Khedron naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az élő fogadás sajnos nem jött be, mint ahogyan a tegnapi mérkőzések sem úgy sikerültek - egy kivételével - ahogy kalkuláltam, viszont itt vannak a mai ,,komoly" tippek egyesével.

1. Técnico Universitario - Universidad Católica (ECU)
Ennek a meccsnek a vendégek az egyértelmű esélyesei, jobb formában vannak és a statisztikák is ezt támasztják alá.
Universidad Católica (ECU)   2,00

2. Notts County - Boreham Wood
A Notts van annyira gólerős csapat, hogy  akkor is lő 2 gólt a Boreham - nek, ha kikapnak, bár ezt kétlem.
Notts County által szerzett összes gól  1,5 felett  2,17

3. Altrincham - Woking
Az Altrincham bizonyított. Megmutatta, hogy komoly erőt képvisel ebben a ligában. A Woking idegenben bizonytalan, még a viszonylag gyengébb csapatokkal szemben is.
Altrincham   2,70

#31 december 08, 2020, 20:07:00, Khedron
Dél-Amerikából még 3 mérkőzés - és egy angol:

1. Guabirá Montero - Municipal de Vinto
Kizártnak tartom, hogy  a hazaiak győzelmét, döntetlennél jobbat nem tudnak elérni, most jobb a Vinto.
Vinto +0,5   2,04

2. Shrewsbury Town - Lincoln City
A Shrewsbury Town nagyon komolyan veszi ezt a kupát, döntetlennél rosszabb eredményt nem fognak elérni.
Shrewsbury Town +0,5   1,65

3. Deportes Iquique - Unión Española
Hajtani fog az Iquique, de a vendégek jobbak és kell nekik a pont a kupaszerepléshez.
Unión Española  2,28

4. Colo Colo - La Serena
Nagy küzdelem lesz a bennmaradásért, oda - vissza gólokkal - amiből a hazaiak jönnek ki jobban.
Colo Colo nyer, és mindkét csapat gólt szerez gólt   3,55

Két éjszakai meccs következik:

1. Libertad Asuncion - Palmeiras-SP
A saját bajnokságukban mindkét társaság jól szerepel, ilyenkor az a kérdés, hogy melyik liga az erősebb, a paraguay- i vagy a brazil. Én az utóbbira szavaznék.
Palmeiras-SP   1,95

2. Delfin SC - CD Olmedo
A Delfin-nek hazai páyán illene nyernie a  nem túl acélos vendégek ellen, mert lassan kínos helyzetbe kerülhetnek, de szerintem behúzzák.
Delfin SC   1,75

Az elmúlt napon meglepetésből nem volt hiány, túl is lépnék rajta, inkább következzenek a mai mérkőzések. Egyelőre 3 amerikai, a BL-en még gondolkozom, hogy egyáltalán fogadjak-e rá.

1. El Nacional (ECU) - Aucas
Pillanatnyilag az Aucas áll jobban minden szempontból, de a hazaiaknak is kellene a pont.
Mindkét csapat gólt szerez és a gólok száma 2,5 felett   1,65

2. Palestino - Union La Calera
A Palestino a kiesés ellen küzd, de nem hiszem, hogy a Calera-t meg tudják fogni.
Union La Calera   2,32

3. Audax Italiano - Universidad de Chile
Kiegyensúlyozottnak tűnnek az erőviszonyok és olyan sok minden már nem múlik ezen a meccsen, de az egy pont kell mindkét csapatnak.
Döntetlen   3,20

Tegnap vegyes eredmények születtek; az equadoriak hozták az eredményt, Az Audax-nak sikerült alulmúlnia önmagát - ennyivel azért nem jobb az Universidad, de amit a Palestino csinált...

Hihetetlen, hogy a kiesési pánik mekkora erőt tud adni egy csapatnak, a Calera ellen a döntetlent még valahogy elhiszi az ember, de, hogy a Palestino 2 góllal nyerjen, azt hiszem ez kimeríti a meglepetés kategóriát.

