Fórumos verseny a PokerStarson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Részt vennél-e és mekkora nevezési díjjal egy fórumos versenyen?

igen 1$-os versenyen
10 (19.2%)
igen 2$-os versenyen
6 (11.5%)
igen 3$-os versenyen
6 (11.5%)
igen 5$-os versenyen
16 (30.8%)
nem vennék részt
14 (26.9%)

Összes szavazó: 52

Ha megfelelő számú érdeklődő lenne talán szervezhetnénk fórumos versenyt.


De texas-holdemet és én benne vagyok. És legyen min 5 dollár szerintem nehogy már 1 dolláros legyen. elveszti a komolyságát úgy a dolog

NL Holdemre gondoltam, mégiscsak azt játsszák a legtöbben így is kicsi az érdeklődés.  :-\

jaja igazad van,már az oviba is texasoznak  :D

Idézetet írta: gigazo Dátum szeptember 27, 2010, 20:22:29
NL Holdemre gondoltam, mégiscsak azt játsszák a legtöbben így is kicsi az érdeklődés.  :-\

A nevezési díj nagyságától függetlenül én szívesen elindúlnék ezen a versenyen. Tegnap vettem észre, hogy mi készül itt, s mivel a 3$-n még nem volt szavazat hát oda klikkeltem. De ez nem mérvadó.
Viszont lenne egy kérésem. PS nálam nem favorizált terem, s mint ilyen, itt még a régi, lejárt bankkártyám van regisztrálva. Amennyiben realizálódna a verseny, akkor arról kapjunk időben értesítést, hogy az új kártyát tudjam náluk érvényesíttetni, mert egyébként nem áll szándékomban ide pénzt feltölteni, de a fórumos verseny kedvéért bármikor. Köszönöm!

Még a mai nap indítok egy új témát a buy-inos versennyel kapcsolatban, ahol mindenki leírhatja, hogy hol, mit és mikor szeretné.  ;D

Én csak azért gondoltam a PS-re mert ott talán mindenkinek van regje. A szavazást pedig azért indítottam mert a privát verseny szervezését kérni kell és gondolom egyből kérdezik kb mennyi nevező lenne, mennyi legyen a bay-in....

Örömmel vettem, hogy egyre több a szavazat és ezzel a jelentkezők száma  :)   :beerchug:

Ha itthon leszek, ott leszek PS megfelel buyin mindegy :cya:

Engem is érdekel, bárhol lehet... 5-10 $ buy in... Texas Holdem NL   :ok:

A szavazás lezárva. A versenyt Milan szervezi.  :beerchug: