Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 22, 2018, 14:39:02, oakland23
13. női kézilabda Európa-bajnokság 2018

Hivatalos oldal


Helyszín: Franciaország
Időpont: November 29–December 16.
Címvédő: Norvégia


A-csoport

1. Svédország
2. Szerbia
3. Dánia
4. Lengyelország

B-csoport

1. Franciaország
2. Oroszország
3. Montenegró
4. Szlovénia

C-csoport

1. Hollandia
2. MAGYARORSZÁG
3. Spanyolország
4. Horvátország

D-csoport

1. Norvégia
2. Csehország
3. Románia
4. Németország

#1 november 22, 2018, 14:46:59, oakland23
A válogatott ma a Möbelringen kupán Norvégia ellen játszik felk. meccset:
https://keziszovetseg.hu/v2h/006/003/p_003.asp?p_hir_kod=894&p_hir_kod_ev=2018&p_fo_cim=Eszaki%20kihivas

Érdekes lesz a védekezés  ;D

Közben a bet365-ön a kézilabda kínálatban már lehet fogadni MVP-re, gólkirálynőre, legjobb kapusra, legjobb védekező játékosra is. Én átfutottam, de semmi value nálam. Viccből Kurtovicot behúztam gólkirálynőnek, mert 301-es odds-szal tették ki, de villámgyorsan levitték 51.00-re. Így se-úgy se jön, de az úgy megtetszett  ;D

ki végez dobogón?
Franciaország   1,40
Oroszország   2,60

ezek nem rosszak, aztán majd kiderül :great:

Az Unibet jóvoltából lesz nyereményjáték is az Európa-bajnokság alatt, illetve nem marad el a tippjáték sem, ahol a legjobb 3 tippelő 30 000 Forinton osztózik.  :beerchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2018, 14:44:42
A válogatott ma a Möbelringen kupán Norvégia ellen játszik felk. meccset:
https://keziszovetseg.hu/v2h/006/003/p_003.asp?p_hir_kod=894&p_hir_kod_ev=2018&p_fo_cim=Eszaki%20kihivas

Érdekes lesz a védekezés  ;D

Közben a bet365-ön a kézilabda kínálatban már lehet fogadni MVP-re, gólkirálynőre, legjobb kapusra, legjobb védekező játékosra is. Én átfutottam, de semmi value nálam. Viccből Kurtovicot behúztam gólkirálynőnek, mert 301-es odds-szal tették ki, de villámgyorsan levitték 51.00-re. Így se-úgy se jön, de az úgy megtetszett  ;D

A támadás is érdekes lesz az EB-n, rengeteg a hiányzónk, Zácsik, Bódi, Szucsánszky eléggé fognak hiányozni támadásban. Igazából az esélytelenek nyugalmával mehetünk oda. Amúgy sem vagyunk túl jók mostanában, ezzel a kerettel meg... A csoportból való továbbjutás sem biztos, hogy sima lesz, de ne legyen igazam.

#5 november 25, 2018, 11:46:05, oakland23
Hát fura lenne, ha sima lenne a továbbjutás  ;D

Ma a dánok ellen pl. Kovács és Klivinyi meg Tóth sem játszik elvileg, de Rasmussen Kovacsicsot és Háfrát is pihentetni szeretné. Kovacsics tegnap kapott egy-két komolyabbat, csuklóját odabaszta Lacreberre-hez, ha ő netán komolyan megsérül, jobb, ha el sem megyünk az Eb-re. Háfra meg nem tud nem agresszíven játszani, meg fáradt is, tényleg jobb, ha pihen.

Rasmussen egyetlen célja, hogy túl legyen a meccsen sérülés nélkül, ha tehetnénk, le sem játszanánk. A dánok meg szintén két zakó után játszanak velünk, ahol kb. a legjobbak pályára sem lépnek, vagy csak percekre. Nincs átlövőnk, hacsak Planétát nem teszi be támadásba is, szélsőink csak azért vannak, hogy legyenek, beállós van, de nem játszuk meg, nincs is, aki megtegye, irányítóban meg tóth és Kovacsics nélkül marad Pálos Bognár, aki igazából NBII szint már, őneki esze van a játékhoz, de fél ütközni, nem agresszív, szóval már az vicc, hogy itt van. Handball.hu-n egy vicces kommentbe írták, hogy Rasmussen ugye dán, meg Barbi játszott Dániában így legalább vele tud dánul is beszélgetni  ;D

Tényleg nem sokra tartom a dánokat sem, de ma a Dánia 24,5 felett 1,80-ért a bet356-ön elég jól néz ki. Mi csak túl akarunk lenni a meccsen, sok labdát szórunk el, a dánok meg szerezhetnek egy önbizalomnövelő sikert ellenünk a torna előtt. Meg ugye Rasmussen dán, talán miatta is komolyabban veszik a dán lányok, ki tudja, ki mikor fog még vele dolgozni, mert hogy nálunk nem sokáig lesz már itt, az fix. Egyébként meg nincs könnyű dolga, de csapatot nem lehet cserélni, így is alig tud kimenni 10 egészséges játékos, és mindig azon kell izgulni, jajj x meg y le ne sérüljön...

