Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én rendszeresen ezzel fizetek be, eddig nem is történt soha semmi baj.A mai napig.
Vettem 2 db 10 ezrest , beakarom fizetni, de azt irja ki:

"Az egyenleged nem elegendő a hátralék kifizetéséhez. Előfordulhat, hogy némelyik PIN-edet zárolták. Kérjük, a kívánt kifizetés lebonyolításához használj további PIN-eket.

Visszamentek, ott megnézték telefonálgattak mi lehet a baj, a terminál elküldte a paysafacerdnak, érvényes a kód.Adtak egy telefonszámot, de persze üzenetrögzitő.

de jó boldog vagyok :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Al Bundy Dátum november 09, 2014, 11:45:45
Én rendszeresen ezzel fizetek be, eddig nem is történt soha semmi baj.A mai napig.
Vettem 2 db 10 ezrest , beakarom fizetni, de azt irja ki:

"Az egyenleged nem elegendő a hátralék kifizetéséhez. Előfordulhat, hogy némelyik PIN-edet zárolták. Kérjük, a kívánt kifizetés lebonyolításához használj további PIN-eket.

Visszamentek, ott megnézték telefonálgattak mi lehet a baj, a terminál elküldte a paysafacerdnak, érvényes a kód.Adtak egy telefonszámot, de persze üzenetrögzitő.

de jó boldog vagyok :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Nem lehet, hogy egyszer kétszer félreütötted a számot és azért zárolták? Nekem is volt már ilyen, háromszor elrontottam és kb 1-2 napig zárolva volt a pin. Regisztrálva vagy a paysafecard honlapján? Ha nem, akkor regisztrálj, célszerű. Feltöltheted oda az egyenleged és az ott is fog maradni amíg be nem fizetsz valahova.

regisztrálva nem vagyok, 3szor ellenőriztem a kódot az első probálkozás előtt, és mindjárt első próbálkozásra ezt irta ki.
Utána csináltam olyat hogy beírtam számokat, akkor azt írta ki hogy érvénytelen kód.
azért köszi a tanácsot

tehát, ha elirtam volna  a kodot akkor érvénytelen kódot irt volna ki

Próbáltál kevesebb összeget befizetni mint 10.000? Pl. 9900-at? Ha úgy se jó akkor fogalmam sincs mi lehet a probléma, viszont ha megoldódik, akkor légyszíves jelezd engem mindenképpen érdekel, hogy mi lesz a vége és hogyan oldódik meg.

probáltam, kevesebb összeggel is , ugyan azt irta ki :(

remélem orvosolják a problémat minél előbb

Ha valakit érdekel leírom: paysafe barba trükknek hívom:

A bet365 nél használom:

Az üres bet365 számlára paysafe deposit után azonnal üres skrillről depositot imitálok, lényeg, hogy a depo imitálásánál a skrill számla jelszavát is be kell írni, miután kiírta, hogy sikertelen lett a skrill befizetés a kicsi egyenleg miatt, utána már rendben vagyunk és lehet is fogadni a paysafecardról befizetett pénzzel. Az ebből nyert tippek már skrillre levehetők. Kb 100* teszteltem.

tegnap elküldtem nekik, a"blokk" másolatát, rajta van minden tranzakcios ID, sorozatszám, hol vettem, erre ma megkérdezik, írjam meg hogy hol vettem, mivel nem tudják mi lehet a baj, hová akartam befizetni asztal gépről vagy tabletről, wifiről vagy rendes netről

hát az agyamat eldobom

most már kezdek ideges lenni

Idézetet írta: Al Bundy Dátum november 09, 2014, 11:45:45
Én rendszeresen ezzel fizetek be, eddig nem is történt soha semmi baj.A mai napig.
Vettem 2 db 10 ezrest , beakarom fizetni, de azt irja ki:

"Az egyenleged nem elegendő a hátralék kifizetéséhez. Előfordulhat, hogy némelyik PIN-edet zárolták. Kérjük, a kívánt kifizetés lebonyolításához használj további PIN-eket.

Visszamentek, ott megnézték telefonálgattak mi lehet a baj, a terminál elküldte a paysafacerdnak, érvényes a kód.Adtak egy telefonszámot, de persze üzenetrögzitő.

de jó boldog vagyok :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Volt itthon egy félig felhasznált paysafem tartalékba, kipróbáltam és ugyanezt írta ki.

Az egyenleg lekérdezésénél meg ezt:

Hiba lépett fel. Kérjük, lépj kapcsolatba a paysafecard ügyfélszolgálatával.



Tegnap beszéltem velük, az összeget bankszámlámra visszafizetik vagyis ezt mondták, már elküldtem nekik az adatokat.

Idézetet írta: Al Bundy Dátum november 13, 2014, 08:22:38
Tegnap beszéltem velük, az összeget bankszámlámra visszafizetik vagyis ezt mondták, már elküldtem nekik az adatokat.

Én az angol ügyfélszolgálatnak írtam, még nem jeleztek vissza, de olvastam a honlapon, hogy ez a második leggyakoribb hibaüzenet.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 13, 2014, 11:41:43
Én az angol ügyfélszolgálatnak írtam, még nem jeleztek vissza, de olvastam a honlapon, hogy ez a második leggyakoribb hibaüzenet.

Bő 1 hét alatt megoldódott, valami rendszerhiba miatt zárolva lett a paysafe PIN, mostanra oldották fel. Kicsit lassú az ügyfélszolgálat, de ez van.

Bet365-re több paysafe-ről lehet töredékösszegeket összefűzni?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 21, 2014, 19:30:28
Bet365-re több paysafe-ről lehet töredékösszegeket összefűzni?

Ha regelsz a paysafe oldalan ott ossze tudod gyujteni a toredekeket es akk be tudsz fizetni ha osszegyult 1500...

Idézetet írta: 26juventino Dátum november 21, 2014, 20:57:11
Ha regelsz a paysafe oldalan ott ossze tudod gyujteni a toredekeket es akk be tudsz fizetni ha osszegyult 1500...

Köszi, oda azért nem regisztráltam, mert mocskosul sok az inaktivitási díj.