SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönjük szépen mindenkinek aki szerepelt a legutóbbi Selejtezőn.

2023 februártól az SPF Guru Prémium az alábbi tagokkal bővül:

@Souske
@hossa81
@Rwilla

Megkérjük őket, hogy feltétlenül olvassák el a játék szabályzatát, s főleg a Prémiumra vonatkozó feltételeket.
https://www.sportfogadas.org/guru/szabalyzat

Sok sikert a továbbiakban is mindenkinek!  :cya:

Szerettem volna bekerulni, vittem volna egy kis extra szint baseball tippekkel, de el kell ismernem, ti hárman biztos jobbak voltatok minosegben mint en.

Sok sikert, kovetni fogom a tippjeiteket.

 :great:  :great:

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az SPF-en milyen időközönként frissülnek a szorzók az Unibet odds változatásai után? Van egy esemény, ahol az Unibeten a szorzó már tegnap óta 1.50, míg SPFen továbbra is 1.47.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 02, 2023, 08:21:33Egy olyan kérdésem lenne, hogy az SPF-en milyen időközönként frissülnek a szorzók az Unibet odds változatásai után? Van egy esemény, ahol az Unibeten a szorzó már tegnap óta 1.50, míg SPFen továbbra is 1.47.
30 percenként, de az nem jelenti azt, hogy az összes szorzót pontosan ugyanúgy kapjuk, ahogy náluk szerepel.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 02, 2023, 08:23:3630 percenként, de az nem jelenti azt, hogy az összes szorzót pontosan ugyanúgy kapjuk, ahogy náluk szerepel.
megértettem, köszi a gyors választ. Akkor még várok kicsit, hátha felcsúszik a nap folyamán 1.50 felé a hazai odds.

Korábban a szabályzatba lett véve, hogy a minimum tét 5 egység 3,00 odds alatt elemezve, kérdésem az, hogy maradt e ez a tétel?

Azt írtátok azokat az elemzéseket, melyek 1-4 egységgel lesznek beküldve 3,00 odds alatt az nem kerül kiértékelésre.

Kérdésem, hogy ez el lett engedve vagy él e még, csak mert most is lett beküldve így előzetes.

A félreértések elkerülése végett kérdezem!

Köszönöm a választ!

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 21, 2023, 21:33:30Korábban a szabályzatba lett véve, hogy a minimum tét 5 egység 3,00 odds alatt elemezve, kérdésem az, hogy maradt e ez a tétel?

Azt írtátok azokat az elemzéseket, melyek 1-4 egységgel lesznek beküldve 3,00 odds alatt az nem kerül kiértékelésre.

Kérdésem, hogy ez el lett engedve vagy él e még, csak mert most is lett beküldve így előzetes.

A félreértések elkerülése végett kérdezem!

Köszönöm a választ!

Szerintem felesleges aggódnod a "pénzedért", ugyanis ha megnyerném a Gurut (bár nem is terveztem végigcsinálni), akkor sem érdekelne az egész és lemondanék róla, mint ahogyan az év végén a korábbi nyeremények összegét is beadtam az adományba.

Pozzato! Feltettem egy kérdést, hogy tiszta legyen!
Nyomjad csak végig szépen!
Korábban írták, hogy 5 tét egység alatt nem lesz kiértékelve az adott elemzés, csupán erre szeretném megkapni a választ!

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 21, 2023, 21:49:12Pozzato! Feltettem egy kérdést, hogy tiszta legyen!
Nyomjad csak végig szépen!
Korábban írták, hogy 5 tét egység alatt nem lesz kiértékelve az adott elemzés, csupán erre szeretném megkapni a választ!


Nem lennék jogosult a győzelemre, mert hat hónapig nem is versenyeztem, nem emiatt veszek benne részt, más az oka.  :ok:  Szóval, ha "végignyomnám" se nyerném meg, ennyi. Mindenesetre a kérdés tényleg tisztázna dolgokat.

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 21, 2023, 21:33:30Korábban a szabályzatba lett véve, hogy a minimum tét 5 egység 3,00 odds alatt elemezve, kérdésem az, hogy maradt e ez a tétel?

Azt írtátok azokat az elemzéseket, melyek 1-4 egységgel lesznek beküldve 3,00 odds alatt az nem kerül kiértékelésre.

Kérdésem, hogy ez el lett engedve vagy él e még, csak mert most is lett beküldve így előzetes.

A félreértések elkerülése végett kérdezem!

Köszönöm a választ!

1., Igen, volt egy ilyen szóbeli(!) megállapodás, mely a szabályzatba végül tudomásom szerint nem került be, ezért ezt a kiértékelés nem kiértékelés dolgot ne feszegessük szerintem. Ez amolyan "betyár becsületes" dolog volt és mindenki eldöntheti, hogy Ő "betyár" vagy becsületes.
2., Az év folyamán máskor is előfordult hasonló...... érdekes az időzítés.
3., A kiemelt díjazása ellenére ez egy játék. Én nagyon szeretném ha az is maradna. Én minden nehézségem ellenére (munkahely, család, stb. stb., ami elveszi az ember idejét), játszom ezt a játékot! Másnak is ezt tudnám javasolni.... A játék célja a tipp adás! Az, hogy valós pénzt is lehet vele nyerni már csak hab a tortán.

