Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha bármilyen kérdésed van a bankkártyákkal, banki átutalásokkal, illetve egyéb be- és kifizetési lehetőségekkel kapcsolatban akkor az ide írd.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Sziasztok!

Én a napokban regisztráltam a Moneybookers-nél, de viszont nem tudtam befizetni még a számlámra! A regisztrálás másnapján valami olyan szöveg jelent meg az oldalon, hogy a kártyát a következő 24 órában nem használhatom! Válasszak egy másik befizetési módot(banki átutalás)! Ez 2-5 nap! Inkább nem! Aztán ma reggel ismét belépve az oldalra, látok egy új lehetőséget! "Use a new credit/debit card". Majd ezalatt-- "We are unable to debit payments from this credit/debit card or an alternative deposit option"! Mastercard dombornyomott kártyám van(Raiffeisen Bank).
Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában? Esetleg történt már hasonló valakivel? Előre is köszönöm!

Ha jól értelmezem az OTP hirdetményét https://www.otpbank.hu/static/portal/sw/file/Lakossagi_szla_ktg_H_20100101.pdf , akkor ezután a Net számlacsomagomhoz tartozó virtuális bankkártyám feltöltéséért is kell minimum 115Ft-ot fizetnem? (aminél az volna a cél, hogy csak felhasználás előtt kell feltölteni a szükséges összeget, vagyis sűrűbben)

Jelenleg megint morcos vagyok az OTP-re, ha találnák egy normális bankot lehet váltanák is, mert már kezd betelni a pohár.

klikkbank.hu -t használt valaki (Itt legalább Visa virtuális kártya lenne)? Milyenek a tapasztalatai? Ki és befizetés is menne evvel a virtuális kártyával a sportfogadások felé?

Idézetet írta: vinatieri Dátum december 05, 2009, 10:12:27
Sziasztok!

Én a napokban regisztráltam a Moneybookers-nél, de viszont nem tudtam befizetni még a számlámra! A regisztrálás másnapján valami olyan szöveg jelent meg az oldalon, hogy a kártyát a következő 24 órában nem használhatom! Válasszak egy másik befizetési módot(banki átutalás)! Ez 2-5 nap! Inkább nem! Aztán ma reggel ismét belépve az oldalra, látok egy új lehetőséget! "Use a new credit/debit card". Majd ezalatt-- "We are unable to debit payments from this credit/debit card or an alternative deposit option"! Mastercard dombornyomott kártyám van(Raiffeisen Bank).
Tudna valaki segíteni a probléma megoldásában? Esetleg történt már hasonló valakivel? Előre is köszönöm!


:cya:

Én már jóideje reggelve vagyok moneybookersen....  pontosan ki kell töltened a bankod adataid ahonnan a kártyád van, ha jól emléxem először leemelnek 1 bizonyos összeget  , ha jól tudom nekem 3 $-t vettek le a kártyámról.... ha ez megvan akkor meg kell várnod míg megkapod az a havi számlakivonatot amiben ott lesz az hogy levették  a 3 $-t ( ez csak példa)  és mellette lesz 1 kód...amit a moneybookersen kell majd beírnod, és így tudod csak aktiválni a számládat....legalábbis régebben így volt....nemtudom azóta változott e vmi, remélem azért segítettem vmennyit :ok:

én december elején regeltem MB-re és befizetésnél nem volt semmi hercehurca. csak megadtam a kártya adatait (visa) és pár mp alatt le is emelték a pénzt. ellenőrzés csak a kifizetéshez kellett. mondjuk előrelátó voltam és reg. után azonnal kértem a postai ellenőrzést, a levél két munkanap alatt megjött légipostával. a kártyahitelesítés már szivatósabb, ha forint alapú a számlád, mert azt kell megadni, h centre pontosan hány euro-t hívott le a MB. ha elírod akkor 24 óra pihi... az utalásos kifizetés a valóságban 2-3 munkanap (unicreditre legalábbis), és az állítással ellentétben kártyára sem ingyenes a kifizetés, és ugyanúgy 3 nap. miután sikerült érvényesítenem a kártyám, a kártyás kifizetésnél is ez jelent meg:  Credit Card  (VISA cards only!) 484.53 HU (fee) és ugyanannyi idő volt, mint egy számlaszámra utalás.

Üdv!

Lehet nem ide kellene írnom de jobbat nem találtam.
Pokerstars-on akarok kifizetést kérni MB-re.

Ezeket kéri:

Mooneybookers számla:

Ellenőrzés szükséges:

Mit kell pontosan beírni?

Hello
A MB-t használtad már ezelőtt pénzküldésre? Pokerstarsra fizettél be róla?

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy egy fogadó irodánál milyen teendőim vannak, hogy legyen hozzáférhető hitelkártyás kifizetés?

Idézetet írta: tequila Dátum január 31, 2010, 14:16:45
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy egy fogadó irodánál milyen teendőim vannak, hogy legyen hozzáférhető hitelkártyás kifizetés?

Szia, be kell fizetned azzal a kártyával, amelyikre szeretnél kifizetést kérni. MasterCardra nem lehet kifizetést kérni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 31, 2010, 15:31:54
Szia, be kell fizetned azzal a kártyával, amelyikre szeretnél kifizetést kérni. MasterCardra nem lehet kifizetést kérni.

Szia!
Köszi szépen én is közben utána jártam! Annyit hozzáteszek, hogy egyes fogadóirodáknál min. 100Eurotól lehet ilyen kifizetést kérni max. 5000 euróig!
Hitelkártyás befizetésnél vonhatnak le számlázási díjat 2% kb.
Befizetés után kb. 10 óráig még nem lehet kiutalni!

Csak egy kis aprosag, nem is tudom, hogy igazan hova tartozik, de a befizetes/kifizetessel kapcsolatos talan a leginkabb:

kb. masfel hete lehivtam egy jokora osszeget (300 EUR), es kevesebb osszeget kaptam a szamlamra, mint gondoltam. Hogy miert? Azert, mert az EUR arfolyama eleg nagyot zuhant, koszonhetoen akkor a gorogoknek (allamcsod veszelye, IMF hitel, stb.), akik jol beijesztettek a nemzetkozi valutapiacot. A stabilizacios lepesek utan elkezdett lassan visszakuszni, mar majdnem 270 volt, de most koszonhetoen tobbek kozott a spanyoloknak, megint varhato egy kis zuhanas.

En tiz forinttal tobbet fizettem minden egyes feltoltott euroert, mint amennyiert lehivtam, szoval ezen a 300 EUR-on buktam 3000 Ft-ot. Nem nagy osszeg,  kb. a nyeremeny 4%-a, de ha valaki nagyban jatszik, ne adj isten valami masfajta valutaban, ami meginkabb ingadozik, ott lehet egy keveset bukni meg ezen is! Megeri MB-re lehivni a penzt (nekem az is es a b365 szamlam is EUR-ban van), es varni, amig az arfolyam eleri azt, ahol befizettunk, vagy ne adj isten meg felette is van..

Lehet, hogy ez mindenkinek alap dolog, de en egy kicsit felhuztam magam, mert mar fejben el volt osztva a penz jobbra-balra  :redchug:

Sziasztok segítség kellene...

Be szeretnék fizetni az egyik irodához /bet at home/ ahol EURos számlám van.
Kérdés az lenne miről éri meg jobban moneybookersről, vagy bankkártyáról (OTP Visa), mindkettő HUFban van.


Közbe befizettem moneybookersről...lényeg hogy a 100EUR az 29596.86HUF-omba került, úgyh legközelebb bankkártyáról fizetek be, ha esetleg sor kerül rá.

#13 június 08, 2010, 11:33:22, zsom
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem:
1.Banki átutalásnál csak a saját bankszámlámról utalhatok-e a saját fogadóirodás számlámra?
Példa:Ha nekem dolláralapú számlám van az Expektnél,de nincs dolláralapú bankszámlám,ebben az esetben utaltathatom-e a pénzt(jelen esetben dollárt)valaki más,megbizható ismerőstől,akinek van dolláralapú bankszámlája  vagy muszáj létrehoznom egy devizaszámlát dolláralapon?
(Tudom,hogy ha forint alapról utalok,akkor átváltja,de nem szeretném forintban elküldeni.)
2.Ha az első(1.)pontra a válasz "Nem",akkor(tehát más is utalhat a számlámra)ha sikerül nyernem valamennyi pénzt akkor a kiutalás csak arra a számlára történhet-e ahonnan beutaltam(ebben az esetben nem én utaltam be,hanem egy ismerős)
tehát ha időközben nyerek valamit,akkor azt csak az ismerősőm számlájára utalhatom-e(még abban az esetben is,,ha közben én is csináltam egy hasonló devizaszámlát)?

Nem tudom mennyire voltam érthető.A biztonság kedvéért, írok egy fiktív példát:
3.Megtörténhet-e?

Péter nyit egy zloty alapú számlát a bwinnél,de nincs zloty alapú bankszámlája és csak azonos valutát szeretne utalni,ezért szól testvérének Miklósnak,akinek van zloty alapú számlája és megkéri,hogy utaljon be neki egy kevés összeget a bwin számlájára.Gábor teljesiti a kérést és beutal Péter számlájára.Péter zseniális fogadó és félév után jelentős nyereményre tesz szert,ezért nyit magának egy zloty alapú bankszámlát xybankban és oda utalja a nyereményét.(XY bankból Péter még nem tett beutalást,csak kiutalni szeretne egyet)


4.Ha az első pontra adott válasz "Nem",akkor előfordulhat-e az,hogy valaki beutal pénzt a számlámra(az 1. pontban megjelölt probléma miatt ő utal be),én elbukom az összes beutalt pénzt,ezért  én is létrehozok egy olyan valuta alapú számlát,mint amilyen valutában a  fogadóirodámnál van és ezentúl én utalok be?Lehet-e bármilyen probléma,ha az első befizetés más névről történt?

Válaszaitokat köszönöm!
zsoM

Idézetet írta: zsom Dátum június 08, 2010, 11:18:25
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem:
1.Banki átutalásnál csak a saját bankszámlámról utalhatok-e a saját fogadóirodás számlámra?is,,ha közben én is csináltam egy hasonló devizaszámlát)?

Szia,

csak saját számládról utalhatsz és ugyanoda megy a kifizetés ahonnan beutaltál
ha nem akarod az átváltást bukni akkor kell csinálnod egy devizaszámlát (alszámlát) a saját nevedre, ez kb 2 perc, költsége szinte 0