Juventus FC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy nagyon vicces poszt Benitótól egy nagyon szomorú témáról. Ahogy azt fentebb kifejtettem, egy az egyben ez a véleményem, pedig még össze sem beszéltünk.  :)
http://bianconeri.taccs.hu/2016/07/24/elvesziti-klubpenz-jelleget/

(remélem az utolsó pillanatban tényleg beintünk a Napolinak, rohadjanak együtt ott a mocsokban)

Én nem sok meccsen láttam játszani a csávót, mivel sem Real, sem Napoli meccset nem nézek, úgyhogy kénytelen voltam visszanézni egy-egy összefoglalót. Az, hogy egy csatár ki van szolgálva, az alap, főleg ilyen cselekmények kellenek a gólhoz. Jó kiszolgálás, jó befejezés, oszt csókolom. Az ára valóban sok egy 29 éves játékosért, ezzel egyikőnk se fog soha megbékélni. Magával a játékossal viszont meglehet. Dolgozzon alázatosan, tegye becsülettel a dolgát, 2-3 év alatt szolgálja meg az árát, aztán mehet haza levezetni. Jó lesz az Alex, nem nyúl mellé az öreg.  ;) :beerchug:

! No longer available

Volt egy rohadt jó éve, de amúgy egy átlagos csatár. 29 évesen már nem is lesz több. Öntelt, egoista majom, aki Messinek vagy CR-nek képzeli magát, de minden nagy meccsen betlizik. Nem rossz, de nem Juve-szint, padra jó lenne. Hagyni kellett volna hogy vigye az Arsenal, és adják oda Sánchezt, meg mellé elbugázzuk Baccát ennyiből. No de mindegy, már megtörtént. Csak egy juventino nem ilyen eszement költekezéshez szokott (3. legdrágább játékos lett), amit úgy sem tartok jó dolognak hogy tudom, a BL-re megyünk. A többi igazolás az parádés, hozzá kell tenni, így megkérdőjelezhetetlen hogy top négyes csapat a Juve (Higany nélkül is).
Na de akkor nézzünk még pár videót legújabb gyémántunkról. Amikor az Udinese ellen örjöngésével eldöntötte nekünk a bajnoki címet:
! No longer available
Remélem az ugyanilyen pazar Dani Alves átadást idén már gólra váltja  :P
! No longer available
És egy kis összeállítás a nagy mérkőzéseiről:
http://www.marca.com/en/football/international-football/2016/06/27/57713b9de2704ea6148b46b0.html

Persze ha a BL-döntőt ő dönti el, minden megbocsátva, de Szalai előbb lő gólt ilyen meccsen...

Úgy érzem neked nagyobb probléma a személyisége, mint a tudása, és nincs is ezzel semmi gond. Én picit máshogy látom a helyzetet, mert mint mondtam nem nagyon követtem a pályafutását. Az Udine elleni kiállításának persze én is nagyon örültem, de 3-1-es udinei vezetésnél nem csodáltam, hogy elgurult a gyógyszere. A kihagyott helyzetek engem nem bolygatnak meg, mi lenne, ha minden valamirevaló csatár hibátlan lenne?  ;D Az ára bosszantóan sok volt, de úgy érzem nem lesz gond vele, Dybala segít neki, ezek ketten még sok keserűséget fognak okozni az ellenfeleknek. :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 27, 2016, 16:58:40
Úgy érzem neked nagyobb probléma a személyisége, mint a tudása, és nincs is ezzel semmi gond. Én picit máshogy látom a helyzetet, mert mint mondtam nem nagyon követtem a pályafutását. Az Udine elleni kiállításának persze én is nagyon örültem, de 3-1-es udinei vezetésnél nem csodáltam, hogy elgurult a gyógyszere. A kihagyott helyzetek engem nem bolygatnak meg, mi lenne, ha minden valamirevaló csatár hibátlan lenne?  ;D Az ára bosszantóan sok volt, de úgy érzem nem lesz gond vele, Dybala segít neki, ezek ketten még sok keserűséget fognak okozni az ellenfeleknek. :beerchug:

Van ott baj mindennel, de megígérem hogy az első meccsig nem szidom  :D :D Majd ha a BL-döntőben kihagyja a tizit, és Dybala kénytelen lesz bevarrni a kipattanót  :ok:

Bocs, hogy közbeszólok, de Alexszel értek egyet és sokkolt ez az igazolás. Egyrészt a befejező csatár egy eléggé túlértékelt pozíció: a dicsőséget ő aratja le, de mindenki alá dolgozik, mint Sztahanov elvtársnak a kolhozban.
Másrészt: az olaszok valahogy képtelenek felfogni, hogy 30 felett már folyamatosan csökken a játékosok értéke. Thuram, Mendieta, Nedved... egyik se volt fiatal, amikor horror pénzekért csapatot váltottak.. de ezek nem tanulnak.
Harmadrészt: a Real kb 3-szor annyi mezt ad el, mint az olasz csapatok, ők megtehetik, hogy 23-24 éves Bale-t meg CR-t vesznek. Mert ugye, ahogy öregszik egy játékos, először a gyorsasága kopik meg, utána jön az egyéb hanyatlás. de Bale, CR még 32-33 évesen is legyorsulnák a jelenlegi Higuaínt (pedig utálom a Realt). De Balet, Jamest, Griezmannt, Neymart olyan fiatalon vették, hogy veszteség nélkül is el tudnák adni, ha akarnák.
Az örök közhely, hogy a bajnokságokat a támadók, a kupákat meg a védelmek nyerik meg. Namost, ha a SerieA sorozatban ötször megvolt és a BL-re akarnak rágyúrni akkor mi a rákért vettek védő/Buffon-utód helyett egy BL-ben choker középcsatárt(!) akik helyett a topcsapatok már úgyis inkább szélsőket meg hamis kilenceseket meg többposztos támadókat használnak főszerepben (Aubameyang, Griezmann)
http://www.origo.hu/foci-eb-2016/elemzes/20160630-euro-2016-csatarok-lewandowski-ibrahimovic.html
Kíváncsi vagyok a Napolival megismétlik-e a F.Torres/Andy Carroll féle szupersikeres csodaigazolásokat, hiszen Pogba pótlása nem lesz egyszerű a középpályán.

Tulajdonképpen mindenkit sokkolt, csak valaki "beleőszült", s van aki egyszerűen túllép rajta, s reménykedik, hogy ebből az igazolásból még valami jó is kisülhet. Az biztos, hogy kellett egy csatár, így lett megoldva, remélem a legjobbakat, s azt, hogy idény végén nem bosszús, hanem kielégült lesz a mosolyom ebben a topikban. ;D  :beerchug:

Ha már Juventus és a csatár igazolások, akkor nyugodtan lehetne hozni az NBA-ből is játékost.  :great:
Nowo is legalább úgy rúgja, mint Zaza.  ;D

www.youtube.com/watch?v=CLJQHphntuw

Ha minden igaz, Beppe még behúzta last minute Cuadradót és Witselt is  :D 8)

Ez így már überbrutál keret, és perfekt mercato (lenne), még úgy is hogy Higuain egy elbaltázott és érthetetlen biznisz, remélem idén már egy percet nem játszik. Na és Matuidit vagy Verrattit is el tudtam volna képzelni zebracsíkosban.  :) De mondom, így tökéletesen ki vagyok vele békülve.

Csak az UEFA ne csaljon, akkor a döntő a minimum  :ok: