Döntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

zsivany20
21 (27.3%)
Szigo
18 (23.4%)
oakland23
38 (49.4%)

Összes szavazó: 73

Szavazás lezárva: december 19, 2021, 09:24:25

Korrekt írás @oakland23! Amúgy gratulálok a győzelemhez. Remélem összejön a verseny is @Sound ellen. Ha ott fogadni kellene, hozzám az a stílus állna közelebb, amit te csinálnál.  :beerchug:

#61 december 19, 2021, 21:14:53, Sound
oak!
mèg gondolkodom a kihìvàsodon :)
igazi nyìrsègi csibèsz vagy! ezèrt is ìrtam amit.
ne húzzd marad rajt-tènyleg az oldalon látott magatartàsból lehet csak fogadókat megitèlni, sztem amit leírtam az làtható az oldalon.

Ígértél màr ilyen 200 egysèges profitot koràbban is, emlèkszem valami hasonlóra! ....égett is.
Neked mint règi motorosnak gratulàlok "kalaplengetès" a valósàgot nem lehet monitorozni mert nem ismerem, csak amit az oldalra kiraksz.
Szóval én benne vagyok egy hosszú távú csatàban! Azonban 100.000-et sajnàlok ilyen faszságra. Illetve nem is kell az ìgy "szerzett" ingyen pénz.

Finomítsuk, találjuk ki:
pl odds határok- ki milyen tartományban mozog
pl tippszám: nálad a 100 tipp egy hónap nekem egy év alatt se biztos, hogy leesik.
Tét: betyáros a 100 e. Viszont faszságra ennyit eltapsolni nem stílusom, inkább menny el 7-8 lányhoz ennyiből, mint nekem add, vagy vegyél banánt én meg költöm pelenkára...ez kb fél évnyi pelenka pénz.

Tét javaslat:
Fagyasszuk be pl az egész éves spf hűségpénzünket kettőinké lesz vagy 40.000 és valamit csináljon vele a győztes pl.: Te rányomod valami nagy szorzósra, én meg egy kicsire 1,6 alattira, a profitot megtartja a győztes a tét meg megy valamilyen jó ügyre.

Szóval benne vagyok, csak finomítsunk - őrültségét viszont nem vállalok, mert faszság, meg 100.000-el én nem dobálózok ilyen hülyeségre.

#62 december 19, 2021, 21:59:09, Sound
Bocsánat, győzöm javítani telón a helyesírást...
És igen azt megint leîrom amit Oak ìrt;
Más a valósàg-más az orgos játékok mutatója!
..és az a fogadói attitűd ami az orgos oak tippekből lejön itt az oldalon sem képez pozitìv mérleget, azaz a valóságban sem lenne plusszos, ha ezekkel  a tétekkel kimenetekkel vállalnám be, amiket ide kirak!!!!

Ettől függetlenül oak a szememben is egy valódi Nagymenő - elismerem stílusát.

Én vállalom, magamra szavaztam az elődöntőben, mert tök égő lett volna szavazat nélkül kiesni. Nem volt szinte semmilyen kampányom, ezért meglepett és jól is esett, hogy még 5 ember gondolt engem "nagymenőnek". Szerintem kismenő sem vagyok. ;D

Ha a szocializmusban a TOTO-t is számolom, akkor az elmúlt 40 évben -mai áron számolva- úgy 10 milliót játszhattam el, és kicsivel több mint a fele jött nyereményként.

Mielőtt valaki számolna, az 10.000/hó bukás/40 év. Átlag.

Most 25.000  a havi keret. Ha jönnek a tippek, akkor a fölötte lévőt egy héten egyszer kiveszem, ha esetlen pár nap alatt lenullázom magam (szokott ilyen lenni), akkor ennyi volt arra a hónapra.


LosGabos után őszintén:
2010 óta nem költök pénzt, csak időt a sportfogadásra.
Akkor egy 5000 ft-ról induló bwin számlát felvittem 20.000-ig, majd 1 db all-in fogadással elbuktam egy dortmundi meccsen..

