Nem csaltam... tisztességesen lettem a 2.!

Több felhasználóval szerepeltél a játékokban. Véglegesen ki lettél zárva az összes Sportfogadas.org-on rendezett játékból.

Ez nem igaz...csak nem tudom hogy hogyan bizonyítsam be....én mindig is tisztességesen játszottam soha nem is csaltam....mindig egy felhasználóval játszottam...igazából nem is értem honnan veszed ezt.. ... Nagyon nagy szemetseg ez részedrol.....csak is egy felhasználóval játszok amióta regisztráltam hozzátok... Azert ez nem fer és ki volt a másik felhasznalom szerinted?ne zárjal ki ez miatt mert ez teljesen hamis állítás!én vagyok Julius365 és csak is ezzel játszottam mindvégig.....sztem valamit nagyon beneztel.....remélem meggondolom magad mert most nagyon mellefogtal ....az a baj hogy ennek egy tisztességes játékos issza meg a levét..én.....nézd meg legyszives újra.... köszi 🙏

Idézetet írta: Julius365 Dátum január 09, 2019, 15:10:08
Ez nem igaz...csak nem tudom hogy hogyan bizonyítsam be....én mindig is tisztességesen játszottam soha nem is csaltam....mindig egy felhasználóval játszottam...igazából nem is értem honnan veszed ezt.. ... Nagyon nagy szemetseg ez részedrol.....csak is egy felhasználóval játszok amióta regisztráltam hozzátok... Azert ez nem fer és ki volt a másik felhasznalom szerinted?ne zárjal ki ez miatt mert ez teljesen hamis állítás!én vagyok Julius365 és csak is ezzel játszottam mindvégig.....sztem valamit nagyon beneztel.....remélem meggondolom magad mert most nagyon mellefogtal ....az a baj hogy ennek egy tisztességes játékos issza meg a levét..én.....nézd meg legyszives újra.... köszi 🙏

A mi nyilvántartásunk szerint elmúlt hónap (December 2018) folyamán 3 felhasználó (köztük a tiéd is) azonos címről szerepel, ugyanabban a versenyben. Visszatérő dolog ez nálatok/nálad, s a szabályzat szerint emiatt kizárás jár.

Egyáltalán nem érdekünk, hogy kizárjunk versenyzőket, vagy hogy a nyeremény kifizetését megtagadjuk, de hasonló esetekben így szoktunk eljárni.

A jövőre vonatkozóan: a kizárás feloldható következő hónaptól, azzal a feltétellel, hogy egy játékban csak egyetlen egy felhasználó szerepelhet. pl. egyik felhasználóval lehet játszani a tippjátékban, a másikkal az SPF Ligában, a harmadikkal az Spf Kupában stb.
Nyilván ez sérti a fórumszabályzatot, mert egy személy csak egy regisztrációval rendelkezhet, de feltételezzük, hogy három személyről beszélünk.

Ők lennének azok: Julius365, Laller1992, Balukabaluf

Igen mindharman egy cégnél dolgozunk, de munkahelyrol csak bongészni szoktuk az oldalt!!!!Fogadàsokat pedig sajat otthonunkbòl wifinkről adjuk le. Azért nem értjuk hogy hogyan játszhattunk egy ip-ről.... És a mostani tippjatékokbòl miért van kizárás most se jatszhattunk egy ip ről. Nem tudom elkepzelni hogy a mult hònapba egy iprol jatszottunk volna vmit is. Egyszer volt ebbol problema azota mindig otthon adjuk le a voksot... Kerlek lessetek at ezt ujra! Vagy bongeszni se lehet melobol? Mert akkor mar egy az ip? Es megzavarodik a rendszer?

Amit látsz ip cimet en arrol játszok két hònapja ... Nem passzolhatsz ossze màs játékoséval az összes tippet errol adom.

Idézetet írta: Laller1992 Dátum január 09, 2019, 23:42:53
Igen mindharman egy cégnél dolgozunk, de munkahelyrol csak bongészni szoktuk az oldalt!!!!Fogadàsokat pedig sajat otthonunkbòl wifinkről adjuk le. Azért nem értjuk hogy hogyan játszhattunk egy ip-ről.... És a mostani tippjatékokbòl miért van kizárás most se jatszhattunk egy ip ről. Nem tudom elkepzelni hogy a mult hònapba egy iprol jatszottunk volna vmit is. Egyszer volt ebbol problema azota mindig otthon adjuk le a voksot... Kerlek lessetek at ezt ujra! Vagy bongeszni se lehet melobol? Mert akkor mar egy az ip? Es megzavarodik a rendszer?

Örvendünk, hogy ilyen sokan szerepeltek a játékainkban. Hidd el, hogy részletesen át volt nézve minden, többször. A rendszer meg mindent lát.

Ismétlem:
"A jövőre vonatkozóan: a kizárás feloldható következő hónaptól, azzal a feltétellel, hogy egy játékban csak egyetlen egy felhasználó szerepelhet. pl. egyik felhasználóval lehet játszani a tippjátékban, a másikkal az SPF Ligában, a harmadikkal az Spf Kupában stb."

Meg az irasi stilus is ugyanaz....
Kar magyarazkodni...
Nalunk is a cegnel mindig mindenki igy ir...
...tal a vegen..

Szia Messiás....mi nem magyarázkodnunk hanem az igazat írtuk le....ilyenkor kicsi a világ hogY 3 an is játszunk itt egy munkahelyről.....ha lenne rá mód bebizonyitanam hogy 3 külön személyről van szó.Nekem sem az a célom hogy csalással nyerjek, tisztességes sportfogado vagyok és a többiek is.az a baj hogy ebben a hónapban is jól állok pl. A ligában .... A többivel igazából nem is foglalkozok....ezzel viszont elveszítem a lehetőséget hogy jó helyezést érjek el ezen a versenyen.ez az igazság.....de állítólag az mindig győz!

Egy IP-ről bejelentkezni és olvasni se szabad? Mert max az lehetett azonos mas nem!! Nemtudom elkepzelni hogy valamelyik tippunk ipje egyezzen!