Éjszaka jött két élő (Gremio vs. Santos - Rampla vs.R. Montevideo), így végül nyereséggel zártam. Egyenleg: +3.6 E (egység)

A mai négyes következik:

1. Cholet - Annecy FC
A Cholet hazai pályán jól játszik, az Annecy ellen hozni fogja ezt a meccset.
Cholet   2,02

2. Larne FC - Linfield
A Linfield - mint tudjuk - erős csapat, viszont a Larne is nagyon jó formában van. Mostanában a vendégek kicsit bizonytalanabbak idegenben. Nem hiszem, hogy döntetlen lesz, ezért én a Larne-nak adom ezt a mérkőzést.
Larne FC   2,55

3. San José Oruro - Real Potosí
A hazaiak támadó stílusából adódóan egy - egy kontra gól általában beakad.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   1,70

4. Royal Pari FC - Nacional Potosí
Két gólerős társaságról van szó, vagy eldöntik a mérkőzést vagy overes döntetlent játszanak.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   1,98

Telitalálat. Ennyi a tegnapi nap rövid összefoglalása. Ráadásul 3 kombiban, de kellet már az eredmény.

2 hármas és egy négyes kombi eredménye alapján az egyenleg a következő:

10,20 + 6.88 + 17,54 = 34,62 - 3 =  +31,62 E (egység) nyeremény.

Jöjjenek a mai mérkőzések, a kínálatra igazán nem lehet panasz.

1. Kisvarda - Budapest Honvéd FC
Magyar meccsekre ritkán szoktam fogadni, de a Honvéd annyira gyenge passzban van, hogy ezt nem hagyom ki. Egyértelműen hazai sikert várok.
Kisvarda   2,20

2. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
A hazaiak 3 gólig nem állnak meg a Stuttgart ellen, persze lehet, hogy kapnak is, de az most nem számít.
Borussia Dortmund által szerzett összes gól  2,5 felett   2,28

3. Solihull Moors - Bromley FC
A Bromley hazai pályán kikapott a Yeovil-től, nem hiszem, hogy a Solihull Moors-nak gondot okoznának.
Solihull Moors   2,15

4. Wealdstone - Weymouth
Két lelkes csapat nagyon gyenge védelemmel, ami magában hordozza a sok gól esélyét.
Gólok száma - ázsiai  3 felett   2,15

Estére két mérkőzés:

1. Unión Española - Colo Colo
A vendégek küzdeni fognak a bennmaradásért, bár az Union jobb csapat, a döntetlen benne van a meccsben és a Colo Colo is lő legalább egyet.
1X és mindkét csapat gólt szerez gólt   2,15

2. River Plate (Asunción) - Nacional Asunción (PAR)
A vendégek egyszerűen olyan formában vannak, hogy idegenben is hozni tudják ezt a mérkőzést a River Plate ellen.
Nacional Asunción (PAR)    2,65

Éjszakára még egy tipp:

Oriente Petrolero - Blooming
A Blooming jobb formában van - egyébként a statisztikái is jobbak - nyerni fog.
Blooming    3,10

Tegnap akadt néhány meglepetés eredmény, az egyenleg 3 páros kombi fogadás után: -3 E (egység).
Kiemelném chilei meccset, ott - szerintem - a tipp jó volt, de piros lappal nehéz nyerni.

Viszont, akkor 3 japán reggelire:

1. Avispa Fukuoka - Kyoto Purple Sanga
Sorsdöntő meccs lesz a hazaiaknak a feljutás szempontjából. Nyerniük kell, míg a vendégeknek majdnem mindegy, mi lesz az eredmény.
Avispa Fukuoka   1,90

2. AC Nagano Parceiro - FC Gifu
Hasonló a helyzet a helyzet a fenti mérkőzéshez, annyi különbséggel, hogy ez ki-ki meccs. Szerintem hazai pályán a Nagano behúzza.
AC Nagano Parceiro   1,90

3. Kataller Toyama - FC Imabari
Itt a vendégcsapatra vonatkozik a győzelmi kényszer, a hazaiaknak közömbös a szituáció, már nincs esélyük feljutni.
FC Imabari   2,80

Idézetet írta: Khedron Dátum december 13, 2020, 05:12:38
Tegnap akadt néhány meglepetés eredmény, az egyenleg 3 páros kombi fogadás után: -3 E (egység).
Kiemelném chilei meccset, ott - szerintem - a tipp jó volt, de piros lappal nehéz nyerni.