Azóta tőkét halmoztam az itt nyert pénzeket, befizettem több irodához, bónuszokat forgattam stb....
Jelenleg úgy van, hogy csak akkor szedek ki pénzt, ha van minimum 15.000 pluszom a tőkén felül, persze volt hogy többet vettem fel....általában 2-3 havonta van minimum 1 db kifizetésem, van olyan, hogy 3-5 hét alatt összejön annyi.

Így az én kis hobbypènztàrcám évi 75-150.000-et betermel. Ezért sem vállalom 100.000- s téttel az oak féle kihìvást : a tőkém nem áldozom be, ezért még kivagyiságból nem fizetek be!

Viszont remélem más tértében megállapodunk egy hosszútávú mókában a majommal!!!

Idézetet írta: Sound Dátum december 19, 2021, 21:04:55
oak!
mèg gondolkodom a kihìvàsodon :)
igazi nyìrsègi csibèsz vagy! ezèrt is ìrtam amit.
ne húzzd marad rajt-tènyleg az oldalon látott magatartàsból lehet csak fogadókat megitèlni, sztem amit leírtam az làtható az oldalon.

Ígértél màr ilyen 200 egysèges profitot koràbban is, emlèkszem valami hasonlóra! ....égett is.
Neked mint règi motorosnak gratulàlok "kalaplengetès" a valósàgot nem lehet monitorozni mert nem ismerem, csak amit az oldalra kiraksz.
Szóval én benne vagyok egy hosszú távú csatàban! Azonban 100.000-et sajnàlok ilyen faszságra. Illetve nem is kell az ìgy "szerzett" ingyen pénz.

Finomítsuk, találjuk ki:
pl odds határok- ki milyen tartományban mozog
pl tippszám: nálad a 100 tipp egy hónap nekem egy év alatt se biztos, hogy leesik.
Tét: betyáros a 100 e. Viszont faszságra ennyit eltapsolni nem stílusom, inkább menny el 7-8 lányhoz ennyiből, mint nekem add, vagy vegyél banánt én meg költöm pelenkára...ez kb fél évnyi pelenka pénz.

Tét javaslat:
Fagyasszuk be pl az egész éves spf hűségpénzünket kettőinké lesz vagy 40.000 és valamit csináljon vele a győztes pl.: Te rányomod valami nagy szorzósra, én meg egy kicsire 1,6 alattira, a profitot megtartja a győztes a tét meg megy valamilyen jó ügyre.

Szóval benne vagyok, csak finomítsunk - őrültségét viszont nem vállalok, mert faszság, meg 100.000-el én nem dobálózok ilyen hülyeségre.

Sound, légy férfi! Azért írtam a 100.000-et tétnek, mert az már nekem is fájna, ha elbuknám!  ;D Szerintem az már neked is fájna, az már mindenkinek fájna. Te többször is állítottál dolgokat, ezért írtam, hogy a szavaknak súlya van! Egyébként meg ez korrekt kihívás, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a nagy oddsok legyőznék hosszabb távon a kicsiket. Az egy évet pedig azért írtam, mert az nem létezik, hogy egy év alatt nincs 100 komolyabb tipped. Az mellébeszélés! Szóval légy tökös, fogad el a kihívást! Többször állítottad, hogy így veszteséges a nagy szorzós játék, meg úgy nem jó, meg hasonlók, akkor el kell fogadni a kihívást. Nem elviccelni  :D Állj bele, aztán vagy elbukod, vagy megnyered, én pedig akkor tényleg azt mondom neked, hogy igen, férfias küzdelem volt, és mondom, tisztelettel fejet hajtok, és legyőzött vadként sebekkel elvonulok nyalogatni. A sebeket.

Azért 100K bár sok pénz, azé talán annyira mégsem sok. Egyébként simán lehet, hogy te nyernél, mert a hosszú távú dolgokban nem vagyok jó, ezt tudom magamról. Gondold át. Jó kis csata lenne, talán mindenki számára érdekes. Tét viszont mindenképp kell, mert tudom magamról, ha ilyen fillérekben játszunk, elbohóckodom.

Találnunk kell valami köztes megoldást, mint tét, és valahol középen találkoznunk, mint egy normális alkunál.

