Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 08, 2018, 12:15:36
...szerinted rajtam kivul hany ember hiszi el neked ezt?  ;D pedig igaz. amit csak akkor hiszel el amikor sajat szemeddel papiron feketen feheren latod...
fibonacci és egy kis visszafele számolás, ez a titka

Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 08, 2018, 12:15:36
...szerinted rajtam kivul hany ember hiszi el neked ezt?  ;D pedig igaz. amit csak akkor hiszel el amikor sajat szemeddel papiron feketen feheren latod...

Így van :) Mindig példálózok, hogy pl. a maradj talpon játékokban első nap kb. fele (vagy legalábbis nagyon nagy százalék) kiesik az 1,20 oddsokkal...
Manapság a tippjátékot nem nagyon követem, mióta átalakították, de előtte is sosem azok nyertek, akik nagy százalékban kis oddsokat találtak el, hanem akik foci X-eket, nagy kosárhendiket stb. stb. tettek 3,50-3,80 oddsokon (pl. én is). Itt az a szólás érvényes, hogy jobb a ritka forint, mint a sűrű fillér.

Szerintem a legjobb a 2.5-4-es tartomány, legalább is ha gólra fogadsz, bár ez csak saját vélemény, nekem ez vált be, persze ezzel se mentem sokra mert hiányzik az ami szerintem toronymagasan az első helyen áll azon a listán, ami a sikeres hosszútávú sportfogadáshoz szükséges, ez pedig az hogy fejben erős legyél, főleg ha elő fogadással foglalkozol, nem gondoltam hogy ha egyszer 6 számjegyűre feltornázom az egyenlegem akkor is el tudom bukni szinte rögtön, így 1 hónap munkája 2 nap alatt elveszett, mert egyszerűen nem tudok leszokni arról hogy mindig minden nap nyerni akarjak, és ez csak egy a sok közül
A másik hogy ha fogadsz akkor csak azzal kell foglalkozni, lehet hogy ez megint csak az én hülyeségem, de én közben kaszinón is játszottam, 2 perc alatt elbuktam 80 ezret és utána is voltam olyan okos hogy tovább folytassam, nem sokkal később már csak a pénzem fele volt meg, innen már nem volt visszaút, hiába tudtam hogy abba kell hagyni, nem hagytam abba

Mondjuk így ezt olvasgatva nem hiszem hogy bárki megvilágosodik, ehhez el kell követni a hibákat és rengeteget bukni, és még úgy se biztos hogy tanul az ember

Vagy csak jobb ha bizonyos emberek nem költenek egy Ft - ot se fogadásra, már inkább ebben hiszek

Ha ,,fejben eros" valaki de nem joe a money managementje, akkor semmire se megy... Ha egy honap munkajat elkurod 2 nap alatt akkor ott semmilyen money managemented se volt... A legegyszerubb legprimitivebb MM az 1% flat bettingel is tobb mint harom honapig elsz ugy hogy egyetlen tippednek se kell bejonnod. Mondjuk egy okos sportfogado nem cseszi el az egesz bakjat - ha elveszitenem a bankom 40% az mar rossz strategia.
Hibakat akkor kell csinalni amikor nem kerulnek sokba... szoval egy uj strategiat vagy papiron, de en inkabb fel egy euros tetekkel jatszom szazas bankal...

Idézetet írta: AC_28 Dátum augusztus 08, 2018, 09:14:10
Oszinten, nem tartom jo strategianak azt ha valaki csupan odds szerint fogad. Meg akkor se ha leszukited a kivalasztast az szerint mit olvastal ki a public infokbol esetleg egy kis megerzest is hozzateszel... Ez keves igy...

Nem odds szerint fogadok, csak kíváncsi voltam, hogy aki hasonló oddsokkal játszott, mint én, az milyen sikerrel tette ezt.

Egyébként a következő stratégiát már korábban használtam, azonban most újból belekezdtem:

    kb. 1,5-es eredőjű szelvények,
    korábban kétesélyre játszottam, legtöbbet focit, de volt mellette általában mindenféle sport,
    mindig az aktuális bankom 10%-a volt a tét,
    naponta akár több szelvény,
    minden nap játszottam,

    Eredmények:
    Tipp jó   187
    Tipp rossz   19
    Tipp %   91%
       
    Szelvény jó   72
    Szelvény rossz   18
    Szelvény%   80%

    Most az alábbiakon változtattam:


      csak focira fogadok,
      nem játszok minden nap, csak amikor olyan mérkőzések vannak, amelyeknek szinte teljesen biztos vagyok a kimenetelében,
      a fogadások főleg ázsiai hendikepből állnak (ha esetleg pont annyival kap ki a csapat, akkor sem bukó a tét, hanem visszajár),
      egy szelvényen 2-3 meccs szerepel,

      Nem sokat akarok nyerni egyből, hanem fokozatosan felépíteni a bankomat minél kevesebb bukó fogadással.
      Egy nyerő fogadással kb. 5%-kal növelhető így a bank, a bukó ugye -10%-ot jelent.

      Azért érdekelt ez a stratégia, mert kíváncsi voltam, hogy kb. milyen hosszú nyerő sorozat építhető így fel.

Sziasztok!

Tudom, hogyha azzal kezdem, hogy sorozatokban gondolkozom és tétemeléssel szándékozom profitot termelni akkor menetből fogjátok ízekre szedni az ötletet, úgyhogy inkább tanácskoldulásnak, vagy ötletelésnek próbálom beállítani a dolgot.  ;)

Single tippek. Tenisz. Kizárólag ATP. ( Bár a challenger tornákon is elgondolkodtam az új ötlet kapcsán. )

Általában saját kiválasztási rendszer alapján fogadok heti néhány mérkőzésre. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni: aktuális forma, meccsrutin alapján tippelek, bár vannak saját hóbortok ( sérülésből visszatérő, illetve hazai játékosra nem fogadok; hullámzó teljesítményű teniszezőkre pedig szívesen teszek ellen...stb ). Természetesen változó eredményességgel, ahogy az lenni szokott.

Sajnos tudom magamról, hogy hamar rácsúsznék a sportfogadásra, ha elengedném a gyeplőt, így kizárólag meghatározott cél eléréséig játszom, majd szünet. Hogy értsétek a legutóbbi plán például egy új ps játék ára ( 18k ) volt. Nem mintha a gyerekek elől vettem volna el a pénzt, ha simán megrendelem, de valahogy jobban esik ilyenkor, hogy ezt a fajta szórakozást a Szerencsejáték Zrt. szponzorálta.  :P
Ebből ered a tétemeléses játék, hiszen jellemzően kisebb összegeket szeretek megtermelni rövid távú sorozatokkal.

Az ötlet maga az idei Garros utáni héten fogalmazódott meg. 250-es tornák voltak, talán 3 is egymással párhuzamosan. A rangista előkelőbb helyein lévő srácok általában pihennek kicsit a nagyobb tornák után, így könnyen előfordulhatott, hogy olyanok kerültek kiemelt pozícióba, akik ránézésre sem tűntek egyértelmű favoritoknak. ( Példának okáért volt azt hiszem egy Mischa Zverev 2. helyen kiemelés... )
Szóval megfordítanám a dolgot és nem különálló meccseken fogadnék arra, hogy ki győz/veszít, hanem globálisan nézve egy tornát, a kiválasztási rendszert segítségül hívva, tétemeléssel szisztematikusan raknék 1 vagy 2 játékos ellen.

Nézzük példával.

A múlt heti 1000res masters torna után a héten csak egy 250-es megmérettetés van. ( Winston-Salem ) Ez tökéletesen alkalmas arra, hogy kipróbáljam a dolgot, hiszen túl sok nagy név nem indul el, mert a jövő hétfőn startol a US Open. Ez persze nem feltétele a dolognak, de kiegyensúlyozottabbnak érzem a mezőny erő-összetételét emiatt.

