Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy csopaki tippmixelő 900 forintos téttel 4 milliót nyert!

Szép nyereményről számoltak be a Szerencsemix 32. számában, egy csopaki tippmixelő ügyes megoldása hozott sok pénzt neki a konyhára.  Olvasd tovább


Április 2023 legnagyobb fogásai

Közösségünk tagjai hónapról hónapra bebizonyítják, hogy mennyire aktívak, kommunikatívak és milyen remekül tudják előnyükre fordítani fogadási ismereteiket, ugyanakkor segítve a frissebb tagokat is, amikor szükség van erre. Olvasd tovább

Vásárosnaményben 440 forintból 3.9 milliót nyert egy tippmixelő

Nagyon szép tippsort közöltek a Szerencsemix idei évfolyamának 36. számában, amit Vásárosnaményban adtak fel. Olvasd tovább


Egy budapesti tippmixelő 3000 forintból 3.8 millió forintot

Egyedi szelvényről számoltak be a Szerencsemix 43. számában, amit Budapesten adtak fel, első félidős gólokra fogadva. A tét kicsi volt, a nyeremény viszont annál nagyobb. Olvasd tovább


Május 2023 legnagyobb fogásai

Közösségünk tagjai hónapról hónapra bebizonyítják, hogy mennyire aktívak, kommunikatívak és milyen remekül tudják előnyükre fordítani fogadási ismereteiket, ugyanakkor segítve a frissebb tagokat is, amikor szükség van erre. Olvasd tovább

#920 június 08, 2023, 16:13:58, Milán
Pletyka!

Úgy értesültem, hogy az a fórumtag aki nem vesz részt a BL-döntős játékon, itt az org-on, az hétfőtől ki lesz tiltva a fórumról.

Ne legyetek hülyék, hisz csupán két dolgot kell kiválasztani (gólszerző és első gól időpontja), majd katt a beküldésre:
https://www.sportfogadas.org/merkozesek/2283932731

Ezáltal téged nem veszélyeztet a kizárás, plussz még akár te lehetsz az aki megnyeri a 10 000 Ft-ot. Ennyit megér, nem?

(korábban nem voltak ilyen drasztikusak, nem tudom most mi érte őket...én is csak úgy hallottam, de nem tőlem tudjátok, jó?)

A bejegyzést csak egy viccnek szántam, bár ezektől kitelik bármi.

Június 2023 legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt hónapban? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei? Mekkora szorzón nyertek júniusban a közösségünk tagjai? Olvasd tovább

Egy lajozsmizsei tippmixelő 9 ezres téttel nyert kétmillió forintot

Egy lajosmizsei tippmixelő döntetlenekkel szép nyereményt hozott. Eközben hasonló módszerrel egy tatai sportfogadó is nagyot fogott. Olvasd tovább


Siófokon egy tippmixelő 4200 forintos téttel nyert közel 2.5 milliót

Döntetlenekre tippel a Balaton Sound árnyékában. Ezzel aztán milliós nyereményt hozott össze, szép fogásokkal, szép szelvénnyel. Olvasd tovább


Frankie Dettori karrierje elismerése lehet a BBC díja

Szokássá alakult az évek során, hogy van Unibet fogadási kínálat az év brit sportolója témában.  Olvasd tovább


Július 2023 legnagyobb fogásai

Ki volt az a fórumtag aki a legtutibb tippet tette az elmúlt hónapban? Kik a játékaink legnagyobb nyertesei? Mekkora szorzón nyertek júliusban a közösségünk tagjai? Olvasd tovább

Egy kemecsei tippmixelő egy oroszlánra fogadva nyert 3 milliót

Nem is olyan félelmetes az oroszlán, ha milliós nyereményt hoz. Erről számoltak be a Szerencsemixben, Kemecsén nem félnek az ilyen nagymacskáktól! Olvasd tovább


Újra lecsapott a kemecsei tippmixrém, ezúttal 5 ezerből nyert 3.4 milliót

Megint nyert valaki az alföldi településen egy milliós összeget pár ezer forintos téttel. Vajon ugyanaz a személy lenne? Hasonlóságok vannak! Olvasd tovább


Sport1 jelenleg:Juve-Bologna,ilyen közvetítést még soha nem hallottam,nem tudom ki a kommentátor,de extra szarul nyomja... ;D  ::)

Idézetet írta: artur72 Dátum augusztus 27, 2023, 20:06:57Sport1 jelenleg:Juve-Bologna,ilyen közvetítést még soha nem hallottam,nem tudom ki a kommentátor,de extra szarul nyomja... ;D  ::)

Csak felnőtt a feladathoz.  :)