Chelsea FC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Riporter: "Sok dolog megváltozott, mióta elhagyta a Chelseat."
Mourinho: "Nem, az Arsenal még mindig nem nyert semmit."

Idézetet írta: Sierra Dátum június 03, 2013, 17:00:28
Special One hazatért .   
Remélem rendbe rakja egy kicsit a középpályás védekezést , mert az idén botrányos volt. Mikel-nek szólni kéne , hogy kevesebbet akarjon a támadásban részt venni mert általában a védekezés rovására megy .... Nem bánnám ha Torres menne mert a mazacar trió elé kellene  egy jó befejező ha nem megy akkor neki futunk egy újabb olyan szezonnak ahol csak reménykedünk ,hogy jobb lesz mint tavaly. Hallani arról is ,hogy Coentrão jön a Madrid-ból én örülnék neki mert Cole felett eljárt az idő ezt több ízben is bizonyította az idei szezonban. Marint se sajnálnám ha eltűnne amikor éppen nem volt sérült akkor se alkotott maradandót .


Coentrao a legtúlértékeltebb bal védő akit valaha láttam.. Botrány az az ember.. Se gólpasszokat nem ad, se a védekezéshez nem ad.. A jó szélső védő ott kezdődik, hogy Lahm..

Wesley Sneijder érkezhet a csapathoz...

Chelsea 2013/14-es Premier League menetrend :

Augusztus 17 Hull City H
Augusztus 24 Manchester United I
Augusztus 31 Aston Villa H (az Európai szuper-kupa miatt el lesz halasztva)
Szeptember 14 Everton I
Szeptember 21 Fulham H
Szeptember 28 Tottenham Hotspur I
Október 5 Norwich City I
Október 19 Cardiff City H
Október 26 Manchester City H
November 2 Newcastle United I
November 9 West Bromwich Albion H
November 23 West Ham United I
November 30 Southampton H
December 3 Sunderland I
December 7 Stoke City I
December 14 Crystal Palace H
December 21 Arsenal I
December 26 Swansea City H
December 28 Liverpool H
Január 1 Southampton I
Január 11 Hull City I
Január 18 Manchester United H
Január 29 West Ham United H
Február 1 Manchester City I
Február 8 Newcastle United H
Február 11 West Bromwich Albion I
Február 22 Everton H
Március 1 Fulham I
Március 8 Tottenham Hotspur H
Március 15 Aston Villa I
Március 22 Arsenal H
Március 29 Crystal Palace I
Április 5 Stoke City H
Április 12 Swansea City I
Április 19 Sunderland H
Április 26 Liverpool I
Május 3 Norwich City H
Május 11 Cardiff City I

Tyűha 2. meccsen rögtön MU :D

Nekem tetszik ez a sorsolás , Mu-t meg az Everton-t is el kéne kapni idegenbe itt az elején hátha az új edzőkkel nem lesznek még olyan jók. A véghajrá is kedvezőnek tűnik ,utolsó 7 fordulóban (papíron) nem lesznek túl kemény ellenfelek.

Első 10 meccset hozni kéne akkor nem lenne probléma :D

Mou nem lazsál most olvastam hogy mikel megy a csapattól és valószínűleg mata is. Kevin de Bruyne-t viszont nem akarja elengedni. Mit láthat benne ?

Mata nem hinném , hogy elmegy ő is cáfolta végig, 1-2 napja már azt írták a Konf. kupa után hosszabbít.

KdB maradhat tehetséges , ügyes gyerek Werderben meg a válogatottban is jól játszott.   (Marint kellene elzavarni)

Mikel menni fog valószínűleg sok helyen írtak már róla. Valamelyik magyar Chelsea-s fórumon tették fel a kérdést, hogy ki mennyire sajnálja a távozását 10-ből kb 2-en voltak azok akik marasztalnák. Én is azok közé tartozok akik nem bánnák ha elmenne mert egyébként se tartottam soha Chelsea szintnek , de amit idén produkált az borzasztó volt. Ügyetlen , lassú és amióta felbátorították hogy támadóbban ( pedig a támadó játéka 0) játsszon  azóta a középpályás védekezésünk is teljesen megszűnt.

Ami még érdekes az a Cavani ügy  repkednek az 50 millió euró feletti összegek de a Napoli nem akarja elengedni. Én annak is örülnék ha jövőre egy Lukaku ,Torres ,Ba csatár hármassal vágnánk neki a szezonnak. Inkább igazoljunk egy védekező játékost.

Hát én meg mindig is szerettem Mikelt, nem szeretném, hogy menjen. Marint én se siratnám, Cavanit meg remélem nem hozzák ide...

Essiennek kellett volna maradnia, cavani meg szerintem nagyon nem illik bele a Chelsea-be.

Most jelentették be, hogy Cavani a Chelsea legújabb szerzeménye.


Idézetet írta: Milan Dátum június 25, 2013, 12:11:05
Most jelentették be, hogy Cavani a Chelsea legújabb szerzeménye.

Hát elég kockázatos igazolás ami a napoliban ment az itt nem biztos hogy fog nagy a különbség a két ország focija között...
Na de bízzunk Mourinhoban ő nem az az ember aki nagyokat szokott tévedni :D

Na ez érdekes pedig már úgy nézett ki , hogy nem engedik el..... 
Kíváncsi vagyok ezek után melyik csatár hagyja el a csapatot.

Úgy látom 58 millió euró volt az ára pont mint Torres-é  :D ;D