Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Szombaton kértem le egy kisebb összeget OTP-s Mastercard bankkártyára.

A státusz hétfő óta zöld keretben 'Completed' a tranzakciónál.

A részletes státusz:

- Sent to your Card

- In progress

- Completed

Előbbi kettő lila körrel van jelölve, utóbbi viszont üres karika.

Ami még fontos lehet, hogy eurós Skrillről kértem (euróba) forintos OTP-re, a lényeg hogy a pénz még nem érkezett meg.

Előre is köszönöm a segítséget!

Nekem azonnal megjon
Biztos hogy nem jott meg? Nem lehet csak ertesitest nem kaptal? Biztos hogy az otps kartyadra kerted le? En multkor pont ugy jartam hogy netelleren azt hittem az opts kartyamra kertem le aztan csak kiderult hogy a Monese kartyamra.. en meg reklamaltam az otpnel..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 24, 2023, 16:25:14Nekem azonnal megjon
Biztos hogy nem jott meg? Nem lehet csak ertesitest nem kaptal? Biztos hogy az otps kartyadra kerted le? En multkor pont ugy jartam hogy netelleren azt hittem az opts kartyamra kertem le aztan csak kiderult hogy a Monese kartyamra.. en meg reklamaltam az otpnel..

Szia!

Sajnos biztos. Én arra gondoltam, hogy a részletes státusznál nem Processed-nek kellene lennie Completed helyett és nem kell külön kérelmezni a banknál, hogy forintos számla lévén más devizát is fogadhasson?

#3993 május 24, 2023, 21:05:35, MessiÁs
Dehogy kell. Az otp atvaltja az eurot automatikusan forintba.

Most megneztem nekem is completed van es ugyanugy ket lila es egy ures karika. Es azonnal megjott.
Manualisan adtad meg a kartyad vagy befiezetshez is hasznaltad es ugy automatikusan el lett mentve?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 24, 2023, 21:03:31Dehogy kell. Az otp atvaltja az eurot automatikusan forintba.

Most megneztem nekem is completed van es ugyanugy ket lila es egy ures karika. Es azonnal megjott.
Manualisan adtad meg a kartyad vagy befiezetshez is hasznaltad es ugy automatikusan el lett mentve?


Nagyon szépen köszönöm az infót!

Az a helyzet valóban a fizetés előtt adtam meg az OTP-s kártyát, de úgy emlékszem korábban nem volt ezzel probléma. Illetve azt is olvastam, a Skrill fizetés témában, hogy ugyan ritka esetben, de ha a bank elutasítja különböző okok miatt a tranzakciót ( rossz adatok, stb.), akkor visszaküld a pénzt.

Igen elvileg visszamegy, de ki tudja mikor?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 24, 2023, 23:02:26Igen elvileg visszamegy, de ki tudja mikor?

Igen és ugye elég ritka eset, de ahogy végigolvastam a Skrilles kifizetési pontokat, ezt 3 naptári nap után jelezni kell. Én ma jeleztem.

Sziasztok tudnátok nekem abban segíteni h a skrill azonositomat meglehet változtatni?

#3998 július 01, 2023, 18:21:56, BvB_09
Érdekelne, hogy más sem tud befizetni Skrillen keresztül a Bet365-ra, vagy pedig a Skrillre magára? (Erste Bank)

Se Skrill, se Neteller...

A Revolut -> Skrill -> Bet365 út működik.

Paysefcard -skrill-bet365 működik

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 01, 2023, 18:11:58Érdekelne, hogy más sem tud befizetni Skrillen keresztül a Bet365-ra, vagy pedig a Skrillre magára? (Erste Bank)

Se Skrill, se Neteller...
CIB >> Skrill működik, most próbáltam ki.

Idézetet írta: riverside Dátum július 02, 2023, 14:33:43CIB >> Skrill működik, most próbáltam ki.

Bocs. Fals infó. Telefon CIB alkalmazásban jóváhagytam a tranzakciót, viszont a Skrill oldalon meg Failedre futott. Fura.

Skrill-re nem tudsz befizetni magyar bankkártyával ha bepipáltad hogy "gambling".
Eddig ismert érintett bankok: MHB, CIB, Raiffensen
Még működik: OTP

Tegnap még lehetett, így ma reggel élesíthették.
Raiffensen SMS-ben értesített hogy elutasítva szerencsejátékhoz kapcsolódó tranzakció miatt.

A durva egyébként az, hogy szerintem gőzük sincs, hogy mi az a skrill, csak megnyitják és látják rajta a reklámokat. Ezt onnan gondolom, hogy nekem is mondták annakidején, hogy a Skrill egy szerencsejáték oldal.