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 21, 2023, 21:33:30Korábban a szabályzatba lett véve, hogy a minimum tét 5 egység 3,00 odds alatt elemezve, kérdésem az, hogy maradt e ez a tétel?

Azt írtátok azokat az elemzéseket, melyek 1-4 egységgel lesznek beküldve 3,00 odds alatt az nem kerül kiértékelésre.

Kérdésem, hogy ez el lett engedve vagy él e még, csak mert most is lett beküldve így előzetes.

A félreértések elkerülése végett kérdezem!

Köszönöm a választ!

Szia @Titti7

Amennyiben a szabályzatban ez nem szerepel, akkor nincs és nem is lehet alkalmazni.

Biztosan akkoriban szó volt róla, de amint Várda64 is írja, ez amolyan becsületbeli kérdés, de egyébként lehet, hogy valaki csupán ezt elfelejti. Nincs azzal se semmi gond.  :ok:

Köszönöm a felvilágosítást!  :cya:

Gratulálok @oakland23 a győzelemhez, szép volt!  :beerchug:

Úgy vélem, ezt hívják versenynek, ahol még az utolsó pillanatban sem adják fel, küzdenek és végül lehetetlen helyzetből fordítanak. Van még ugyan esti NBA, de őszintén: semmi energiám nincsen hozzá (meg nincs a meccsben érték), meg nem is ezért csináltam ezt az évet. Szerettem volna segíteni a fórumozókat néhány meglátással az NBA-ből, hogy profitáljanak, megismerjenek csapatokat és taktikákat, ezért is írtam hosszabb ajánlókat.

Rémlik valami Oak, hogy voltál +100 pont környékén is, nagy dolog, hogy visszajöttél egy rosszabb periódus után. Tökösnek kell lenni, utolsó napokban is bevállalni a nagy szorzókat, nem két hónapokig ülni a pontjainkon bízva abban, hogy majd a többiek hibáznak vagy elfelejtenek tippelni. Sajnálatos, hogy ez a gyerekes közjáték beárnyékolta az utolsó napokat/heteket, elrontva ezzel a játékot és annak örömét, viszont minden ember különböző, vannak, akiknek ez okoz örömet, ezt is tiszteletben kell tartanom.

Gratulálok @oakland23 a 2023 -as elsőséghez, örülök, hogy megnyerted végül ezzel a huszáros hajrával!

Sosem szerettem a beszólogatásokat!
Így most sem teszem, nem állok ebbe bele!
"Szerintem felesleges aggódnod a "pénzedért" beszólást sem én tettem meg ...
Én szeretem mindig, ha egyenlő feltételek között dőlnek el a játékok, szabályokat betartva!
Annak is meg van az oka, miért nem voltam egyáltalán aktív az év végéhez közeledve!

De az igazi felnőttek mindig meg mondják a tutit, a gyerekesek, meg örökre gyerekek maradnak!  :beerchug:

Boldog Új Évet minden Gurus társnak! Sikerekben gazdag Új esztendőt, de elsődlegesen egészséget, békességet kívánok nektek!

Kedves @Titti7 örülök, hogy egy igazi felnőttel van dolgom, mindössze egyetlen meglátást osztanék meg:

Az elmondásod alapján:
Idézetet írta: Titti7 Dátum december 21, 2023, 21:33:30Kérdésem, hogy ez el lett engedve vagy él e még, csak mert most is lett beküldve így előzetes.

Mint ismeretes ezek alapján, Te sérelmezted, hogy én egy általad vélt szabályt megszegtem. Ezzel semmi gond nincsen, számomra inkább a kiemelt rész a megdöbbentő. Ezek alapján, Te már ezt korábban észrevetted, de vajon miért nem szóltál? Miért vártál vele dec. 22-ig, hiszen én este 21 óra 22 perckor adtam le a tippet, Te pedig alig 27 perccel később már reklamáltál, mindezt annak tudatában, hogy vezeted a versenyt és veszélyeztetem az első helyed az elgondolásod alapján.

Miért nem korábban szóltál, ha ilyen igazságtalanság ért, miért érezted úgy, hogy akkor és ott 30 percen belül kell tisztázni ezt? Ha már korábban érzékelted a szabálytalanságot (mert érzékelned kellett, ha már ezt mondtad), akkor, ha én decemberben nem adok tippet, akkor Te ezt nem teszed szóvá sohasem? Hogyan tudtad volna ezt megemészteni, mármint egy korábbi általam elkövetett csalást? Ez nem zavart volna Téged?


Válaszaidat előre is köszönöm, örülök, hogy egy becsületes fórumtag van közöttünk!  :beerchug: