Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Skrill transaction failed. you have not been charged. sharing credentials or operating multiple accounts is not acceptable and may interfere with your usage of our website.
Tapasztalt valaki hasonlót?Gyakran korlátozzák napokig a számlámat és nem tudok több fogadóirodához pénzt befizetni.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum május 03, 2022, 19:19:45Skrill transaction failed. you have not been charged. sharing credentials or operating multiple accounts is not acceptable and may interfere with your usage of our website.
Tapasztalt valaki hasonlót?Gyakran korlátozzák napokig a számlámat és nem tudok több fogadóirodához pénzt befizetni.

Igen. Általában direktbe nem enged befizetni a bet365-höz, csak akkor, ha előtte feltöltöm a skrill számlámra a pénzt. Hitelesítve van a számlám, az nem lehet probléma.

Sziasztok!

Banki átutalással a kifizetés mennyi idő?
Ha tegnap kértem ki akkor hétfőn fog megjönni?

Idézetet írta: Superhero Dátum május 06, 2022, 13:19:34Sziasztok!

Banki átutalással a kifizetés mennyi idő?
Ha tegnap kértem ki akkor hétfőn fog megjönni?
Ez fugg a te bankod munkarendjetol is de ket nap alatt oda kell ernie barhova, szoval igen - hetfon szerintem mar hasznalni tudod majd a kiutalt osszeget.

Pozitív tapasztalok a Skrillel: Bet365-ről a kifizetés Skrillre már csak 1 óra. Skrill számláról kifizetés bankkártyára (Mastercard) nincs 1 perc se  :o Mondjuk költsége is van, de ez csak nekem újdonság?  ::)

Idézetet írta: junglefever Dátum május 06, 2022, 20:36:11Ez fugg a te bankod munkarendjetol is de ket nap alatt oda kell ernie barhova, szoval igen - hetfon szerintem mar hasznalni tudod majd a kiutalt osszeget.

A processed email létezik még amit a tényleges utalásnál küldenek?

Idézetet írta: Superhero Dátum május 09, 2022, 09:22:09A processed email létezik még amit a tényleges utalásnál küldenek?

Nincs, csak megjött a pénz 🤷�♂️

Nektek jó a skrill?

Something went wrong-t ír ki.

Kossz, már itt is működik.

Sziasztok!

Történt egy kis hiba a Skrillnél.
Fizettem be az aznbet nevű 1xbet klónhoz Skrillen keresztül 10.000Ft-ot de úgy hogy a Skrill csak közvetítő volt mert a bankkártyám használtam.
Egészen a jóváhagyásig 10.000Ft volt mindenhol de amikor jóváhagyáshoz érkeztem már csak 100Ft volt az összeg
A tranzakció sikeres volt.
Az aznbet oldalán 10.000Ft lett jóváírva, a Skrill oldalán is 10.000Ft van a történetben a CIB viszont csak 100Ft-ra terhelte a kártyámat. Amikor eltelt pár nap és meg volt a tényleges terhelés akkor is maradt a 100Ft.
A skrill felfüggesztette a számlám amíg rendbe rakják az egyenlegem.
Nekem az a kérdés inkább hogy hol? aznbet, skrill, CIB? A pénz ami "jogtalanul" van nálam félre van rakva és be tudom fizetni ahova kell. A skrill nem ad értelmes választ, dolgoznak a dolgon.

Sziasztok, Mastercard-dal fizettem be Skrillre, onnan nem tudok befizetni Bwin-re? Van erre valami megoldás vagy baszhatom a pénzem? 🙄

Idézetet írta: Zsoca Dátum május 14, 2022, 19:20:25Sziasztok, Mastercard-dal fizettem be Skrillre, onnan nem tudok befizetni Bwin-re? Van erre valami megoldás vagy baszhatom a pénzem? 🙄

Kiválasztottad a befizetésnél hogy szeretnéd fogadásra is használni?

Idézetet írta: Superhero Dátum május 14, 2022, 19:38:31Kiválasztottad a befizetésnél hogy szeretnéd fogadásra is használni?
Lehet, hogy nem.
És ilyenkor mi a teendő? 😅

Semmiképp nem buktad el, max kifizeted magadnak némi veszteséggel.

Egyébként elvileg most már működnie kell hogy ha átküldöd valakinek, vagy a saját netelleredre ha van, akkor bárhogyan használható. Néhány hete fizettem be MC-dal és először nem engedett az unibetre befizetni, hiába volt kipipálva a gambling(mert ha ki is van pipálva akkor is csak bizonyos honlapokra enged és bár az unibet.com rajta van a listán a magyar hu1.unibet.comra nem engedett)
Viszont átküldve másik számlára működött a deposit

Idézetet írta: Superhero Dátum május 14, 2022, 07:44:43Sziasztok!

Történt egy kis hiba a Skrillnél.
Fizettem be az aznbet nevű 1xbet klónhoz Skrillen keresztül 10.000Ft-ot de úgy hogy a Skrill csak közvetítő volt mert a bankkártyám használtam.
Egészen a jóváhagyásig 10.000Ft volt mindenhol de amikor jóváhagyáshoz érkeztem már csak 100Ft volt az összeg
A tranzakció sikeres volt.
Az aznbet oldalán 10.000Ft lett jóváírva, a Skrill oldalán is 10.000Ft van a történetben a CIB viszont csak 100Ft-ra terhelte a kártyámat. Amikor eltelt pár nap és meg volt a tényleges terhelés akkor is maradt a 100Ft.
A skrill felfüggesztette a számlám amíg rendbe rakják az egyenlegem.
Nekem az a kérdés inkább hogy hol? aznbet, skrill, CIB? A pénz ami "jogtalanul" van nálam félre van rakva és be tudom fizetni ahova kell. A skrill nem ad értelmes választ, dolgoznak a dolgon.

Válaszolnak legalább? Itt semmi reakció.