A 100 tipp pedig piszok kevés, de pont azért írtam minimum ennyit, hogy azért az már talán minta. Nekem a 100 tipp egy szombat délután, és akkor lehet keveset mondok, amikor úgy igazán adom neki  ;D

Mindenképp szeretném ezt 2022-ben összehozni, akár valamilyen 'csapatverseny' szinten is. Például te is gyűjtenél még 2 embert, akik hasonló stílusban játszanak, inkább a kisebb szorzókkal, de biztosabb alapon, meg én is akik inkább a nagyobb szorzókat favorizálják. Mindenki betenne a közösbe egy kis aprót, mint egy pókerversenynél, és itt a győztes csapat vinne mindent. Gondold át.
Akár H2H-ba, akár csapatverseny szinten 3-3 fős, vagy akár 5-5 fős csapatokkal, szerintem tök érdekes lenne.

Várom a választ @Sound , tisztelettel: oak
(persze majd amikor ráérsz, van itt még jópár nap, lebeszélnénk a szabályokat, tétet, ha csapatban csináljuk, akkor a csapattagokat, stb...)

u.i.: Ha neked a 100K mint tét sok, elfogadom. Az egy korrekt dolog, ha az elveidhez ragaszkodsz. Respekt! Viszont valahogy csak össze kéne hozni ezt a versenyt, és ez a 'csapatverseny' most ugrott be, így többen is részt tudnánk benne venni, szerintem így is érdekes lenne!

u.i.: Igen, a gurunál korábban tettem igéretet. Emlékszem, még azt is írtam talán, hogy ha 100 egység felé nem megyek, de lehet még többet írtam, akkor másik évben nem indulok. Erre emlékszem, viszont arra én nem gondoltam, hogy pár hét múlva megjön a covid, aztán egyszer csak megszűnik minden létezni... Utána meg már semmi sem volt ugyanaz sajna... Kicsit, olyan, mint egy étterem megcsinált egy tervet, vagy egy zenekar egy turnét, aztán püff, ott a covid... De ja, elismerem, ott rútul elbuktam  :ok:



Oak!!!
Minden ok! Finomítsuk! Most épp két fellépés közt vagyok, írok.
Pl határok
Olyasmit tudok elképzelni, hogy én nem mehetek 1,6 felé, te nem mehetsz 2,5 alá. Én szinte csak élőben fogadok, ezt viszont ebben a párharcban elengedném mert nehéz dokumentálni.
Jó felület a Tippjáték itt az orgon, az bekövethető, dokumentálható.
Alapban nem oal/sound csata ez, hanem kicsi/nagy szorzó összecsapás. Én másokat nem vonnék bele, s nem érzem hogy egy bolond tétnagyságtól lennék férfi...és tényleg nem kell nekem így 100 pénz.

A 200 egységnyi guru profitot még senki nem csinált...ilyet ne vállalj 100.000 forintért Te őrült majom!
Az is gondolkodtató, hogy mi legyen a küzdelem egysége:
Roi ? - én pl ebben gondolkodom
Egységnyi haszon?

Na kezdődik a második....estig nem vagyok.

Még a buszban egy utsó pakolás közben:
A számok itt az orgon számok - ott vannak tények.
Ha ugyanazt csinálod (erről szólt az írásom), amit évek óta látni a számokból akkor az hogyan lesz pozitív?

Csak úgy, ha nem ugyanazt csinálod, amit évek óta csinálsz, hanem változtatsz. Arról viszont nem írtam, hogy milyen vagy ha máshogy játszol :D

Na ezért faszság az egész:
Te egy igazi szerencselovag vagy aki a legtöbb pénzt szakítja itt az oldalon egy Nagymenő. Aki az orgos statok alapján hosszútávon vastagon mínuszos - ez az állítás nem vita tárgya, mert ott vannak a számok!

Ezért írtam, hogy az érzelmek döntenek, s nem a racionális számok.
Lehet, hogy egy okoskodó, tenyérbemászó, inszimpatikis, fasz vagyok, aki nem népszerű, mert kiírja azt az igazságot:
Minden benne van a számokban:
Oak 38 szavazat, Nagymenő, és tényleg az elismerem!!! és tavalyi guru -80; idei épp -20; roi épp -7%..