Veszem tehát a kiválasztási rendszert és azt mondom, hogy a középmezőnyből a 8. helyen kiemelt Steve Johnson ellen fogadok végig. Minnél előbb küldik haza ( képletesen hisz otthon van  :laugh: ) és minnél jobb oddszal, annál kevesebb befektetéssel tudok eljutni a célprémiumig. Most így előre azt mondanám, hogy a 32 közötti meccset simán hozza; a 16 között már kieshet Rublev ellen, de valószínűbbnek egy Kyle Edmund elleni 8 közötti kipottynást vízionálok. Remélem elődöntőig nem megy el, mert ott Carreno-Busta jöhet, akire már nagyon pici oddszal és nagyon sok pénzzel kellene tenni.

Félretéve az előző agymenés bejövetelét, szerintetek van a dologban potenciál? Úgy gondolom tornánként akár egyszerre két játékos is található, akire nagy eséllyel kimondható, hogy nem fog odaérni a végére. Egy átlagos heti teniszfelhozatal mellett, ez akár 6 játékost / fogadási sorozatot jelenthet, így egy cél eléréséhez sorozatonként nem kellene sokat kockáztatnom, még emeléses módszerrel sem és ha nagyon nem akar bejönni a dolog, abbahagyhatom közben kisebb veszteség elkönyvelésével.

Üdv,

Ark

Nincs az a ember aki kapasbol hitelesen meg tudja mondani van e benne potencial... Az ilyen dolgokat vezetni kell... zold excel sheet, es honapok sot evek munkaja lehet... Amikor megvan egy jo nagy minta, ki lehet szurni a leghatekonyab, legprofitabilis ,,ablakot". Ha valami nincs feketen feheren lehetetlen megmondani... ember agya nem kompjuter... ami jol nez ki lehet brutal minusz, ami meg eszedbe se jutna, abbol lehet egy ev utan profitalhatsz... Sajat elkepzelesed sajat magadnak fog kelleni kiprobalni... De igy az oké, soha ne higgyel masnak :) csak a szamoknak.. :)

Hiaba ir le ide valaki barmifele strategiat,vagy szisztemat,hogy milyen rendszer szerint rakja a fogadasit. En azt mondom es mindig is azt mondtam ez egy szakma,amit nem lehet megtanitani! Egy asztalos ha megmutatja a muszaki rajzot hogyan rakj ossze egy szeket,es ehez megvannak a szukseges eszkozok,szerszamok (itt pl penz )es a faanyag is (pl strategia) es melle a rajz,attol az a szek nem fog elkeszulni,lehet ulni rajta egy darabig,neha osszecsuklik,neha erosnek erzed,masszivnak,de hosszu tavon nem fogja biztositani a helyed,tehat ez hosszu ido tanulasa,es gyakorlasa,amit par netrol olvasott strategiaval nem tudod elsajatitani,persze nagyon jo kiindulo pont mert olvastam ertelmes  es hasznos dolgokat is... messzirol jott ember azt mond amit akar,de szemelyesen ismerek olyan sportfogadot aki eves szinten tudja hozni azt a nyereseget,amibol nagyon jol fennttartja magat,persze ezmellett van passziv jovedelme is, hozzateszem en sem elek belolle rosszul,de en meg messze vagyok tole...tobb hozzaszolasom nem is lesz,de ezt lekellett irnom,hogy sok ido energia es mindezekmellett csalodas kell ahoz hogy valaki profi sportfogado legyen...
Udv Tigris