Viszont, akkor 3 japán reggelire:

1. Avispa Fukuoka - Kyoto Purple Sanga
Sorsdöntő meccs lesz a hazaiaknak a feljutás szempontjából. Nyerniük kell, míg a vendégeknek majdnem mindegy, mi lesz az eredmény.
Avispa Fukuoka   1,90

2. AC Nagano Parceiro - FC Gifu
Hasonló a helyzet a helyzet a fenti mérkőzéshez, annyi különbséggel, hogy ez ki-ki meccs. Szerintem hazai pályán a Nagano behúzza.
AC Nagano Parceiro   1,90

3. Kataller Toyama - FC Imabari
Itt a vendégcsapatra vonatkozik a győzelmi kényszer, a hazaiaknak közömbös a szituáció, már nincs esélyük feljutni.
FC Imabari   2,80


A Nagano-ra hiba volt fogadni, azt sajnos benéztem, gyors tipp volt. Viszont a két másik meccs jött.
Eredmény: +1,7 E

Mára még négy mérkőzés:

1. Karlsruher SC - Fortuna Düsseldorf
A hazaiak négy meccset nyertek zsinórban és most otthon fogadják az idegenben kevésbé hatékony Düsseldorf-ot.
Karlsruher SC   2,23

2. Napoli - Sampdoria
Szerintem meg lesz a két gól különbség.
Napoli   -1,5     2,10

3. Royal Antwerp FC - Club Brugge
Az Antwerpen nincs igazán nagy formában, a vendégek kiegyensúlyozottabb, stabilabb teljesítményt nyújtanak.
Club Brugge  2,12

4. AA Gent - Standard de Liège
Mindkét társaság volt már jobb passzban, valamennyivel mégis a vendégeket érzem esélyesebbnek.
Standard de Liège   DNB  2,28

Értékelés:

A Bundesliga 2-ben még nagyon az elején járnak a szezonnak, az erőviszonyok nem körvonalazódtak pontosan, szép teljesítmény volt a Düsseldorf-tól, kár, hogy nem rájuk fogadtam, a hazaiak tűntek esélyesebbnek.

A Napoli nem erőltette meg magát túlságosan, csak a kötelezőt hozta.

Kisebb meglepetést okozott a Gent, nem gondoltam, hogy felülmúlják a vendégeket, vagy úgy is fogalmazhatnék, a vártnál gyengébben szerepelt a Liege, ilyen az, amikor hullámzó formájú csapatokra fogadunk.

A Brugge viszont hozta, amit vártam, csökkentette a veszeség mértékét.

Az egyenleg:  -2E (egység).

A mai tippek következnek.

1. Odense BK - FC Midtjylland
A vendégek hozzák a tőlük megszokott formát, az OB nem csinált semmi olyasmit, ami arra utalna, hogy megszoríthatnák őket.
FC Midtjylland   1,75

2. Padova - Triestina
A Padova kimagasló teljesítményt nyújtott eddig, hazai pályán egyértelmű esélyesei ennek a mérkőzésnek.
Padova   1,95

3. Glenavon - Cliftonville
Papíron, talán a Cliftonville számít esélyesebbnek, viszont az utóbbi időben feltűnően gyengén szerepelnek, a hazaiak viszont nagyon jó formában játszanak, szerintem nem okoznak csalódást ma sem.
Glenavon    2,60

4. Ihefu FC - Kagera Sugar
Meglepne, ha az - eddig szerényen szereplő, újonc, Ihefu megszorongatná a nála lényegesen nagyobb játékerőt képviselő vendégeket.
Kagera Sugar   2,10