Szóval ezek a Tények!!!
Ezért fölösleges elbaszni 100.000-et!
Mindegyik állításom áll, lehet rajta vitázni, arcoskodó kihívósat játszani, gyere ki a hórát üvölteni, provokálni: nem vagy férfi ha nem csinálod ezt azt.....
- érted ez olyan cigánykodós!

Érted vannak a romák akik egy népcsoport, és van a cigánykodás amit bárki csinálhat: mlsz, főinök, fehér, arab, kínai....

Szóval ne cigánykodjunk légyszi!

Idézetet írta: Sound Dátum december 20, 2021, 10:09:46
Oak!!!
Minden ok! Finomítsuk! Most épp két fellépés közt vagyok, írok.
Pl határok
Olyasmit tudok elképzelni, hogy én nem mehetek 1,6 felé, te nem mehetsz 2,5 alá. Én szinte csak élőben fogadok, ezt viszont ebben a párharcban elengedném mert nehéz dokumentálni.
Jó felület a Tippjáték itt az orgon, az bekövethető, dokumentálható.
Alapban nem oal/sound csata ez, hanem kicsi/nagy szorzó összecsapás. Én másokat nem vonnék bele, s nem érzem hogy egy bolond tétnagyságtól lennék férfi...és tényleg nem kell nekem így 100 pénz.

A 200 egységnyi guru profitot még senki nem csinált...ilyet ne vállalj 100.000 forintért Te őrült majom!
Az is gondolkodtató, hogy mi legyen a küzdelem egysége:
Roi ? - én pl ebben gondolkodom
Egységnyi haszon?

Na kezdődik a második....estig nem vagyok.

A tippjáték felülete tényleg jó, csak kérdés, hogy mire. Nagyjából semmire ebben a versenbyen. Nagyon szűk az unibet kínálata. Vagy ha van épp jó opció, nem enged rá komolyabb pénzt feltenni, ezért -és senkit nem akarok megbántani-, az unibet tényleg arra jó, hogy szórakozzon az ember. Mondjuk a mostani naptárat elnézve már arra sem :D

Szóval én nem szeretném így szűkíteni, az nagyon picike piactér számomra. Az olyan, mintha én úgy indulnék egy játékban, hogy már nyakamon a kötél, és alattam a szék is inog. Szóval nem komfortos, és itt pont az lenne a lényeg, hogy a valóságot prezentáljuk. Márpedig a valóságban azért több irodát is tudunk használni, ez tény.

Én mindenképp szeretném ha több iroda kínálata lenne használható, ezért nem jó a tippjáték felülete. Ráadásul azok a tippek, opciók, melyeket preferálok, sokszor az unin kinn sincsenek. Szerintem úgy fair, ha mondjuk azok az irodák mind játszanak, melyek mondjuk a napi tippeknél, és akkor mondjuk lemondok egy 22betről, mert nagyvonalú vagyok.  :D

Igen, a másik neuralgikus pont az élő tippek. Ne vessük el szerintem. Legnehezebb dokumentálni, de mivel te is, meg én is a tippek javát élőben rakjuk, hogy ezt hogy lehetne korrektül dokumentálni, hát az a nagyon jó kérdés.

Az egység? Szerintem minden tipp egy egység, ha mondjuk behúzol egy 1.30-at, akkor van 0,30-ad, ha bukó, akkor -1. Vagy minden tipp mondjuk egy virtuális ezres.

Nyitok ennek egy naplót, mert azé' ennek már kevés köze van a nagymenős topikhoz  :)
Utólagos engedelmeddel előre nyitottam ennek egy naplót: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=19191.0

Idézetet írta: Sound Dátum december 20, 2021, 11:18:21
Még a buszban egy utsó pakolás közben:
A számok itt az orgon számok - ott vannak tények.
Ha ugyanazt csinálod (erről szólt az írásom), amit évek óta látni a számokból akkor az hogyan lesz pozitív?