Idézetet írta: koritigris Dátum szeptember 19, 2018, 16:36:30
Hiaba ir le ide valaki barmifele strategiat,vagy szisztemat,hogy milyen rendszer szerint rakja a fogadasit. En azt mondom es mindig is azt mondtam ez egy szakma,amit nem lehet megtanitani! Egy asztalos ha megmutatja a muszaki rajzot hogyan rakj ossze egy szeket,es ehez megvannak a szukseges eszkozok,szerszamok (itt pl penz )es a faanyag is (pl strategia) es melle a rajz,attol az a szek nem fog elkeszulni,lehet ulni rajta egy darabig,neha osszecsuklik,neha erosnek erzed,masszivnak,de hosszu tavon nem fogja biztositani a helyed,tehat ez hosszu ido tanulasa,es gyakorlasa,amit par netrol olvasott strategiaval nem tudod elsajatitani,persze nagyon jo kiindulo pont mert olvastam ertelmes  es hasznos dolgokat is... messzirol jott ember azt mond amit akar,de szemelyesen ismerek olyan sportfogadot aki eves szinten tudja hozni azt a nyereseget,amibol nagyon jol fennttartja magat,persze ezmellett van passziv jovedelme is, hozzateszem en sem elek belolle rosszul,de en meg messze vagyok tole...tobb hozzaszolasom nem is lesz,de ezt lekellett irnom,hogy sok ido energia es mindezekmellett csalodas kell ahoz hogy valaki profi sportfogado legyen...
Udv Tigris

Köszönjük  :crazy: Ezek szerint jó úton járok a sok idő, energia, csalódás már meg volt. Jöhet a jól megérdemelt nyereség.  :great:

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 27, 2018, 15:26:43
Köszönjük  :crazy: Ezek szerint jó úton járok a sok idő, energia, csalódás már meg volt. Jöhet a jól megérdemelt nyereség.  :great:

ez így is lenne, csak az emberek nagy része nem tanul a hibákból.

Én a fordított martingale-t ajánlom. Illetve próbálom. A lényege, hogy ha nyersz felteszed az egészet, amolyan kamatos kamat elv szerint. Most ha elkezdi valaki 20 ezer forinttal akkor 6 dupla és már egymilliónál van.
Fontos:
- ha nincs jó esemény akkor ne fogadj, én 2 hónapig nem fogadtam, most már úgy körvonalazódnak a bajnokságok, az erővisznyook.
- és inkább csak hétvégén fogadni könnyebb 1000 eseményből kiválasztani 3-4  nyerőt, mint 200-ból...
- úgy játsz, hogy ha elbaszod a pénzt, nem fogod sajnálni és nem mész a pénzed után, viszont kicsivel nem éri meg szórakozni. Mi a jobb egy hónapban minden nap elbukni 500 forintot, vagy teszel 15.000 -ért egyben amivel nagyot nyerhetsz, időben jobb, nyilván a másiknál nem menne el minden esetben, de most pár ezer forint plusz engem nem elégít ki.
- meg fontos hogy legyen egy cél, ami után kiszállsz.

Amiket még néztem:
Tétemelés. Totál buktató. Simán benne van hogy 8-10 alkalommal bukod, de én kiszámoltam 7 alkalom után olyan kicsit hoz, hogy nincs értelme csinálni az egészet, kivéve ha naponta többször duplázod,  ennek nincs értelme, mert a munka és a család rovására megy. Heti 1-2 alkalom fogadás részemről elég.

Ugyanez a gondom az a felosztott bankrollal is. Minden nap kéne tenni, többször is játszani, rengeteg meccsnézés és utánajárás. Valamint átalában egy 2.00 oddsnak 50% esélye van. 10.000 fogadásbból 5.000 szer fogsz nyerni, ugyanott vagy ( +/ - néhány ezer forint plusz mint mondtam nem nagy öröm) de elszúrtál X időt az életedből ami alatt a sokszorosát megkeresed.

Néztem tippadó oldalakat, de sosem fizettem be. Mi a gondom? Lehet jók a tippek jó a stratégia. De mi van ha éppen akkor kapom a jó tippeket, amikor nem vagyok gépközelben, és akkor a vesztes tippeket mikor gép előtt ülök. Nincs rá garancia. Valamint a tipp adó sem Jézus Krisztus.
Bár láttam egy képt jó görbét, ami növekszik ilyen oldalakon, ennek is úgy lenne értelme, hogy betolok egy kis pénzt, és ők kezeljék, majd mikor elérte a kivánt "hozamot" akkor kiveszem. Na ennek is sok az esélye :D

Szóval én maradok az elsőnél amit írtam. Úgy már párszor nyertem százezreket.


Tuti tipp persze nincs...
Ha valaki azt mondja van egy tuti tippje és rakjam meg mert tuti, akkor mondom én nem vagyok benne biztos nem rakom meg.
- De rakd meg, én is megraktam.
- Rá mernéd rakni a házad? a kocsit? vagy egymillió forintot?
- Na az tuti tipp


Nekem a spanyol - orosz VB meccs volt ilyen, igaz ott viszonylag kicsi része volt a tét, mert folyamatosan a nyereményt toltam be mindig, és az a meccs volt a soros. Na én azt a meccset nem is néztem a hosszabbításig, annyira biztos voltam benne, hogy ott a spanyolok jutnak tovább.

#2156 szeptember 29, 2018, 13:37:12, Szerencselovag
Halihó!

Valamikor tavasszal írtam ebbe a fórumba, emltettem akkor azt, hogy háromféla stratégiám van teszt alatt és hogy fél évig fogok tesztelni, meg a lényeg az volt, hogy csak a matematika a lényeg.
Ígértem, hogy visszajövök.
Most itt vagyok és jelenthetem, hogy részben bejött a dolog, amiről beszéltem.
Azért csak részben, mert a három közül kettő befuccsolt, egy viszont még mindig tartja magát igaz, kis változtatással.

Még 5 hetem van a tesztelésből, a változatlan formában már 2 hónapja mennek 3 szálon.

Nem túl gyorsan, de biztosnak tekinthetően megy, a nyeremények átlaga a befektetett összegekhez képes 137,16 %, maximum 185 %, minimum 124%..
Néha nyomni kell bele a pénzt, de egy hónap alatt nekem hozott 125.000 Ft-ot.
Nyilván hozhatott volna 2-300.000-et is, de ahhoz már 50-70 ezret is kockáztatni kellett volna, nem is egyszer, ehhez nyilván meg kell hízlalni a bankot.
Az enyém (az én elméleti bankom) még ezt nem bírja el...viszont 2-3 hónap múlva megduplázható vagy triplázható a bevétel, mert a nyerés úgyis jön.
Úgy számítom, hogy kezdetnek egy minimum 50.000 Ft-os bank kell, de csak vésztartaléknak, ugyanis ha minden jól megy, nem lesz szükség arra, hogy mínuszba menjen az ember.....

Lényege, hogy labdarúgás és nem számítanak az esélyek, bajnokságok egyáltalán, mert szerintem őrültség tippelni bármire is, már persze ha nem csak tippelget és szórakozik az ember, hanem tartós jövedelmet szeretne.

Itt írja valaki, hogy ez csak játék és nincs helye annak, aki ezt nem így fogja fel.

Ez orbitális baromság, csak a fogadó iroda beépített embere mond ilyet.....
;D ;D ;D

mindenki pénzt akar, nagy nyerésről álmodik, a lottó is ilyen, és persze ha nincs nyerés akkor fanyar mosollyal mondja az ember, hogy "csak játék volt", meg én nem is akartam sok pénzt nyerni, meg mit kezdenék vele.....

Peeeersze....ne legyünk álszentek és valljuk be, hogy savanyú a szőlő, ha nem lehet a miénk...

Ha nem így lenne, nem kapnám az üzeneteket..... amikre ne haragudjon senki, de nem válaszolok, már korábban írtam, hogy miért.

A stratégiát egyébként bárki kitalálhatja, ha időt szán az utánajárásra, meg a netre.....meg gondolkodik.... csak és kizárólag matematika....

Éles üzem után is jelentkezem.
:cya:








Idézetet írta: Szerencselovag Dátum szeptember 29, 2018, 13:14:13
Halihó!

Valamikor tavasszal írtam ebbe a fórumba, emltettem akkor azt, hogy háromféla stratégiám van teszt alatt és hogy fél évig fogok tesztelni, meg a lényeg az volt, hogy csak a matematika a lényeg.
Ígértem, hogy visszajövök.
Most itt vagyok és jelenthetem, hogy részben bejött a dolog, amiről beszéltem.
Azért csak részben, mert a három közül kettő befuccsolt, egy viszont még mindig tartja magát igaz, kis változtatással.

Még 5 hetem van a tesztelésből, a változatlan formában már 2 hónapja mennek 3 szálon.

Nem túl gyorsan, de biztosnak tekinthetően megy, a nyeremények átlaga a befektetett összegekhez képes 137,16 %, maximum 185 %, minimum 124%..
Néha nyomni kell bele a pénzt, de egy hónap alatt nekem hozott 125.000 Ft-ot.
Nyilván hozhatott volna 2-300.000-et is, de ahhoz már 50-70 ezret is kockáztatni kellett volna, nem is egyszer, ehhez nyilván meg kell hízlalni a bankot.
Az enyém (az én elméleti bankom) még ezt nem bírja el...viszont 2-3 hónap múlva megduplázható vagy triplázható a bevétel, mert a nyerés úgyis jön.
Úgy számítom, hogy kezdetnek egy minimum 50.000 Ft-os bank kell, de csak vésztartaléknak, ugyanis ha minden jól megy, nem lesz szükség arra, hogy mínuszba menjen az ember.....

Lényege, hogy labdarúgás és nem számítanak az esélyek, bajnokságok egyáltalán, mert szerintem őrültség tippelni bármire is, már persze ha nem csak tippelget és szórakozik az ember, hanem tartós jövedelmet szeretne.

Itt írja valaki, hogy ez csak játék és nincs helye annak, aki ezt nem így fogja fel.

Ez orbitális baromság, csak a fogadó iroda beépített embere mond ilyet.....
;D ;D ;D

mindenki pénzt akar, nagy nyerésről álmodik, a lottó is ilyen, és persze ha nincs nyerés akkor fanyar mosollyal mondja az ember, hogy "csak játék volt", meg én nem is akartam sok pénzt nyerni, meg mit kezdenék vele.....

Peeeersze....ne legyünk álszentek és valljuk be, hogy savanyú a szőlő, ha nem lehet a miénk...

Ha nem így lenne, nem kapnám az üzeneteket..... amikre ne haragudjon senki, de nem válaszolok, már korábban írtam, hogy miért.

A stratégiát egyébként bárki kitalálhatja, ha időt szán az utánajárásra, meg a netre.....meg gondolkodik.... csak és kizárólag matematika....

Éles üzem után is jelentkezem.
:cya:

Oszd meg az egész világgal és akkor becsődölnek az irodák  ;D :D

Idézet


A stratégiát egyébként bárki kitalálhatja, ha időt szán az utánajárásra, meg a netre.....meg gondolkodik.... csak és kizárólag matematika....


Naa, csak még egy kis segítséget!   ;)

Idézetet írta: dagobert980 Dátum április 12, 2018, 15:40:40
Üdv! Tudom h a jégkorong szezon lassan véget ér,de nemrég fedeztem fel h több irodánál is lehet fogadni a mindkét csapat szerez gólt opciót kb.1.1-1.2es odds között. Mivel a hokiban elég ritkán nyernek 0ra a csapatok,ilyen oddsokból lehetne napi szelvényeket csinálni,esetleg egy másik szálon kisebb összeggel all inba megjátszani napi szinten a teljes nyereményt. Próbált már esetleg hasonlót vki közületek? :D

ezt én is próbáltam már. de sajnos mindig lett egy ami elvitte. volt hogy sorozatban minden nap elvitte egy meccs. pedig próbáltam vagy 2 hétig, az elején 10 meccsekkel , aztán 5-tel, de pl. németeknél egy nap 6 meccs volt, tőlük csak 1 meccset választottam, és pont az nem lett mindkét csapat gól. ez rendszeresen így volt, talán ha több szerencséd van mint nekem (igen, szerencse :D mert létezik.. :D)  akkor hosszú távon jó lehet