Még az is benne van, hogy meglövik a min. 30 gólt a dánok, 4,50-ért elgondolkodtató, csak igazából a védekezésünk még úgy-ahogy működik, meg kapusaink sem rosszak. De szerintem ma mindenki minden poszton játszik, nem egy tipikus 22-20-as meccset várok, csak attól félek, a dánok sem fognak rohanni sehova. De a 25 dán gólt azért nem hagyom ki, a 30 talán túlzás, de fene tudja, erre van a live  ;D   

Tényleg úgy tűnik, nálunk mindenki visszavonul, vagy ha nem, akkor elmegy babázni (amivel semmi gond persze, sőt), vagy sérült.

Ezekbol a franciakbol sose lesznek normalis kezilabdazok noi szinten?!?! Rossz nezni a meccseiket, akkora underesek mint a haz, tegnap osszevissza 37 gol volt a meccsukon, kozben egy kielce-barcan a masodik felidoben dobtak 45ot.. mondjuk mas kerdes h celravezeto de na, eleg szinvonal alattinak erzem ezt a tornat, kezdve a francia-orosz meccsel ahol asszem 50 a line, nalam az siman alatta.. egesz tornat underesnek mondom igy latatlanban

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 25, 2018, 11:56:34
Ezekbol a franciakbol sose lesznek normalis kezilabdazok noi szinten?!?! Rossz nezni a meccseiket, akkora underesek mint a haz, tegnap osszevissza 37 gol volt a meccsukon, kozben egy kielce-barcan a masodik felidoben dobtak 45ot.. mondjuk mas kerdes h celravezeto de na, eleg szinvonal alattinak erzem ezt a tornat, kezdve a francia-orosz meccsel ahol asszem 50 a line, nalam az siman alatta.. egesz tornat underesnek mondom igy latatlanban

Én is pont erre gondoltam, minden meccsen behúzni az undert  ;D Tesztként meg kéne csinálni, és a torna végén megnézni kijönne-e pluszban, ha vakon minden meccset underbe húzunk  :D Tegnap is 47,5 volt  aline a meccsünkre, mondom magamban, ez sose lesz meg, miközben azért a 47,5 így önmagában elég megugroható. De tényleg, a gallok elég szarok, a ruszkiknál Dmitrieváék pihennek, simán belelátom a francia-oroszba, hogy nyernek a ruszkik, bár nekik sem szokott ízleni az agresszív védekezés, abban meg a franciák nagyon toppon vannak  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 25, 2018, 11:41:27
Hát fura lenne, ha sima lenne a továbbjutás  ;D

Ma a dánok ellen pl. Kovács és Klivinyi meg Tóth sem játszik elvileg, de Rasmussen Kovacsicsot és Háfrát is pihentetni szeretné. Kovacsics tegnap kapott egy-két komolyabbat, csuklóját odabaszta Lacreberre-hez, ha ő netán komolyan megsérül, jobb, ha el sem megyünk az Eb-re. Háfra meg nem tud nem agresszíven játszani, meg fáradt is, tényleg jobb, ha pihen.

Rasmussen egyetlen célja, hogy túl legyen a meccsen sérülés nélkül, ha tehetnénk, le sem játszanánk. A dánok meg szintén két zakó után játszanak velünk, ahol kb. a legjobbak pályára sem lépnek, vagy csak percekre. Nincs átlövőnk, hacsak Planétát nem teszi be támadásba is, szélsőink csak azért vannak, hogy legyenek, beállós van, de nem játszuk meg, nincs is, aki megtegye, irányítóban meg tóth és Kovacsics nélkül marad Pálos Bognár, aki igazából NBII szint már, őneki esze van a játékhoz, de fél ütközni, nem agresszív, szóval már az vicc, hogy itt van. Handball.hu-n egy vicces kommentbe írták, hogy Rasmussen ugye dán, meg Barbi játszott Dániában így legalább vele tud dánul is beszélgetni  ;D

Tényleg nem sokra tartom a dánokat sem, de ma a Dánia 24,5 felett 1,80-ért a bet356-ön elég jól néz ki. Mi csak túl akarunk lenni a meccsen, sok labdát szórunk el, a dánok meg szerezhetnek egy önbizalomnövelő sikert ellenünk a torna előtt. Meg ugye Rasmussen dán, talán miatta is komolyabban veszik a dán lányok, ki tudja, ki mikor fog még vele dolgozni, mert hogy nálunk nem sokáig lesz már itt, az fix. Egyébként meg nincs könnyű dolga, de csapatot nem lehet cserélni, így is alig tud kimenni 10 egészséges játékos, és mindig azon kell izgulni, jajj x meg y le ne sérüljön...

Még az is benne van, hogy meglövik a min. 30 gólt a dánok, 4,50-ért elgondolkodtató, csak igazából a védekezésünk még úgy-ahogy működik, meg kapusaink sem rosszak. De szerintem ma mindenki minden poszton játszik, nem egy tipikus 22-20-as meccset várok, csak attól félek, a dánok sem fognak rohanni sehova. De a 25 dán gólt azért nem hagyom ki, a 30 talán túlzás, de fene tudja, erre van a live  ;D   

Tényleg úgy tűnik, nálunk mindenki visszavonul, vagy ha nem, akkor elmegy babázni (amivel semmi gond persze, sőt), vagy sérült.
ezek alapján a dán siker borítékolható?:)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 25, 2018, 12:14:55
ezek alapján a dán siker borítékolható?:)
amennyire tutira lehet itt valamit is mondani  ;D

De amúgy igen, ha nem lesz manipuláció, 5-6 góllal minimum jobbak ilyen feltételek mellett.

Klivinyi már ki is került a keretből. Biztosan nem megy az Eb-re.
Csatlakozik Lakatos, és Szalai.

Az underességre visszatérve azért ez a mostani portugál-görög női 4-5-ös félidő is elég kemény!  :ok:

Holland-magyaron 1.55 volt a dutchokra, marcsak 1.45 de sztem meg igyis nagy value

2016 Eb első meccs, Hollandia szopik Németország ellen
2017 vb első meccs Hollandia szopik Dél-Korea ellen
2018 Eb első meccs Hollandia ...

Nincs beállósuk, Snelderért mondjuk nem kár, mert vakkutya, de Broch azért elöl-hátul alapember, meg nincs Wisser, mondjuk érte sem kár már. Groot mint az időjárás, Malestein szintén. Más kérdés, hogy egy Abbingh vagy LvdHeijden képes 10 gólos meccsekre. Megint más kérdés, hogy nekünk sem szélső játékunk, sem megjátszott beállóink nincsenek, klasszikus átlövésekről meg ne is beszéljünk, de ha jó napot fogunk ki, miért ne nyerhetnénk?
Persze nem vagyunk esélyesek, meg túl friss 'élmény' a möbelringen kupa, ahol pl. egyszer sem mentünk 20 gólt fölé. Ha így nézzük, esélyünk sincs egy meccsen sem, de a védekezésünk annyira nem tragikus, kapusaink szintén jók. Groot Broch nélkül átlagos játékos, nemcsak a Győrben hiányzik neki, hanem a válogatottban is fog.

Meg ez a holland csapat sem az már, amilyen kép talán bennünk él, hogy minden 2. góljuk gyorsindításból jön. Nálunk meg papíron ez a legnehezebben nyerhető meccs, de pont ez lehet az előnyünk is. Meg simán lehet, hogy a hollandok picit alá is becsülnek, ha megnézik a Möbelringen egy-két meccsét videóról, vagy csak az eredményeket.

Nyílván összetett dolog, és lehet, hogy nem is kell ezt túlbonyolítani, de ha a védekezés nem lesz tragikus, kapusaink is jó napot fognak ki, simán lehet szoros meccset játszani. Én sem bízom igazán ebben a csapatban, de ez az igazság, hogy a hollandokban sem.

Nekünk mentsvár lehet Horvátország, amely messze kilóg ebből a mezőnyben, nevek alapján mindenképp. De szerintem ha jó napot fogunk ki, ami sajnos ritkán fordul elő, Hollandiát verhetjük, és igazából én a spanyolokban sem látok semmit, főleg ha Pena a válogatottban is alibizik, mint idén a Fradiban  ;D Ugye spanyoloknál kiöregedett Mangué, meg idén Barbosa sem játszik már, talán Zogbi sincs, ha jól emlékszem, szóval én a spanyolokat is lazán a verhető kalapba teszem, ezért is játszhatunk a hollandok ellen úgy, hogy nincs veszíteni valónk.


Mondjuk az aranyos, hogy Lukács Viktória gólkirálynői címére is kínál oddsot a bet365  ;D
Amit ő meg Orbán a Möbelringenen játszott, hát szerintem Gros egy meccsen több gólt fog lőni, mint mi az egész tornán jobb szélről  ;D