Csak úgy, ha nem ugyanazt csinálod, amit évek óta csinálsz, hanem változtatsz. Arról viszont nem írtam, hogy milyen vagy ha máshogy játszol :D

Na ezért faszság az egész:
Te egy igazi szerencselovag vagy aki a legtöbb pénzt szakítja itt az oldalon egy Nagymenő. Aki az orgos statok alapján hosszútávon vastagon mínuszos - ez az állítás nem vita tárgya, mert ott vannak a számok!

Ezért írtam, hogy az érzelmek döntenek, s nem a racionális számok.
Lehet, hogy egy okoskodó, tenyérbemászó, inszimpatikis, fasz vagyok, aki nem népszerű, mert kiírja azt az igazságot:
Minden benne van a számokban:
Oak 38 szavazat, Nagymenő, és tényleg az elismerem!!! és tavalyi guru -80; idei épp -20; roi épp -7%..

Szóval ezek a Tények!!!
Ezért fölösleges elbaszni 100.000-et!
Mindegyik állításom áll, lehet rajta vitázni, arcoskodó kihívósat játszani, gyere ki a hórát üvölteni, provokálni: nem vagy férfi ha nem csinálod ezt azt.....
- érted ez olyan cigánykodós!

Érted vannak a romák akik egy népcsoport, és van a cigánykodás amit bárki csinálhat: mlsz, főinök, fehér, arab, kínai....

Szóval ne cigánykodjunk légyszi!

Elbeszélünk egymás mellett, így ennek nincs értelme. Nekem ennyit nem ér, mert tényleg tisztellek, mint embert, és amit elértél az életben. Nagyon sok tiszteletre méltó dolgok csináltál, csinálsz, és ja, nekem pl. fogalmam sincs, ezt hogyan lehet család mellett, költözés mellett, zene mellett, meló mellett csinálni. Szóval respekt!

Elsimerem, a gurus kínálat, engem kétszer is legyőzött. Tény, nincs ezen mit szépíteni.

Ennyi. A párbajtól is visszalépek, annyit nekem nem ér. Rendben, nem cigánykodom (bár szerintem ez messze állt attól), de ezt is elfogadom. A megnyitott naplót is töröltetem.

oh sajnálom, s ne haragudj!
Én nagyon tisztellek, mint az oldal első Nagymenőjét!

#72 december 20, 2021, 13:32:03, zsivany20
Sorry, kicsit beleszólok. Korábban asszem sunik is említette pár hozzászólásában, hogy az oldalon kinek milyen a ROI-ja... úgy összességében, vagy épp adott játékra vonatkozóan. Ebben abszolút oak álláspontját kell megvédenem:

Egyrészt ne felejtsük, hogy bármelyik játékról is van szó, alapvetően havi versenyek ezek (egyedüli kivétel ez alól a Guru, ahol már van éves verseny is), tehát a játék célja, hogy abban a hónapban helyezett legyél... így adott esetben, alkalmazkodnod kell az eseményekhez... ha pl Guruban minuszban vagy és közeleg a hónap vége, olykor tippelned kell akkor is, ha esetleg nincsen olyan meccs, amiben annyira biztos vagy... illetve olyan szorzót is be kell próbálnod, amiről tudod, hogy nem életbiztosítás.... Nos ez persze hazárdírozás, amiből könnyen kisülhet 4-5 rossz tipp is akár, ami adott esetben 30-40 pontos minuszt is jelenthet hipp hopp... De a játék miatt bepróbálod... (és ez igaz lehet a tippjátékra, a ligára és a kupára is). Ez olyan, mint amikor kézilabdában a meccs végén ki kell jönnöd emberfogást védekezni hátrányban, vagy bepróbálod, hogy kapus nélkül 7-a-6-ban támadsz.  :) 

Illetve az is nagyon igaz, hogy itt a tippjátékokban nagyon előre nem tudsz tippelni, illetve pl Guruban, last minute sem... és az élő sem játszik természetesen.

Továbbá az is jogos, hogy nekem is kb ilyen 1%-ot fedhetnek le Unibetes tippek abból, amit és amennyit valójában fogadok, de itt nyilván ez a játékfelület, itt igyekszünk nyerni. De ez messze nem lehet reális lenyomata így egy fogadó valós teljesítménynek... Én pl rengeteg statisztikai piacot játszok... (sárga lapok, szabálytalanságok, kirúgások... stb stb... ), illetve olyan határokat over/under fogadásoknál, ami pl csak a 22bet-nél és társainál van...

Szóval összességében szerintem nem lehet mérvadó a fenti tényezők miatt, hogy a neved mellett milyen számok vannak... Jó, persze a szélsőségek már árulkodóak, ha mondjuk valaki -80%, esetleg valaki +60%  :laugh:  Most pl lecsekkoltam, az én profilom -4.75% ROI-t mutat 4571 db tipp után, ami kb ugyanaz, mint Szigoé, aki -4.34%-on áll 4683 tipp után... de bevallom, ezt én sose figyeltem. Guruban (is) nagyot ment idén Szigo! Én speciel szarul kezdtem, mert sok olyan hónapom akad, amikor alig jut rá időm... olyankor max néhány tippet dobok be, és futok az eredmény után... aztán elhatároztam, hogy ha a fene fenét eszik is, valahogy átfordítom plusszba az éveset az utolsó 2-3 hónapban, ami nagy nehezen sikerült is... "mission accomplished"!  ;D De pl a Gurus nehézségeimmel szemben a naplóm nagyon stabilan plusszos (lehet csekkolni , hogy sem törölve, sem szerkesztgetve nincsenek a tippek), ennek mindössze az a titka, hogy irodától függetlenül válogathatok, illetve nincsenek időbeli határok (mondjuk élő tipp csak elvétve van benne).

A lényeg, hogy ne legyen ez vitaalap, hogy kinek mit mutatnak ezek a tippjátékos összesített statisztikák. Meg hogy ne menjen át a sztori sárdobálásba... mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei is, illetve mindenki más játékstílust képvisel! De ezért jó ez az oldal, hogy mindenki kaphat infókat/segítséget azokról a területekről, amiben kevésbé jó! És nem feltétlenül elemezni kell adott játékos játékát, hanem elég megfigyelni miket ír... és az infók alapján nem is feltétlenül tippet kell másolni, hanem leszűrni, hogy a Te játékstílusodban milyen nyerőt tudsz választani a kapott információk alapján... Örüljünk tehát, hogy mindenki más, így pedig kiegészíthetjük egymást!

Szóval béke, urak!  :beerchug:

Köszi Zsivány!

Privátban is már kitárgyaltuk oakland-al, és maximális a respektem felé, és részéről is felém, ami jól is esik egy Nagymenőtől!
Nincs konfliktus!
Magamat kicsit okolom, hogy nem kellett volna hosszan leírni, hogy kire miért igen és kire nem....bár lehet mégis jó, hogy megosztottam, fene se tudja.

Ez az egész topic inkább Oaklandról kellene szólljon és nem arról, hogy a kicsi a jobb vagy a nagy...-miben mi :D

Amikor követek egy fogadót az oldalon, akkor előtte mindig próbálom "berakni" valami hasonló játékstílusba amit én is játszom.
pl.: sferi 1,3-1,7 közt az olasz fociban az elmúlt két évben 12% Roi-t csinált; azonban 1,6-2,2 szorzó közt kosártippekben - 43 egységet rakott ki....-hiába van az adatlapján -21% ROI, ha megtalálod azt, hogy egyébként ő miben jó (lehet, hogy ő sem tudja...), viszont Te, mint fogadó tök jó profitot csinálsz belőle!

Szóval szerintem egyedülállóan jók a statok, a számok és a mutatók ezen az oldalon. Eszméletlen mennyíségű az adat, ami elemezhető, felhasználható - s egy ilyen "adathalász geci", mint én, tud belőle profitot csinálni!

No inkább zárom:
A lényeg: Kurva nagy Grat Oakland!!! és ez a "Nagymenő" egy jó tanulságos, hasznos esemény volt!

K Ö S Z Ö N Ö M !